PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فرم html

hidden-mafia
August 6th, 2011, 00:20
سلام ممنون میشم دوستانی که بلدن فرم بسازن یا فرمی دارند برای من یه فرم اچ تی ام ال قرار بدن من دانلود کردم یه نرم افزار فرم ساز به حدی سخت هست نرم افزارش که نگو بیخیایلش شدم کسی نداره فرم ثبت سفارش محصول یا ... من ادامشو ویرای میکنم میخام به ایمیل ارسال کنه
نمونه این سایت

فرم سفارش محصول (http://iranhex.com/order/index.html)

و این که فرانت پیج من یه ارور میده دلیلش چیه ویندوز سون ( لپ تاپ دل )
از سایت میهن دانلود دانلودش کردم قبلا باهاش رو کامپیوتر کار میکردم اما رو ویندوز سون این لپ تاپ نمیشه باهاش کار کرد اجراش میکنم ارور میده که اعکس از ارو رو ضمیمه کردم

Woshka
August 6th, 2011, 00:33
می تونم فرم برات بنویسم
php هم میشه توش بکنم؟ :)

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

تمامی فیلد ها رو بده و بگو میشه php هم استفاده کرد؟

m.e
August 6th, 2011, 07:21
پیشنهاد میکنم یه جوملا نصب کنید و بعد از کامپوننت فرم ساز استفاده کنید و به راحتی هر فرمی که خواستید بسازید

mojtaba_gk671
August 6th, 2011, 08:10
وردپرس هم فرم سازهای متنوعی داره.
اگه هم اچ تی ام ال می خواهید جزییات رو پ خ بدید تا هزینه برآورد بشه و اعلام بشه.

mckeen
August 6th, 2011, 08:23
سلام ممنون میشم دوستانی که بلدن فرم بسازن یا فرمی دارند برای من یه فرم اچ تی ام ال قرار بدن من دانلود کردم یه نرم افزار فرم ساز به حدی سخت هست نرم افزارش که نگو بیخیایلش شدم کسی نداره فرم ثبت سفارش محصول یا ... من ادامشو ویرای میکنم میخام به ایمیل ارسال کنه
نمونه این سایت

فرم سفارش محصول (http://iranhex.com/order/index.html)

و این که فرانت پیج من یه ارور میده دلیلش چیه ویندوز سون ( لپ تاپ دل )
از سایت میهن دانلود دانلودش کردم قبلا باهاش رو کامپیوتر کار میکردم اما رو ویندوز سون این لپ تاپ نمیشه باهاش کار کرد اجراش میکنم ارور میده که اعکس از ارو رو ضمیمه کردم

کادر ها وفیلد های لازمه رو بده
به احتمال زیاد یه php ارسال ایمیل هم برای ثبت شدن سفارشت می خوای

اینا رو پ.خ. کن فری واست انجام میدیم

در صورت امکان از طریق یاهو اقدام کنی بهتره (واسه ارتباط با ما ایدی : Merlin.McKeen )

REXNET
August 6th, 2011, 10:33
اولا FP فرم ساز نیست، ادیتور GUI ی HTML هستش! :دی ثانیا فرم ساز آنلاین زیاد هست و میتونی از سرویس رابگان آن ها استفاده کنی:

Online HTML Form Maker - Google Search (http://www.google.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Online+HTML+Form+Maker)

hidden-mafia
August 6th, 2011, 12:20
من چیکار به جوملا یا وردپرس دارم !!! من یه فرم میخام بسازم برای فروشگاه سایتم برای قسمت ثبت فیش .... کسی فرم اماده ننداره بده به من بعدش من تغییرات انجام بدم ؟؟؟؟
ضمنا کسی نمیدونه دلیل این که فرانت پیج باز نمیشه چیه ؟؟؟ ارورش در رابطه با چی هست

alfagig
August 6th, 2011, 12:58
سلام
دوست عزیز خطایی که داده ایراد گرفته که قابل fpsrvutl.dll اجرا نمیشه تو گوگل اسم این فایل رو یه سرچ بزن دانیود کن و جایی که فرانت پیج نصب شده بریزش
در مورد فرم هم صعی میکنم در اویل وقت یه فرم بزارم با آموزشش که بتونید خودتون ادیتش کنید

hidden-mafia
August 6th, 2011, 14:34
سلام
دوست عزیز خطایی که داده ایراد گرفته که قابل fpsrvutl.dll اجرا نمیشه تو گوگل اسم این فایل رو یه سرچ بزن دانیود کن و جایی که فرانت پیج نصب شده بریزش
در مورد فرم هم صعی میکنم در اویل وقت یه فرم بزارم با آموزشش که بتونید خودتون ادیتش کنید
من این فایل رو دانلود کردم تو تمام پوشه ها هم کپی کردم اما بازم باز نمیکنه و این که به صورت پرتابل هست نصبی نیست....چیکار کنم ؟