PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لپ تاپ سامسونگ

shamimi
August 5th, 2011, 17:52
سلام دوستان نظر شما رو در مورد لپ تاپ های سامسونگ می خواستم بدونم
فکر کنم بازم سامسونگ ترکونده
خیلی تکنولوژی بالای داره به نظر من

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

رم 4 داشته باشه
قیمت زیر 1 میلیون
کارت گرافیک ATA باشه حتما
CPu i3 یا i5 باشه
چیزی می شناسید
HP و Dell نباشه

Milad-H
August 5th, 2011, 18:34
به نظر من Dell تهیه کن بهترین گزینه واسه وبمسترهاست که زیاد کار میکشن از سیستم
Dell 5010
Ram 4Gb
ATi
i5
بین 800 تا 900 هزار تومان

itjavani
August 5th, 2011, 18:46
Dell جدید که افتضاحه کسی نمیخره! دل اون دل قدیم نیست!HP خوبه! Lenovo خوبه! Acer خوبه!
سامسونگ هنوز مدل هاشو ندیدم!مدل بدید ببینیم!
اگر یکم حاضری بیشتر هزینه کنی یک لپ تاپ ایسوز نو با دو سال گارانتی ویستا Corei7 - 14 اینتچ موجود دارم! زیر قیمت بازار میتونم واست بفرستم!

amirlord
August 5th, 2011, 18:51
Dell جدید که افتضاحه کسی نمیخره! دل اون دل قدیم نیست!HP خوبه! Lenovo خوبه! Acer خوبه!
سامسونگ هنوز مدل هاشو ندیدم!مدل بدید ببینیم!
اگر یکم حاضری بیشتر هزینه کنی یک لپ تاپ ایسوز نو با دو سال گارانتی ویستا Corei7 - 14 اینتچ موجود دارم! زیر قیمت بازار میتونم واست بفرستم!
حدود 4 ساله داریم لپ تاپ وارد میکنیم . به جرعت میتونم بگم که Dell یکی از بهترین مارک های موجوده . واگذار کردن امتیاز ساخت به چین کیفیت رو پایین نیورده . همچنین الان کشور مالزی نیز امتیاز ساخت رو داره که سری 173* الان بیشترش داره اونجا تولید میشه و کیفیت فوق العاده ای داره . من الان لپ تاپ Dell چینی زیر دست خودمه . حدود یک سال و نیم پیش راش انداختم . روزی حداقل16 ساعت داره کار میکنه عین خر ! :d

itjavani
August 5th, 2011, 19:00
حدود 4 ساله داریم لپ تاپ وارد میکنیم . به جرعت میتونم بگم که Dell یکی از بهترین مارک های موجوده . واگذار کردن امتیاز ساخت به چین کیفیت رو پایین نیورده . همچنین الان کشور مالزی نیز امتیاز ساخت رو داره که سری 173* الان بیشترش داره اونجا تولید میشه و کیفیت فوق العاده ای داره . من الان لپ تاپ Dell چینی زیر دست خودمه . حدود یک سال و نیم پیش راش انداختم . روزی حداقل16 ساعت داره کار میکنه عین خر ! :d

دل کیفیتش خوب بود ، ولی الان مرجوعی زیاد داره! خواستی واست فاکتور های برگشت خورده رو میفرستم ، واسه فروشنده فرقی نداره چه برندی میفروشه به پولش میرسه ولی وقتی همچین برندی تعداد زیادی مرجوعی داره یعنی فروشنده ایراد داره؟ مشتری ایراد داره ؟ یا دستگاه ایراد داره؟!
خوشبختانه زیگورات زیاد اذیت نمیکنه و تعویض میکنه! ولی خوب فید بک جالبی ندارم ازش!
شما فرض کن یه لپ تاپ i7 ایسوز 15.6 اینچ با 4گیگ رم رو میخری 1400 ولی همین امکانات با رم 6 رو داره دل میده 980 به نظرت فرقی نداره ؟!
دل جدید با دل قدیم خیلی تفاوت چشم گیر داره! باز هم اگر اصرار داری بگی دل جدید کیفیتش مثل قدیمه حضوری برای گفتگو در خدمتم!

amirlord
August 5th, 2011, 19:04
دل کیفیتش خوب بود ، ولی الان مرجوعی زیاد داره! خواستی واست فاکتور های برگشت خورده رو میفرستم ، واسه فروشنده فرقی نداره چه برندی میفروشه به پولش میرسه ولی وقتی همچین برندی تعداد زیادی مرجوعی داره یعنی فروشنده ایراد داره؟ مشتری ایراد داره ؟ یا دستگاه ایراد داره؟!
خوشبختانه زیگورات زیاد اذیت نمیکنه و تعویض میکنه! ولی خوب فید بک جالبی ندارم ازش!
شما فرض کن یه لپ تاپ i7 ایسوز 15.6 اینچ با 4گیگ رم رو میخری 1400 ولی همین امکانات با رم 6 رو داره دل میده 980 به نظرت فرقی نداره ؟!
دل جدید با دل قدیم خیلی تفاوت چشم گیر داره! باز هم اگر اصرار داری بگی دل جدید کیفیتش مثل قدیمه حضوری برای گفتگو در خدمتم!
هرچقدر پول میدی آش میخوری عزیز . الان قبول دارم Dell سری مزخرف زده مثل 5010 ولی مدل های محشری مثل 1730 - 1735 و 1737 داره که ... ! والله ما که تو کار بدون گارانتی هستیم ! :d

itjavani
August 5th, 2011, 19:11
هرچقدر پول میدی آش میخوری عزیز . الان قبول دارم Dell سری مزخرف زده مثل 5010 ولی مدل های محشری مثل 1730 - 1735 و 1737 داره که ... ! والله ما که تو کار بدون گارانتی هستیم ! :d

بله! ولی قبلا دل 1تومنی میخریدی تا عمر داشتی کار میکرد ولی الان...

در هر حال استارتر به نظرم یکم هزینه بیشتر کن ایسوز بگیر پشیمون نمیشی هفته ای 5-6 روز کارکرد و یک روز خاموشی امتحانشو خوب پس داده! سامسونگ مدلشو بفرستید از همکاران براتون آمار میگیرم!

javadk
August 5th, 2011, 19:16
لپتاب فقط fujitsu

tmfar
August 5th, 2011, 20:06

تحت تاثیر قرار گرفتم منم می خواستم dell 5110 بگیرم با i7 اشو اما این حرفهای شما منو در دو راهی قرار داد به نظرتون i7 با گرافیک خوب و باطری 9 سلولی چی بخرم که هم خوب باشه هم قیمتش مناسب ؟

pardishosting
August 5th, 2011, 22:08
ONLY Toshiba

fas
August 5th, 2011, 22:57
dell قدیمی خر کار معروفه
چینی اش هم شانسیه
من دل دارم 4 ماه حتی ریست نکردم به عنوان سرور داخلی استفاده میکنم
باطریش سالمه بدون هیچ مشکلی کار میکنه dell چینی شانسی خوبش گیرت بیاد :x

shamimi
August 5th, 2011, 23:10
من یک Dell دارم از آمریکا سال 85 برام آوردن هنوز داره کار می کنه ولی خیلی قدیمی شده مدل 1501 فوق العاده است اگه Dell جدید هم مثل این بود حرفی نیست .
در مورد HP باید بگم داداشتم Pavillion داره اصلا کیبردش بدرد نمی خوره
Asus انگار خوب در آمده ولی من همیشه عاشق تنوع بودم
راستی Apple زیر 1 تومن داره ؟
برای برنامه نویسی می خواهم با باطری خفن
ولی Apple هم برنامه هاش گیره
:-(

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

لپ تاپ سامسونگSAMSUNG - بانک لپ تاپ|بزرگترین مرجع لپ تاپ ایران|نمایندگی لپ تاپ های سامسونگ (http://www.laptopbank.ir/category/22/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AFSAMSUNG/)

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

قیمت لپ تاپ , سامسونگ : SAMSUNG- فروشگاه ارادو (http://www.orado.com/shopping/PriceList.aspx?c=61&b=22)

itjavani
August 5th, 2011, 23:24
تحت تاثیر قرار گرفتم منم می خواستم dell 5110 بگیرم با i7 اشو اما این حرفهای شما منو در دو راهی قرار داد به نظرتون i7 با گرافیک خوب و باطری 9 سلولی چی بخرم که هم خوب باشه هم قیمتش مناسب ؟

از من به شما نصیحت سمت دل Inspiron 5110 اصلا نرو! کلا ببخشید ولی دل من مرجوعی تو این چند وقته زیاد گرفتم! در عوض فوجیتسو و ایسوز اصلا مشکلی گوش شیطان کر نداشته! خودم ایسوز دارم که تقریبا فقط روز جمعه از صبح تا شب خاموشه بقیه روزها خاموشی به خودش نمیبینه!
نظر من برای شما فقط Asus+Fujitsu ! اگر ایسوز خواستی یک مورد زیر قیمت بازار با امکاناتی که شما میخواید دارم!

Woshka
August 6th, 2011, 00:30
هرچی dell دیدم داغ میکرده
فقط و فقط IBM LENNOVO

rn4j1m1
August 6th, 2011, 01:47
ایناهایی که میگم فقط تجربه شخصی هست
HP = بخاری
من خودم الان Dell XPS L502 دارم و باهاش مشکلی ندارم معمولا فقط در همین حد خاموش میشه که برم شرکت و برگردم و باقی طول روز (یا شب) روشن هست ، از نظر گرما هم با Lenovo Thinkpad مقایسه کردم فرقی نداشت
Lenovo هم دوستان دارن و راضی هستن

nasa_de
August 6th, 2011, 04:07
سری latitude از DELL محشر هست / یک زمانی که گارانتی 5 ساله داشت اما الان نمیدونم / این سری Full Port هستند اکثرا / برا من حتی پورت LPT هم داره/

Zhobin
August 6th, 2011, 09:44
دوستان
سونی وایو بسیار مناسب هست. بعد از اون دل توی ایران خوب جواب میده. کیفیتش هم خوب هست ولی جدیدا قیمت هاش خیلی رفته بالا

shamimi
August 6th, 2011, 10:26
آشغالترین لپ تاپی که دیدم تو عمرم همین سونی بوده
7 تا پارسال خریدیم مزخرف بود قیمتش هم هر کدام 1200 بود

fanoos
August 6th, 2011, 17:32
Asus خیلی خوبه من الان یه Asus g50vt دارم از آمریکا گرفتم تقریبا میشه گفت 24 ساعته روشنه هیچ مشکلی هم نداشته تا حالا
تازه مدل ریفر هم هست!

AbiriAmir
August 6th, 2011, 18:10
من خودم ایسوز دارم خفن راضیم

M-Soltani.ir
August 6th, 2011, 19:23
Acer
Lenovo
MacBook

هیچی مک بوک نمیشه ، البته اگر از نظر مالی مشکل نداری !

agarb98
August 6th, 2011, 20:02
Dell