PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش ماژول

hidden-mafia
August 6th, 2011, 00:11
سلام
دوستان من یه ماژول پرداخت دارم برای فروشگاه سایتم مشکلش اینه که پرداخت نهایی میخای بکنی اخرین مرحله ثبت سفارش نوشتته نام صاحب حساب شماره کارت و نام بانک من میخام بالای اون صاحب حساب یه متن بنویسم بگم هزینه و که پرداخت کردید از طریق فرم تماس با ما به من خبر بدید تا به سفارش رسیدگی بشه میشه کمکم کنید این متن رو من تو ماژول بنویسم یا برام کسی بگی کجاشو باید ویرایش کنم ؟ ماژول رو ضمیمه کردم هر کی بلده یه کمک بهم بکنه ممنون میشم

hidden-mafia
August 6th, 2011, 12:22
خواهشن دوستانی که میدونن لطفا بگن کجا ها رو باید ویرایش کنم ....

REXNET
August 7th, 2011, 00:40
اوکی، بیا یاهو انجام میدیم برات...

hidden-mafia
August 7th, 2011, 11:30
لطفا تو این ماژول اعمال کنید با این متن => اینجا اطلاعات رو بنویس من خودم اطلاعاتی که لازم هست رو من مینویسم... میخام بالای صاحب حساب یه اطلاعاتی رو بنویسم تشکر

hidden-mafia
August 7th, 2011, 21:45
کسی لطف نمیکنه بگه کدوم خط رو باید ویرایش کنم؟؟؟

REXNET
August 7th, 2011, 22:13
اون قسمتی که شما می خواهید ویرایش کنید، ربطی به ماژول پرداخت نداره. از قالب سایت باید ویرایش کنید.

hidden-mafia
August 7th, 2011, 22:27
دوست من ربط داره به ماژول رو چه حسابی دارید میکید که به ماژول ربط نداره واقعا برام تعجب هست..... من میخام تغییرات رو تو این ماژول اعمال کنم چه ربطی به قالب داره ......

ToooPDL
August 7th, 2011, 22:35
یه لینکی از صفحه پرداخت یا یه عکس بزارید ببینیم جزئیاتش رو. شاید بشه کاریش کرد

hidden-mafia
August 7th, 2011, 22:40
یه لینکی از صفحه پرداخت یا یه عکس بزارید ببینیم جزئیاتش رو. شاید بشه کاریش کرد
عزیز این یه عکس از صفحه پرداخت... اگه لازمه اینم لینک
آپشن خودرو | تیونینگ - فروش انواع آپشن خودرو (http://www.iroption.ir)
صفحه تایید پرداخت گزینه اخرش ثبت سفارش هست

REXNET
August 7th, 2011, 22:47
ماژول رو ویرایش کردم براتون، ضمیمه شد، تست کنید نتیجه رو بگید.

hidden-mafia
August 7th, 2011, 23:53
من اپلود کردم تمامی فایل ها و اما تغییراتی اعمال نشد اصلا تغییراتی ... نیومد تو مرحله اخر تایید سفارش

REXNET
August 8th, 2011, 01:03
من اپلود کردم تمامی فایل ها و اما تغییراتی اعمال نشد اصلا تغییراتی ... نیومد تو مرحله اخر تایید سفارش

تشریف بیارید یاهو و اطلاعات هاست رو بدید تا بررسی کنم.

hidden-mafia
August 8th, 2011, 11:49
بیخیال...
دوستان کسی بلد نیست کمک کنه ؟؟؟

REXNET
August 8th, 2011, 17:00
مشکلات قبلی ات رو حل نکردم که حالا داری میگی بیخیال؟! :)

hidden-mafia
August 8th, 2011, 17:35
بله... شما نصب کردید لایو زیلا رو کامل برای من و کدش رو هم به ماژول تبدیل کردید گذاشتید تو قالب درسته...
اما این یکی مشکل داشت مثل این که....
من یه ماژول پرداخت دیگه پیدا کردم به عنوان واریز از سایت توماتو کارت

میخام بالای نام صاحب حساب یه توضیح بنویسم و بگم که اقا پرداخت کردید از طریق فرم تماس با ما شماره فیش رو اکی کنید و از این حرفا.....
میشه برام این امکان رو اکی کنید ;;) یه ماژول جدید ضمیمه کردم

REXNET
August 8th, 2011, 17:36
دوست عزیز، تشریف بیارید یاهو بهتر میتونم کمکت کنم تا که اینجا هی پیغام پسغام بفرستیم برای هم!!