PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت کالا

saeed25
August 4th, 2011, 12:14
با دروود
من برای پرداخت آنللاین از سامانه زیرن پال استفاده می کنم اما شوربختانه در پرداخت هایی که انجام می شود مشکلی برخورد کرده ام،برای نمونه صورتحساب ارسالی برای کاربر 20 هزار تومان بوده است و هنگام پرداخت با زیرن پال نیز این رقم با رقم پرداختی در زرین پال برابر بوده،اما با این حال میزان پرداخت شده و واریز شده به حساب زیرن پال برابر 2 هزار تومان بوده است!
جناب امیری فرودند ممکن است مورد از تبدیل نرخ واحد در سامانه whmcs باشد!
از دوستان خواهشمندم اگر در این زمینه آگاهی دارند راهنمایی بفرمایند.
با سپاس

REXNET
August 4th, 2011, 12:43
به زرین پال ربطی نداره، احتمالا اسکریپت یا ماژولی که داری ازش استفاده می کنی یا خرابه یا درست تنظیم نکردی... اگر داری از ماژول WHMCS اش استفاده می کنی، باید تو همون قسمت Payment Gateways نوع پ.ل سیستم رو به ماژول معرفی کنی (تنظیم داره) که ریال هست یا تومان.... ورودی سیستم زرین پال تومان هست و این قسمت رو که تنظیم کنی، خودش بسته به اینکه قیمت های دیفالت سایت رو ریال گذاشتی یا تومان، تبدیل لازم رو انجام میده و به سمت درگاه می فرسته....

saeed25
August 4th, 2011, 12:49
دروود
مسئله اینجا است که همانوگنه که گفتم،ورودی زیرن پال(مبلغ قابل پرداخت برای مشتری)با مبلغ صورتحساب ایجاد شده در سایت یکی هست،اما میزان واریز شده به حساب زیرن پال 1 دهم آن!

REXNET
August 4th, 2011, 13:16
تشریف بیارید یاهو در خدمتتون هستم : dirty_boy_sod

alfagig
August 4th, 2011, 13:22
دوست عزیز درگله های پرداخت باگی دارند که شما میتونید قیمت رو در هنگام پرداخت تغییر بدید

دقت کنید ببنید همه پرداخت ها همین روال رو طی میکنند یا خیر

saeed25
August 4th, 2011, 13:56
دوست عزیز درگله های پرداخت باگی دارند که شما میتونید قیمت رو در هنگام پرداخت تغییر بدید

دقت کنید ببنید همه پرداخت ها همین روال رو طی میکنند یا خیر
دروود
همانگونه که گفتم،فاکتور پرداختی مشتری با میزان قابل پرداخت در هنگام هدایت به زیرین پال برای پرداخت برابر است،اما میزان واریز شده به حساب مورد دارد!

REXNET
August 4th, 2011, 13:57
عزیز دل، فهمیدیم منظورتو.... بیا یاهو بهم اکسس بده، مشکل رو برطرف کنم برات!

saeed25
August 4th, 2011, 13:58
تشریف بیارید یاهو در خدمتتون هستم : dirty_boy_sod

علی جان یاهو که پاسخ نمی دید

REXNET
August 4th, 2011, 14:01
بیا جواب هم میدیم بهت....

saeed25
August 4th, 2011, 14:23
با دروود و سپاس از علی گرامی،با یاری ایشان مشکل حل شد و اشتباه از من بود که تیک ریال رو زده بودم.
از علی سپاسگزارم