PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریموت Desktop به Windows در لینوکس

Vahid
August 4th, 2011, 23:14
سلام دوستان
شاید شما سیستم عاملی که دارید استفاده میکنید روی کامپیوتر خودتون Linux باشه .
و حالا به هر دلیلی مجبور بشید به یک سرور ویندوز Remote Desktop بزنید .
برای این کار میتونید از پکیج rdesktop استفاده کنید . میتونید با دستور زیر این برنامه رو نصب کنید :

apt-get install rdesktopطریقه استفاده هم توی Terminal بنویسید :

rdesktop IP
مثلا

rdesktop 192.168.200.21البته یوزر پسورد هم میتونید هم بهش بدید مثلا

rdesktop -u Administrator -p mypassword 192.168.200.21و اینتر کنید .
دوتا تا موضوع رو مد نظر داشته باشید :
فایروال دو طرف Port ریموت دسکتاپ باز باشه.
و ریموت دسکتاپ برای ویندوز فعال باشه .

ToooPDL
August 4th, 2011, 23:28
ممنون وحید جان
آموزش ویندوز به لینوکس ( با ریموت دسکتاپ وصل شد به vps لینوکس ) رو هم بزاری ممنون میشم.

bepad
August 5th, 2011, 00:53
اقا وحید اگر سرور لینوکس باشه روش سایت هم باشه رم هم 1 گیگ حالا ریموت ویندوز با روش شما استفاده بشه و برای استفاده شخصی مشکلی اینجاد نمیکنه؟

ممنونم

Vahid
August 5th, 2011, 02:25
ممنون وحید جان
آموزش ویندوز به لینوکس ( با ریموت دسکتاپ وصل شد به vps لینوکس ) رو هم بزاری ممنون میشم.
با سلام
در فروم سرچ کنید قبلا آموزش داده شده .

اقا وحید اگر سرور لینوکس باشه روش سایت هم باشه رم هم 1 گیگ حالا ریموت ویندوز با روش شما استفاده بشه و برای استفاده شخصی مشکلی اینجاد نمیکنه؟

ممنونم
نه مشکلی نداره چون زیر 5 مگ رم میخواد این برنامه .

DATAFARM.IR
August 5th, 2011, 13:48
سلام

با کسب اجازه از وحید عزیز :)

دوستان برنامه دیگه ای هم هست که من بعضا استفاده می کنم گفتم در اختیارتون بزارم ...

برنامه remmina که هم قابلیت ریموت دسکتاپ رو داره و هم vnc و ssh کلا برنامه خوبی هست ...

sudo apt-get install remmina

این برنامه دارای اینترفیس هست و نیازی به وارد کردن دستور نداره

موفق باشید

vahid_matin
August 24th, 2013, 08:21
سلام

عزيزان يكي كامپيوترمو براي بازي گوشي ريمت كنترل دسكتاپشو فعال كرده پسوورد داده منم نميخوام ويندوز عوض كنم همه جاي ويندوزمو در اختيار داره ميخوام ريمت كنترل رو غير فعال كنم تورو خدا راهنماييم كنيد خيلي واجبه سريع لطفا
قبلا از راهنماييتون كمال تشكر رو دارم .
ويندوز xp هستش

mamadi38
September 22nd, 2013, 21:56
با سلام من میخواستم به لینوکس ابنتو با ریموت وصل شم این دستورات میزنم نمیشه دیلیش چیه یکی هست راهنمایی من کنه ضروریه!

alireza.076
September 23rd, 2013, 14:50
با سلام من میخواستم به لینوکس ابنتو با ریموت وصل شم این دستورات میزنم نمیشه دیلیش چیه یکی هست راهنمایی من کنه ضروریه!

از اوبونتو به ویندوز یا ویندوز به اوبونتو؟
اگه اوبونتو سرور دارید باید ابتدا میزکار نصب کنید مثل xlde و ... یا یه میزکار سبک که من فعلا اسمی تو ذهنم نیست سپس vnc نصب کنید و وصل بشید
اما از اوبونتو به ویندوز میتونید نرم افزار زیر رو نصب کنید
sudo apt-get install remina
این نرم افزار بهتره و برای محیط گرافیکی هستش