PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در نصب ویندوز

BloodThirsty
August 3rd, 2011, 11:08
امروز بعد از یکسال خواستم ویندوز عوض کنم اما همه چیو از هم پاشوندم ! ویندوز قبلی روی درایو سی بود اما امروز که نصب ویندوز تموم شد دیدم تو درایو دی نصب شده و هر چی که تو درایو دی بوده پاک شده !
چون قبلا درایو سی رو پاک می کردم و ویندوز جدید رو تو همین درایو نصب می کردم ...
اطلاعات ویندوز قبلی که توی درایو سی باقی مونده بود اصلا پاک نمیشد برای همین تصمیم گرفتم یه بار کلا همه درایو ها را پاک کنم و مجددا ویندوز رو روی درایو سی بریزم . اما هر کار کردم درایو سی پاک نمیشد و مجددا ویندوز رو روی همین درایو ریختم !
فقط کنم یه چهار باری ویندوز روی درایو سی ریختم ! اما هر بار موفق نشدم که پارتیشن بندی اونو پاک کنم ...
یعنی اگه قبلا می خواستم درایو سی رو پاک کنم می نوشت مثلا 30 گیگ فضا داره و 30 گیگ هم خالیه اما اینبار می نوشت که 30 گیگ فضا داره و 24 گیگ خالیه ! نمیدونم این شش گیگ از کجا روی درایو سی مونده !
آیا اطلاعات ویندوزهای قبل که مونده تو درایو ؟ الان این ویندوزی که من دارم و نصب کردم اشکال داره ؟ چرا نتونستم درایو سی رو بعد از بوت ویندوز پاک کنم ؟

وقتی که ویندوز ریستارت میشه دو تا ویندوز رو شناسایی می کنه اما نمی تونم با صفحه کلید برم رو ویندوز دومی و انگار اصلا دکمه ها کار نمی کنن !
پس یه ویندوز دیگه روی سی وجود داره اما نمی تونم واردش بشم و پاکش کنم .

BloodThirsty
August 6th, 2011, 20:48
کسی نمیدونه باید چیکار کنم ؟

ipsat
August 6th, 2011, 21:08
بايد توضيح مي داديد ويندوز شما چيه ايكس پي يا 7

BloodThirsty
August 6th, 2011, 21:24
اکس پی

RezaFH
August 6th, 2011, 21:38
یک بار پارتیشن (ها) تون رو پاک کنید و از اول پارتیشن بندی کنید و از Quick Format هم استفاده نکنید
ممکنه مشکلی برای هارد کامپیوترتون پیش اومده باشه (مثل بدسکتور یا ...)

BloodThirsty
August 6th, 2011, 21:43
یک بار پارتیشن (ها) تون رو پاک کنید و از اول پارتیشن بندی کنید و از Quick Format هم استفاده نکنید
ممکنه مشکلی برای هارد کامپیوترتون پیش اومده باشه (مثل بدسکتور یا ...)

اصلا پارتشین درایو سی که ویندوز قبلی روش نصب بود پاک نمیشه !
رو ویندوز قبلی از طریق ریجستری پسورد گذاشته بودم و موقع تعویض ویندوز اون پسورد رو حذف نکرده بودم ممکن به این دلیل باشه که این مشکل پیش امده ؟
وقتی سیستمو ریستارت می کنم و دو تا ویندوز رو نشون میده اصلا قابلیت این وجود نداره که با کیبورد ویندوز دومی رو انتخاب کنم و خودش بعد از سی ثانیه میاد تو ویندوز جدید ...