PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با suphp در Kloxo

Elessar
August 14th, 2009, 23:51
سلام.
بعد از فعال کردن suphp دیگه نمی تونم هیچ کدوم از تنظیماتم رو در پنل Kloxo ذخیره کنم! وقتی چیزی رو تغییر میدم و کلید update رو می زنم اونقدر منتظر می مونه تا صفحه به حالت The connection was reset در میاد و تنظیمات جدید ذخیره نمی شند! بعد از فعال کردن suphp حتی نمی تونم تغییرات رو توی دیتابیسهای phpmyadmin دخیره کنم و اونجا هم همین اتفاق می افته!
الان خود suphp رو نمی تونم به حالت mod_php تغییر بدم یا هرچیز دیگه!
کسی با این مشکل برخورد نکرده؟ راه حلی بنظرتون نمی رسه؟
مرسی.

Elessar
August 15th, 2009, 14:07
سلام.
من راه حل مشکلم رو پیدا کردم، می گذارم اینجا شاید بدرد کسی بخوره. اگه با php توی Kloxo مشکل پیدا کردید، مثل همین مشکل من وقت فعال کردم suphp یا چیزهایی از این دست، اغلب اوقات مشکل با فعال کردن این اسکریپت حل میشه. توی خط فرمان وارد کنید:

/script/fixphp

secure_host
October 12th, 2009, 12:51
سلام
من یک مشکلی با php.ini دارم که تنظیمات php.ini روی هر سایت load نمیشه
یعنی مثلا میام register_global رو on می کنم ولی وقتی phpinfo می گیرم .میگه register_global=off
وتمام تنظیمات را در phpinfo به حالت Default نشون می ده
در kloxo از Suphp استفاده می کنم .

نمی دونم چطور مشکل را حل کنم .
با اسکریپتهای fixweb , fixphp ,upcp هم مشکل حل نشد.

HugeServer
October 12th, 2009, 13:05
سلام
من یک مشکلی با php.ini دارم که تنظیمات php.ini روی هر سایت load نمیشه
یعنی مثلا میام register_global رو on می کنم ولی وقتی phpinfo می گیرم .میگه register_global=off
وتمام تنظیمات را در phpinfo به حالت Default نشون می ده
در kloxo از Suphp استفاده می کنم .

نمی دونم چطور مشکل را حل کنم .
با اسکریپتهای fixweb , fixphp ,upcp هم مشکل حل نشد.

کدوم یک از فایل ها php.ini رو ادیت میکنی؟
آدرسش بگو ..

Sajad
October 12th, 2009, 13:33
در كلكسو هر سايت php.ini خاص خودش رو داره.
در صورتي كه php.ini اصلي سرور رو تغيير بديد از اون پس هر هاستي بسازيد از اون منشا ميگيره ولي php.ini هاي قبلي تغييري نميكنند.

secure_host
October 12th, 2009, 14:42
همون طوری که دوستمون اشاره کردن در کلکسو برای هر سایت یک php.ini است که می تونیم تنظیمات را برای سایت ها customize کنیم.
ولی مشکل اینه که برای هر یوزر که تغییر می دم باز هم تغییرات اعمال نمی شه
در ضمن تنظیمات /etc/php.ini را نمایش میده .