PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ماژول sms

irantcom
August 5th, 2011, 18:35
با سلام

من ماژول sms از فراسو سامانه پاسارگاد خریدم
یه سرویس اس ام اس هم از عصر اس ام اس گرفتم
حالا می خوام ماژول رو تنظیم کنم نمی دونم وب سرویس api رو چطوری تنظیم کنم
دوستان که اطلاع دارن راهنمایی کنن ممنون می شم

ToooPDL
August 5th, 2011, 18:55
آقای امیری ( همون عصر اس ام اس ) خودشون ماژول هم میدن وقتی پنل بگیرید ازشون. نیازی نبود برید از فراسو بگیرید

mohsen1
August 5th, 2011, 19:24
اگه از فراسو گرفته باشی باید تحت وب سرویس خودشون ماژول فعال باشه و نیاز به سایت دیگه نیست.
این مورد برای سایر ارائه دهنده های ماژول صادق هست و ماژول فقط با وب سرویس سایت خودشون قابل ارائه هست.

irantcom
August 6th, 2011, 01:15
دوستان عصر اس ام اس سرویسش عالیه ولی ماژولش آپشن هایی که می خواستم رو نداشت ولی در کل خوبه
ماژول فراسو قابلیت اتصال به سایر سرویس ها رو داره ولی باید توابع تعریف کرد که متاسفانه بنده بلد نیستم

mohsen1
August 6th, 2011, 04:45
دوستان عصر اس ام اس سرویسش عالیه ولی ماژولش آپشن هایی که می خواستم رو نداشت ولی در کل خوبه
ماژول فراسو قابلیت اتصال به سایر سرویس ها رو داره ولی باید توابع تعریف کرد که متاسفانه بنده بلد نیستم

چه نیازهایی دارید؟ بفرمایید شاید بشه کمکتون کرد...

m.e
August 6th, 2011, 07:02

سلام
دوست عزیز ماژول رو کد باز ارائه دادن یا کد شده؟!

irantcom
August 6th, 2011, 12:25
بله کد باز هستش ماژول و لایسنس دار
یک قسمتی هستش که باید api رو اونجا تنظیم کرد ولی بنده وارد نیستم چطور تنظیم کنم

نمونه کد api رو اپلود کردم که برای فراسو هستش
باید یه همچنین چیزی که مشخصات عصر اس ام اس توش باشه پیاده کنم