PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اين انصافه ؟ برگشتي هاي پست

mmiladd
August 6th, 2011, 22:35
سلام دوستان

من مي خواستم نظر شما رو در اين مورد جويا بشم.. به نظر شما انصاف اين كه شما شاپ داشته باشيد

طرف بياد سفارش بده و شما قبل از سفارش به طرف زنگ بزنيد و باهاش هماهنگي كنيد و بعد كه بسته

از طريق پست ميره درب منزل طرف طرف به راحتي برگشت بزنه..؟ از ديد شما نبايد پست يا حالا هر جايي

براي اينگونه افراد كه به راحتي زير امضاي خودشون مي زنن يه جريمه اي در نظر بگيره..؟

اينجا تنها اون شاپ بدبخت ضرر كرده..!

arman_2
August 6th, 2011, 22:40
وقتی تلفن تایید زدید و یارو گفته آره
نامردیه واقعا.
درکتون می کنم.

Ali-718
August 6th, 2011, 23:43
مرد را دردی اگر باشد خوش است ...

mmiladd
August 6th, 2011, 23:46
حرف من اينه كه بايد اين گونه افراد جريمه بشن ؛ وقتي دگمه ثبت رو ميزنه يعني امضا زده روي خريد خودش..

s.w.a.t
August 6th, 2011, 23:48
حرف من اينه كه بايد اين گونه افراد جريمه بشن ؛ وقتي دگمه ثبت رو ميزنه يعني امضا زده روي خريد خودش..
شما اگه حوصلش رو داشته باشید میتونید برید ازش شکایت کنید! یا فراموشش کنید.
موفق باشید

REXNET
August 7th, 2011, 00:48
شیوه ای که ما استفاده می کنیم، مرجوعی الکی نداره، چون طبق سیاست فروشگاه ما اولا هزینه Shipping همراه با هزینه کالا دریافت میشه بصورت آنلاین و در صورت ارجاع کالا، هزینه ارسال را کم می کنیم، جریمه هم می زنیم و سپس مابقی پول را به شیوه دلخواه مشتری به او refund می کنیم. تمامی اجناس ارسالی هم از قبل کاملا بررسی می شوند تا مشکلی نداشته باشند و بسته های ارسالی هم همگی بیمه هستند و خیالمون بابت همه چیز راحته. البته فروشگاه ما Fashion Clothing هست و ارزش خرج بیشتر رو برای مشتری داره ولی اگر فروشگاهی با محصولات کم ارزش همچون برنامه های کرک شده و ... را مدیریت می کنید، بدیهی است که این هزینه ها رو مشتری متحمل نمیشه.

ارادتمند

hidden-mafia
August 7th, 2011, 11:58
موافقم با این دوستمون که نامردی هست
پیشنهاد من به شما .... از پرداخت انلاین استفاده کنید که مشتری پرداخت کنه بعد هزینه ارسال بشه بعدش هم اگه نخواست نخواست به درک... میمونه رو دستش
یا این که امکان کارت به کارت داشته باشید که مشتری به هر صورتی پول رو اول بده بعد محصول رو تحویل بگیره
تحویل و پرداخت هزینه به مامور پست رو کسانی که شاپ دارن مثل خودم از مغزتون پرتاب کنید بیرون

aghaee
August 7th, 2011, 14:01
خرید پستی دیگه شورش در اومده، واریز به حساب یا پرداخت آنلاین بهترین روش هست، البته فعلا

rn4j1m1
August 7th, 2011, 14:48
شیوه ای که ما استفاده می کنیم، مرجوعی الکی نداره، چون طبق سیاست فروشگاه ما اولا هزینه Shipping همراه با هزینه کالا دریافت میشه بصورت آنلاین و در صورت ارجاع کالا، هزینه ارسال را کم می کنیم، جریمه هم می زنیم و سپس مابقی پول را به شیوه دلخواه مشتری به او refund می کنیم. تمامی اجناس ارسالی هم از قبل کاملا بررسی می شوند تا مشکلی نداشته باشند و بسته های ارسالی هم همگی بیمه هستند و خیالمون بابت همه چیز راحته. البته فروشگاه ما Fashion Clothing هست و ارزش خرج بیشتر رو برای مشتری داره ولی اگر فروشگاهی با محصولات کم ارزش همچون برنامه های کرک شده و ... را مدیریت می کنید، بدیهی است که این هزینه ها رو مشتری متحمل نمیشه.

ارادتمند
منظورشون خرید پستی بود (پول رو به مامور پست میدن)

mgp.co.ir
August 7th, 2011, 14:50
فکر نمی کنم کسی به راحتی وجه ای را واریز کنه .

REXNET
August 7th, 2011, 15:09
موافقم با این دوستمون که نامردی هست
پیشنهاد من به شما .... از پرداخت انلاین استفاده کنید که مشتری پرداخت کنه بعد هزینه ارسال بشه بعدش هم اگه نخواست نخواست به درک... میمونه رو دستش
یا این که امکان کارت به کارت داشته باشید که مشتری به هر صورتی پول رو اول بده بعد محصول رو تحویل بگیره
تحویل و پرداخت هزینه به مامور پست رو کسانی که شاپ دارن مثل خودم از مغزتون پرتاب کنید بیرون

من نگفتم که "گور بابای مشتری"!!! اتفاقا احترام به مشتری و حمایت از وی یکی از ارکام مهم هر فروشگاهی است وگرنه باعث از دست رفتن آن ها می شود. ولی هر جایی قوانین و سیاست های خاص خودش را دارد و مشتریان پس از مطالعه شرایط و قبول آن شروع به کار با آن ها می کنند. ما هم فقط ضرر ها رو به پای عامل ضرر می گذاریم و بس.

منظورشون خرید پستی بود (پول رو به مامور پست میدن)

خرید پستی حتی در ایران هم شیوه های مختلفی داره... یکی از سرویس هاشون Pay on Deluvery هستش، در حالی که شرکت میتونه بسته ها رو به روشهای دیگری همچون پست پیشتاز و یا سفارشی و یا حتی توسط شرکت های خصوص مثل TPG و TNT و DHL ارسال کنه. در نتیجه کار عاقلانه اش اینه که هزینه ارسال رو همان اول کار دریافت کنید.

فکر نمی کنم کسی به راحتی وجه ای را واریز کنه .

این دیگه بحث اعتماد سازی هست که یک مسئله کاملا جداست.

shamimi
August 7th, 2011, 16:00
بهترین کار اینه از همان سایت پولشو آنلاین بگیرید تا دیگه از این کارا نکنند یا پست برگشت نزنه

code_2219
August 7th, 2011, 23:27
اکه تمامیه شاپها فقط از پرداخته آنلاین استفاده کنند,مشتری مجبوره خریدش رو آنلاین پرداخت کنه,شاپه اینترنتی پیتزا که نیست ببری بعد پولتو بگیری