PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعد از به روز رسانی

Esi
August 4th, 2011, 18:31
سلام .

سروران محترم بنده ، من توسط easy apache دوباره کامپایل کردم و نسخه php رو اخرین نسخه به روز کردم . بعد از اتمام کار یه سری از نوشته های سایت های میزبانی شده ?????? ?? ?? ????? ?? ???? شد . چه راهی هست که این رو برگردونیم به حالت قبل ؟

قزوین هاست
August 4th, 2011, 18:38
اگر مشکل اینکه سایت ها بالا نمیاد کمی باید صبر کنید.چون طبیعی هست

Esi
August 4th, 2011, 18:57
دوست عزیز شما کلا یه بار خوندی من چی نوشتم ؟

الان یه سری از نوشته های سایت های روی سرور به صورت ?????? ?? ?? ????? ?? ???? شده .

EXXXIR
August 4th, 2011, 20:02
به دلیل اینکه برنامه ها هنوز از اون نسخه پشتیبانی نمیشن نباید به آخرین نسخه اپگرید کنید.

تنها راهش دوباره کامپایل کردن به همون نسخه گذشته هست.

Esi
August 4th, 2011, 20:15
خیز متاسفانه ربطی نداره .

دلیل این بوده که من و شما معمولا فایل های php رو داخل نوت پد save میکنیم که انکدینگ ذخیره utf8 اون برای لینوکس دقیق نیست یعنی چندکارکتر اضافه (نامرئی در ویندوز) ذخیره میشه که خروجی فایل ها رو وقتی نسخه php تغییر میکنه بهم میریزه و متاسفانه با برگشت نسخه هم قابل اصلاح نیست .توسط بعضی برنامه های ویندوز و ادیتورهای لینوکس میشه این کارکترها رو حذف و فایل رو اصلاح کرد . من اول روی این مسئله متمرکز نشده بودم که خداروشکر حل شد.

شرح راه حل رو برای دوستانی نوشتم که بعدا ممکنه مشابه این مشکل براشون پیش بیاد . توجه کنند که کامپایل و برگرداندن بک آپ و ... تاثیری ندارد .