PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای راه اندازی رادیو اینترنتی

S-ARM
August 6th, 2011, 03:57
سلام دوستان
قصد راه اندازی رادیو اینترنتی دارم
میتونید بی زحمت کمکم کنید
ممنون

PENOIL
August 6th, 2011, 05:28
با jet audio میشه از نرم افزاری که باهاشه jetcast با اون میشه را اندازی کرد

m.e
August 6th, 2011, 08:19
اگه آی پی اختصاصی داشته باشید میتونید با کامپیوتر خودتون از طریق ویندوز مدیا پلیر یه رادیو آنلاین بزنید . اما اگه میخواید یه رادیو حرفه ای بزنید باید یه سرور اختصاصی بگیرید و بعد ...

nasa_de
August 6th, 2011, 09:38
یک سری به رادیو زمانه بزنید / بهتون کمک میکنند /

REXNET
August 6th, 2011, 10:31
Free Internet Radio - SHOUTcast Radio - Thousands of Free Online Radio Stations (http://www.shoutcast.com/)

Zhobin
August 6th, 2011, 11:41
گروه هاستینگ پشتیبان (http://www.poshtiban.com) ! از این شرکت میتونید تهیه کنید ! توضیحات کامل رو هم زدند

AlborzVPS
August 6th, 2011, 11:54
سلام دوستان
قصد راه اندازی رادیو اینترنتی دارم
میتونید بی زحمت کمکم کنید
ممنون
با سلام

شما میتونید از نرم افزار Winamp استفاده کنید

با تشکر

AHFhost
January 16th, 2012, 15:59
با سلام.درسته كمي دير شده اما شايد بدرد كسانه ديگه بخورد.
__________________________________________________ ________________________
راه اندازي راديو و تي وي آنلاين با قيمت مناسب به همراه پشتيباني 24 ساعته و آموزش----((( هاستينگ مخصوص راديو و تي وي ))

سايت: كليك كنيد. (http://ahfhost.com/) پرتال: كليك كنيد (http://user.ahfhost.com/) راديو و تي وي هاستينگ (http://ahfhost.com/radio.htm)

تلفن: 26550808-021 همراه: 1219313-919
تلفن پشتيبانان و ديگر شعب ما در سايت.
اي اچ اف هاست.كام

amirfateh
January 16th, 2012, 16:08
هدف تون از راه اندازی رادیو اینترنتی چی هست؟

AHFhost
January 17th, 2012, 22:48
سوال خوبي بود.
خيلي از عزيزان براي پخش موسيقي به صورت آنلاين در سايت هاي خود و ديگران استفاده ميكنند.
خيلي ها براي مصاحبه با افراد مختلف.
افرادي هم براي خبر رساني.مثلاً در سايت هاي خبري.
افرادي هم براي تبليغات و كرايه راديو خود به ديگران.
اين ها آگاهي ما از راديو بود.اگر چيزهاي ديگري به ذهنم رسيد اعلام ميكنيم.
شما عزيزان هم اگر ميدونيد اعلام كنيد تا آگاهي هاي همه ما نسب به اين موضوع بيشتر شود.
با تشكر_اي اچ اف هاست.كام

mohandes_fs
February 22nd, 2012, 12:48
سلام دوستان

نزدیک 2 هفته است من دارم رو این موضوع کار می کنم و به نتایج جالبی رسیدم
الان من به طور کامل روی ویندوز سرور 2003 یه رادیو به وصیله ی نرم افزار sam boardcaster و shoutcast راه انداختم و یک مشکل خیلی کوچیک دارم
الان برای این که بشه روش آنلاین صحبت کرد یا با چند نفر روش بحث کرد من می خوام اسکایپ رو بهش وصل کنم و راهش هم پیدا کردم(VAC) ولی هر چند تا هم که با VAC کارت صدا میسازم تو اسکایپ برای انتخاب میکروفون یا اسپیکر نمی شه ازش استفاده کرد. البته تو sam boardcaster میتونم به عنوان میکروفون ازش استفاده کنم

کسی از دوستان می تونه راهی ارئه بده که باهاش بشه میکروفون رو برای اسکایپ تعریف کرد؟
(نظر شخصی من درباره ی مشکل : بعد از گشتن تو گوگل به این نتیجه رسیدم که امکان تعریف کردن کارت صدا روی wvmware esx وجود نداره)
وضعیت فعلی کاری که انجام دادم:
به طور کامل و بی دردسر رادیو می تونه از پورت 8000 پخش بشه فقط مشکل اسکایپ هست

کسی می تونه کمک کنه؟

DeltaGostar
February 22nd, 2012, 14:57
بنده نیز
2 ماه به هیچ نتیجه ای نرسیدم حتی پلاگین مورد نیاز سی پنل هم نصب شد بازم هم به اون صورت راحت نمیشه راه اندازی کرد
و در هیچ جای دیگر آموزش مفید و نرم افزار سالم و روشی پیدا نکردیم
VMWARE Esxi قابلیت نصب کارت صدا رو ندارد
مگر مجازی سازی مثل Virtul BOX که به چشم کارت صدا دیده میشه ولی باز میگردم به سراغ سرور اصلی که خودش کارت صدا باید داشته باشه .

php.source
February 22nd, 2012, 15:29
یکی از همکارای ما خیلی سریع رو لینوکس رادیو رو را می ندازن.. البته فقط فایل های صوتی اجرا مشه و امکان live میسر نیست. خواستید معرفی کنم. VPS هم نیازی به کارت صوتی و ... نداره. فقط CPU نیاز داره

mohandes_fs
February 22nd, 2012, 23:45
اون رو که خودم به راحتی راه انداختم(فقط موسیقی پخش بشه)
من می خوام بتونم زنده برنامه اجرا کنه و چند نفر رو هم به بحث اضافه کنم

کسی می دونه کدوم مجازی ساز از کارت صدا به طور کامل حمایت (ساپورت) می کنه؟
چون برای این کار به یه کارت صدای کامل احتیاج داریم که اسکایپ بشناسه

php.source
February 23rd, 2012, 00:58
خیلی نت بالایی میخواد
شما با ریموت هم میتونی صدا رو شیر کنی و با وین اپ پخش کنی

mohandes_fs
February 24th, 2012, 09:42
کسی وی پی اسی نمیفروشه که کاملا توش کارت صدا ساپورت بشه؟(مثل کامپیوتر های خودمون)
من تو کامپیوتر خودم جواب گرفتم به صورت 100% چه موسیقی پخش کنه چه لایو بشه صحبت کرد

همچین چیزی باشه یه آموزش کامل برای راه انداختن رادیو میزارم

DeltaGostar
February 24th, 2012, 10:05
بله دقیقا باید کارت صدای واقعی داشته باشد

من خیلی در حال تحقیق برای پیدا کردن همچین سروری هستم به زودی ...

mohandes_fs
February 24th, 2012, 22:19
کسی میتونه بگه تو کدوم مجازی ساز کارت صدا کامل کار می کنه؟

aminhacker
February 25th, 2012, 00:08
منم خیلی دنبال گشتم اما مشکلم همین مشکل شماست. روی مجازی سازی ها و ...

hooshtoolak
March 5th, 2012, 00:30
یکی از همکارای ما خیلی سریع رو لینوکس رادیو رو را می ندازن.. البته فقط فایل های صوتی اجرا مشه و امکان live میسر نیست. خواستید معرفی کنم. VPS هم نیازی به کارت صوتی و ... نداره. فقط CPU نیاز داره

سلام دوست عزیز میشه خواهش کنم روش ساخت یک رادیو آنلاین رو برای فقط پخش موزیک بدون اجرای زنده به من بگین
من سرور لینوکس دارم با 5 گیگ

خواهشا من رو راهنمایی کنین
m.mikaeli@yahoo.com

با تشکر

mohandes_fs
March 7th, 2012, 22:49
هنوز کسی از دوستان سرور مناسب پیدا نکرده؟

کسی خبر داره که برای تعریف کردن کارت صدای مجازی از لینوکس چی کار میشه کرد که با اسکایپ درست جواب بده؟

php.source
March 7th, 2012, 23:15
اگه کانفیگ خواستید با 25 تومان اوکی میکنم براتون

scary-x2
June 10th, 2012, 19:23
منم این مشکل رو دارم . میخوام تو مسنجری به نام ریدکال موزیک پخش کنم با سرور مجازی ویندوز 2003 . ولی چیزی به اسم مایک روش تعریف نشده . نمیدونم باید چیکار کنم . بعضی از بچه ها تو ریدکال این کارو کردن . ولی خب کیه که یاد بده :d

hasun
June 10th, 2012, 21:41
به جای استفاده از وی پی اس و ...
بهترین کار گرفتن خدمات رادیو از شرکت های ارائه دهنده رادیو آنلاین خارجیه .
این سایت هم فکر کنم از یکی از سایت های معروف خارجی خدمات گرفته : radioonline.ir
میتونید ازش بپرسید

scary-x2
June 10th, 2012, 21:43
به جای استفاده از وی پی اس و ...
بهترین کار گرفتن خدمات رادیو از شرکت های ارائه دهنده رادیو آنلاین خارجیه .
این سایت هم فکر کنم از یکی از سایت های معروف خارجی خدمات گرفته : radioonline.ir
میتونید ازش بپرسید

واسه سایت نمیخوام که . واسه مسنجر میخوام

MRC
June 18th, 2012, 15:00
سلام دوستان

نزدیک 2 هفته است من دارم رو این موضوع کار می کنم و به نتایج جالبی رسیدم
الان من به طور کامل روی ویندوز سرور 2003 یه رادیو به وصیله ی نرم افزار sam boardcaster و shoutcast راه انداختم و یک مشکل خیلی کوچیک دارم
الان برای این که بشه روش آنلاین صحبت کرد یا با چند نفر روش بحث کرد من می خوام اسکایپ رو بهش وصل کنم و راهش هم پیدا کردم(VAC) ولی هر چند تا هم که با VAC کارت صدا میسازم تو اسکایپ برای انتخاب میکروفون یا اسپیکر نمی شه ازش استفاده کرد. البته تو sam boardcaster میتونم به عنوان میکروفون ازش استفاده کنم

کسی از دوستان می تونه راهی ارئه بده که باهاش بشه میکروفون رو برای اسکایپ تعریف کرد؟
(نظر شخصی من درباره ی مشکل : بعد از گشتن تو گوگل به این نتیجه رسیدم که امکان تعریف کردن کارت صدا روی wvmware esx وجود نداره)
وضعیت فعلی کاری که انجام دادم:
به طور کامل و بی دردسر رادیو می تونه از پورت 8000 پخش بشه فقط مشکل اسکایپ هست

کسی می تونه کمک کنه؟

سلام ممنون ميشم اموزش اين نرم افزار رو هم بزاريد ما به راديو انلاين احتياج من اين برنامه sam boardcaster رو نصب كردم ولي بلد نيستم ازش استفاده كنم راستي براي مسنجر ريدكال مي خوام .
با تشكر

maziyar_ch
June 24th, 2012, 23:46
سلام دوستان عزیز ، یه سوال داشتم توروخدا کمکم کنین من یه وی پی اس دارم میخواستم از طریق اون تو مسنجر ریدکال رادیو پخش کم ولی وی پی اس هرکاری میکنم مایکش فعال نمیشه، صدا رو میشنوم ولی صدارو نمیتونم انتقال بدم. ممنون میشم اگر یادم بدین چجوری میتونم مایکشو فعال کنم