PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور های مجازی و اختصاصی در ایران

Sindad
August 5th, 2011, 14:13
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
شرکت سینداد مفتخر است به عنوان یکی از شرکت فعال در زمینه میزبانی وب و آی تی، خدماات سرورهای اختصاصی و مجازی داخل ایران را به صورت حرفه ای ارائه نماید.
با توجه به پایین بودن ping time در ایران، این خدمات مناسب برای راه اندای Game Server، سیستم های کنفرانس مجازی، سایت های دولتی و سایت هایی با بازدید داخلی می باشد.
کلیه سرورهای سینداد در دیتاسنتر تبیان قرار گرفته و پشتیبانی از کلیه سرویس ها به صورت 24 ساعته از طریق تلفن و ایمیل میسر خواهد بود.
همچنین مالکیت کلیه سرورها بر عهده شرکت سینداد می باشد و شرکت هایی که قصد اجاره سرورهای اختصاصی با کانفیگ خاص را دارند، می توانند با ارسال کانفیگ درخواستی به واحد فروش شرکت، از قیمت اجاره ماهانه سرویس مورد نظر مطلع گردند.

مشخصات پلان های سرور مجازی به صورت زیر می باشد:

Plan1
Hard (GB): 15GB
Bandwidth (GB): 40GB
Ram (MB): 256MB
Price (Toman): 30,000 Toman Monthly Or 300,000 Toman Yearly

Plan2
Hard (GB): 30GB
Bandwidth (GB): 80GB
Ram (MB): 512MB
Price (Toman): 55,000 Toman Monthly Or 550,000 Toman Yearly

Plan3
Hard (GB): 60GB
Bandwidth (GB): 160GB
Ram (GB): 1GB
Price (Toman): 100,000 Toman Monthly Or 1,000,000 Toman Yearly

Plan4
Hard (GB): 120GB
Bandwidth (GB): 320GB
Ram (GB): 2GB
Price (Toman): 190,000 Toman Monthly Or 1,900,000 Toman Yearly

مشخصات سرور

HP DL 380 G7
CPU: Intel Xeon X5650
Ram: 2x4 GB Dual Rank PC3-10600 DDR3-1333 Registered
Hard: HP 1TB 3G
Power: 2x HP 460Watt CS HE Power Supply
Network Adaptor: Two HP NC382i Dual Port Multifunction Gigabit Server Adapters

همچنین برای بالا بردن سطح کیفیت، هر 4 پورت شبکه به اینترنت متصل است تا سرعتی بالاتر به مشتریان گرامی تقدیم نماییم.

█ نصب کلیه نرم افزار ها و سیستم عامل ها امکانپذیر می باشد.
█ کنترل پنلی جهت کار با سرورهای مجازی به کلیه مشتریان ارائه می گردد.
█ مجازی سازی سرورها بر اساس تکنولوژی Vmware Vcenter می باشد.
█ برای خریدهای بیشتر از 6 ماه (6 ماهه، 9 ماهه وسالانه) نصب و کانفیگ Game Server، سیستم های مبتنی بر کنفرانس های مجازی و جواز DirectAdmin به صورت رایگان ارائه می گردد.
█ برای دریافت ای پی تست و تست سرعت می توانید با شماره تلفن و یا ایمیل مندرج در سایت فناوران شبکه سینداد: طراحی سایت | میزبانی وب لینوکس و ویندوز | ثبت دامین | سرور مجازی | سرور اختصاصی | گواهینامه SSL | (http://www.Sindad.com) تماس حاصل نمایید.

saeed25
August 5th, 2011, 14:21
دروود
در مورد درسترس پذیری(Uptime)،و پورت های سرور ها نیز بفرمایید.

Sindad
August 5th, 2011, 14:25
با سلام
پورت سرورها 100Mbps می باشد.
آپتایم سرورها به صورت 99% گارانتی می باشد. (همچنین در حال حاضر، دیتاسنتر پارس آنلاین از نظر ساختار شبکه نسبت به دیتاسنترهای دیگر ایران قوی تر و بهتر عمل کرده است)
همچنین به کلیه مشتریان گرامی کنترل پنلی تحت وب جهت کار با سرور مجازی تقدیم می گردد.
موفق و پیروز باشید

amirlord
August 5th, 2011, 14:28
با سلام
پورت سرورها 100Mbps می باشد.
آپتایم سرورها به صورت 99% گارانتی می باشد. (همچنین در حال حاضر، دیتاسنتر پارس آنلاین از نظر ساختار شبکه نسبت به دیتاسنترهای دیگر ایران قوی تر و بهتر عمل کرده است)
همچنین به کلیه مشتریان گرامی کنترل پنلی تحت وب جهت کار با سرور مجازی تقدیم می گردد.
موفق و پیروز باشید
میشه بفرمایید این پورت بین چند سرور شیر شده ؟!

saeed25
August 5th, 2011, 14:28
با توجه به پیش فروش شما،آیا امکان تامین نشدن سرور های شما وجود خواهد داشت؟

Sindad
August 5th, 2011, 14:38
میشه بفرمایید این پورت بین چند سرور شیر شده ؟!

دیتاسنتر پارس آنلاین، به ازای هر سرور، یک پورت 100 مگابیت در اختیار ما قرار می دهد ولی پهنای باند هر سرور محدود می باشد.

با توجه به پیش فروش شما،آیا امکان تامین نشدن سرور های شما وجود خواهد داشت؟

تقریبا همه کارها انجام شده است و احتمال تامین نشدن خیلی ضعیف می باشد. فقط خرید سرور مانده است که در حال سفارش و خرید آن در سوئد هستیم که پس از ارسال به ایران، سریعا در دیتاسنتر قرار می گیرد.

موفق باشید

saeed25
August 5th, 2011, 14:39
گمان نمی کنم کیفیت پورت های 100 مگ به اندازه 10 مگ باشه...

amirlord
August 5th, 2011, 14:41
دیتاسنتر پارس آنلاین، به ازای هر سرور، یک پورت 100 مگابیت در اختیار ما قرار می دهد ولی پهنای باند هر سرور محدود می باشد.
اگر منظور شما سوییچ پورت 100 مگابیت هست .... ! تا اونجایی که من اطلاع دارم دیتاسنتر پارس آنلاین پورت های 5Mbps ، 10Mbps و 20Mbps رو به صورت اختصاصی ارائه میده . در مورد فایروال نیز توضیح بدید اگر داره . ممنون

Sindad
August 5th, 2011, 14:51
اگر منظور شما سوییچ پورت 100 مگابیت هست .... ! تا اونجایی که من اطلاع دارم دیتاسنتر پارس آنلاین پورت های 5Mbps ، 10Mbps و 20Mbps رو به صورت اختصاصی ارائه میده . در مورد فایروال نیز توضیح بدید اگر داره . ممنون

بله عزیز منظور سوییچ پورت می باشد. در مورد پورتهای اختصاصی که فرمودید بیشتر مساله پهنای باند آن مطرح می گردد. پارس آنلاین تا 1 ترابایت شرکت ها را مجاب به خرید پورت اختصاصی نمی کند و بعد از 1 ترابایت پهنای باند ماهانه، باید پهنای باند اختصاصی خریداری گردد.
در مورد فایروال هنوز تصمیماتی گرفته نشده است و به زودی به اطلاع خواهیم رساند.

موفق باشید

P30Tools
August 16th, 2011, 16:52
سلام
امکان ارایه پلن دلخواه هست؟! چون مثلا رم نیاز دارم اما 10 گیگابایت هارد کافی هست!
پهنای باند اضافه به چه صورت هست؟!
و اینطور که من دیدم نوشتید پیش فروش! یعنی کی تحویل می دید؟!

Sindad
August 16th, 2011, 22:18
سلام
لطفا پنل دلخواه خود را به sales@sindad.com ارسال و یا در انجمن پیغام خصوصی نمایید.
پهنای باند اضافی نیز بخواهید مشکلی نیست مقدار مورد نظر را بفرمایید.
حدود 10 شهریور ماه سرور را برای ما ارسال خواهند کرد که بعد از رسیدن سرور به ایران، در کمتر از یک هفته راه اندازی می گردد (حدود 15 الی 20 شهریور راه اندازی می گردد)
موفق باشید

pishroserver
August 17th, 2011, 05:04
سلام

با عرض پوزش از استارتر تاپیک امیدوارم سوء تفاهمی پیش نیاد:

1- چرا سرورها رو پیش فروش می کنید و منتظر نمی شوید تحویل بگیرید و بعد اقدام به فروش کنید؟

2- با توجه به این که شما تا این لحظه مورد تأیید هیچ یک از کاربران قرار نگزفته اید چه تضمینی برای تحویل دادن سرور در موعد مقرر ارائه می دهید؟

Sindad
August 17th, 2011, 13:19
با تشکر از دوست عزیز hamid_teh
یکی از دلایلی که اقدام به پیش فروش سرورها کرده است، انتخاب بهتر سرور می باشد. خرید سرور یکی از مسائل مهم در این زمینه می باشد که هزینه بالایی را برای شرکت ها در بر دارد. هم اکنون چیزی که برآورد شده است حدود 10 میلیون تومان هزینه خرید سرور خواهد شد.
در مورد سوال دوم، شما می توانید حضورا تشریف بیاورید و با شرکت قرارداد ببندید. همچنین معمولا تاییدیه شرکت بر اساس رزومه قبلی و کارهایی که شرکت انجام داده است سنجیده می شود که شما می توانید جهت دریافت رزومه شرکت و برخی از مشتریان شرکت، با شرکت تماس حاصل نمایید.
موفق و پیروز باشید

amirlord
August 17th, 2011, 14:25
سلام

با عرض پوزش از استارتر تاپیک امیدوارم سوء تفاهمی پیش نیاد:

1- چرا سرورها رو پیش فروش می کنید و منتظر نمی شوید تحویل بگیرید و بعد اقدام به فروش کنید؟

2- با توجه به این که شما تا این لحظه مورد تأیید هیچ یک از کاربران قرار نگزفته اید چه تضمینی برای تحویل دادن سرور در موعد مقرر ارائه می دهید؟
لازم دونستم توضیحاتی در این زمینه بدم . وقتی یک نفر میخواد سرور کولو کنه چون هزینه کیس سرور بسیار بالا میشه این یک ریسک به حساب میاد و همچنین هزینه کولوکیشن در ایران حداقل 300 آب میخوره . پس هرکس جای ایشون بود از قبل باید مطمئن بشه که آیا این هزینه هایی که قراره بکنه در عوض مشتری هم پاش نشسته یا نه !

Sindad
August 25th, 2011, 18:34
سرور مورد نظر خریداری شده و در اول هفته آینده (حداکثر تا یکشنبه) در دیتاسنتر قرار می گیرد.
دوستانی که قصد پیش خرید دارند، می توانند حداکثر تا شنبه، اقدام به پیش خرید نمایند.
همچنین با توجه به درخواست برخی از دوستان برای پهنای باند بیشتر، قیمت پهنای باند اعلام شده از سوی دیتاسنتر به قرار زیر می باشد:
پهنای باند در بستر اینترنت: به ازای هر 100 گیگابایت مبلغ 35 هزار تومان
پهنای باند در بستر اینترانت: به ازای هر 1Mbps مبلغ 35 هزار تومان
با توجه به اینکه دیتاسنتر پارس آنلاین، از بستر اینترانت پشتیبانی نمی کنند، این سرور در دیتاسنتر تبیان قرار خواهد گرفت. دیتاسنتر تبیان از لحاظ زیرساختی مورد اطمیمان و تست شده می باشد.

fas
August 25th, 2011, 20:09
من چند ساله از مشتری های قدیمی اقای سلطانی هستم :67:
ایشان کارش خیلی عالی هست هم ساپورت فنی پاسخگویی سریع در هر ساعت
شده من ساعت 6 صبح تلفن زدم سریع جوابگو بودن
خوشحالم هنوز دارم با ایشان کار میکنم :53::53::53:

Sindad
August 29th, 2011, 17:11
سرور راه اندازی شد.
مشخصات فنی سرور:

HP DL 380 G7
Intel Xeon X5650
2x4 GB Dual Rank PC3-10600 DDR3-1333 Registered
Two HP NC382i Dual Port Multifunction Gigabit Server Adapters
HP 1TB 3G Sata 7.2K
2x HP 460Watt CS HE Power Supply

برای دریافت ای پی تست برای پینگ تایم و همچنین بررسی کیفیت می توانید با ایمیل info@sindad.com و یا شماره تلفن 88332518 تماس حاصل نمایید.
همچنین جهت بالابردن سطح کیفیت، هر 4 پورت شبکه سرور به اینترنت متصل می باشد.

موفق باشید

P30Tools
August 29th, 2011, 18:55
قیمت پلن ها خیلی بالاس! با توجه به این که شروع کارتون هست باید برای جذب مشتری روی قیمت ها تجدید نظر کنید! الان رقبای شما(کسانی که سرور مجازی در ایران ارایه میدن) با قیمتی بسیار پایین تر + پنل رایگان(دایرکت ادمین) دارن سرویس میدن!

Sindad
August 29th, 2011, 19:04
قیمت پلن ها خیلی بالاس! با توجه به این که شروع کارتون هست باید برای جذب مشتری روی قیمت ها تجدید نظر کنید! الان رقبای شما(کسانی که سرور مجازی در ایران ارایه میدن) با قیمتی بسیار پایین تر + پنل رایگان(دایرکت ادمین) دارن سرویس میدن!
بیشتر از قیمت برای ما، بحث کیفیت کار مهم است. قیمت پهنای باندی که شرکت ما پرداخت می کند شاید خیلی بیشتر از پهنای باندی باشد که دیگر شرکت ها در دیتاسنترهای دیگر پرداخت می کنند.
در هر صورت، اگر پکیجی مد نظر دارید می توانیم روی سخت افزار تخفیف دهیم.
دایرکت ادمین نیز در خرید های مدت دار به صورت رایگان تقدیم می شود.

P30Tools
August 29th, 2011, 19:15
ممنون از پاسخگویی سریعتون
بقیه سوالاتم رو از طریق ایمیل پیگیری می کنم

letgrab
September 1st, 2011, 17:40
با سلام خدمت شما آقای سلطانی من از سرویس های خارجی و پشتیبانی شما واقعا راضی هستم برای سرور های داخلی چند سوال داشتم آیا میتونم یک وی پی اس رو که در خارج هست با همه اطلاعات به سرور های ایران شما انتقال بدم؟ مثلا اگر حجم انتقالی 10 گیگ باشه این انتقال رو رایگان انجام میدید یا هزینه داره؟ اگر از سایر دیتا سنترها و سرورهای "ایرانی" بخوایم منتقل کنیم به سرور شما چطور مثلا 10 گیگ انتقال دیتا هزینه ای داره؟ با سپاس از شما

Sindad
September 1st, 2011, 17:45
با سلام خدمت شما آقای سلطانی من از سرویس های خارجی و پشتیبانی شما واقعا راضی هستم برای سرور های داخلی چند سوال داشتم آیا میتونم یک وی پی اس رو که در خارج هست با همه اطلاعات به سرور های ایران شما انتقال بدم؟ مثلا اگر حجم انتقالی 10 گیگ باشه این انتقال رو رایگان انجام میدید یا هزینه داره؟ اگر از سایر دیتا سنترها و سرورهای "ایرانی" بخوایم منتقل کنیم به سرور شما چطور مثلا 10 گیگ انتقال دیتا هزینه ای داره؟ با سپاس از شما
انتقال سرورهای مجازی به صورت رایگان انجام می گیرد.
شما کافی است با شرکت تماس بگیرید و درخواست تغییر سفارش خود را بدهید.
موفق باشید

vahid33
October 16th, 2011, 20:18
من 2 تا ازشون خریداری کردم و 1 ماهه دارم استفاده میکنم ، کیفت عالی ، پشتیبانی سریع ، امنیت فوق العاده.

به نظر م بهترین سرویس سنتر ایران هستند.

saeed25
October 16th, 2011, 20:29
با دروود
با اجازه جناب ساطانی،اگر ممکن است بفرمایید چگونه دریافتید که امنیت "فوق العاده"است؟

vahid33
October 16th, 2011, 20:47
من از سرویس های مجازی شرکت های :

پارس آنلاین
سروش رسانه

نیز استفاده کرده و مورد حملات شدید ddos قرار گرفته بودم ، و ظاهراً تمامی آنها از فایروال سخت افزاری خوبی بهرمند نبوده اند ، اما در این سرور مجازی این حمله بلاک بوده و فقط تنها راه حمله اتک از پورت های باز بود که با گزارش به آقای سلطانی سریعاً از روت آی پی آنها بلاک شد.

در ضمن همیشه پینک خوبی داشته و قطعی سرور نیز نداشته ایم ، اما سروش و پارس همیشه و هر روز قطعی های زیادی داشت.
موفق باشید