PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیمات وب سرور برای یک سایت لیچ

soroushhost
August 6th, 2011, 13:22
سلام
دوستان کمک نیاز دارم
یکی از مشتری هامون یک VPS گرفته از ما 8GB رم و 4 تا هسته از

Intel® Xeon® Processor E5420
12M Cache, 2.50 GHz, 1333 MHz FSB

روش Cpanel زدم براش، هر کاری می کنم بعد از چند ساعت سایت دیگه باز نمی شه انقدر لود می ره بالا، باید حتما ریبوت بدم

کسی اگر می دونه چجوری باید وب سرور رو کامل کانفیگ کنم راهنمایی کنه خوشحال می شوم

soroushhost
August 7th, 2011, 02:02
یعنی هیچکس تا به حال سرور لیچ کانفیگ نکرده ؟؟ همه ی منابع رو دو برابر کردم ولی بازم مشکل داره

soroushhost
August 8th, 2011, 21:30
29702971

این دو تا Screenshot از این که منابع رو چجوری مصرف می کنه، بعد از نیم ساعت دیگه نمی شه SSH کرد، از طریق consol می شه login کرد نه حتی ftp به سرور
یعنی هیچکی هیچی نمی دونه
منابع رو دو برابر کردم، بعد از این که سرور Boot میشود تو کمتر از 1 ساعت رم Max میشه و دیگه پایین نمیاد
امار سایت هم روزانه کمتر از 2 هزار نفره !

mohammad8711
August 8th, 2011, 22:03
29702971

این دو تا Screenshot از این که منابع رو چجوری مصرف می کنه، بعد از نیم ساعت دیگه نمی شه SSH کرد، از طریق consol می شه login کرد نه حتی ftp به سرور
یعنی هیچکی هیچی نمی دونه
منابع رو دو برابر کردم، بعد از این که سرور Boot میشود تو کمتر از 1 ساعت رم Max میشه و دیگه پایین نمیاد
امار سایت هم روزانه کمتر از 2 هزار نفره !
اسکریپتش چیه ؟ رپیدلیچ یا xfs ؟
اگه اسکریپت رپیدلیچ رو دستکاری کردند به احتمال 99% به دلیل استاندارد نبودن اسکریپت هست
جدیدترین نسخه رپیدلیچ رو دانلود و نصب کنید ببینید بازم این مشکل بوجود میاد یا نه

soroushhost
August 8th, 2011, 22:07
اسکریپتش چیه ؟ رپیدلیچ یا xfs ؟
اگه اسکریپت رپیدلیچ رو دستکاری کردند به احتمال 99% به دلیل استاندارد نبودن اسکریپت هست
جدیدترین نسخه رپیدلیچ رو دانلود و نصب کنید ببینید بازم این مشکل بوجود میاد یا نه
رپیدلیچ
آخرین ورژن هست، هیچ دستکاری هم نشده
اینم آدرس سایت
...::: ExpressLeech :::... (http://www.expressleech.com/)