PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پی سی ول عذرخواهی کرده است !!!!

amirlord
August 3rd, 2011, 01:07
سلام دوستان . گفتم بعد از عمری برم پی سی ول ببنیم چه خبره !!!
یه پست عجیب دیدم :
(((
با سلام خدمت کلیه کاربران پی سی ول و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
بر آن شدیم تا محیطی گرم و دوستانه ای برای شما عزیزان بوجود بیاوریم

همانطور که میدانید قبلا پی سی ول یاران زیادی داشت اما بنابه دلایلی دو دستگی بین کاربران بوجود آمد و دوستی کاربران پی سی ول هر روز کم رنگ تر شد حال از همینجا درخواست میکنم اگر مشکلاتی قبلا وجود داشته و هم اکنون نیز وجود داره را بزاریم کنار و باز مثل قدیم بتوانیم دور هم جمع شویم و محیطی کاربر پسند را بوجود آوریم و دوستی خود را بهتر از قدیم آغاز نماییم

به عنوان عضوی کوچک از پی سی ول از کاربران زیر درخواست میکنم که دعوت ما را پذیرا باشند:
Amirjoon – Allahparst – N2D – AminP – Sorkhposh – Am!r – Faghani – ra3ou1 – Nested – Army.Hidden – Pouria Aghaei
و دیگر دوستانی که قبلا عضوی از پی سی ول بوده اند

از فرصت استفاده کنم و از کاربرانی که در این مدت در پی سی ول فعالیت کرده اند تشکر نمایم لیست کاربران به شرح زیر میباشد
Maj!d – Exiler – vendor – BLaCkViRuS – h4sh3m – Snoop Dogg – Drvahid
و دیگر دوستانی که عضو گروه پی سی ول هستند

در ضمن از کسانی که توانایی مدیریت قسمتی از انجمن را دارند دعوت به عمل می آید
برای هماهنگی با ایمیل سایت info{at}P30vel{dot}ir تماس بگیرند و توانایی خود را اعلام نمایند )))

چون دیدم بیشتر این عزیزان در این فروم عضو هستند گفتم اطلاع رسانی کرده باشم . این موضوع به من هیچ ربطی نداره و فقط ناقل خبر بودم پس لطفا در خطاب با من صحبت نکنید ! :)

---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

دوستان توجه کنند عزیزانی که نام برده شدند بعد از اون قضایا با همکاری همدیگر سایتی رو به نام نالرز راه اندازی کردند که بعد از گذشت یک سال میتونم به جرعت بگم که یکی از 5 سایت اسکریپت برتر ایران هست . هم اکنون تمامی عزیزان مذکور در حال فعالیت سخت کوشانه در نالرز می باشند : NulLers.ir » Free PHP Scripts | NulL.Clone.Free.ASP.PHP.Ajax.GFX. ... (http://nullers.ir/)

AmirHosein
August 3rd, 2011, 02:45
یادش بخیر من با پی سی ول شروع کردم! اون زمان مثل الان ملت پررو نبودن یه اسکریپت خارجی خوب گیرمون میومد هزار جا قایمش میکردیم به کسی هم نمیگفتیم الان شده بچه بازی از این کارا! من توی نالرز هم 3 تا cms ریپ دادم بعدش دیگه فراموشش کردم! مفت کار کردن بسه! سر اون اسکریپت کارپد یادمه چه قدر بحث شد! بی خیال! خاطراتم زنده شد! هنوز که هنوزه گاهی صفحه های 100 به بعد پی سی ول رو گاهی نگاه میکنم واسه خاطراتم!

amirlord
August 3rd, 2011, 02:51
یادش بخیر من با پی سی ول شروع کردم! اون زمان مثل الان ملت پررو نبودن یه اسکریپت خارجی خوب گیرمون میومد هزار جا قایمش میکردیم به کسی هم نمیگفتیم الان شده بچه بازی از این کارا! من توی نالرز هم 3 تا cms ریپ دادم بعدش دیگه فراموشش کردم! مفت کار کردن بسه! سر اون اسکریپت کارپد یادمه چه قدر بحث شد! بی خیال! خاطراتم زنده شد! هنوز که هنوزه گاهی صفحه های 100 به بعد پی سی ول رو گاهی نگاه میکنم واسه خاطراتم!
شما آقایی امیرجان . نظرت راجع به این کار آقای امید صمدبین چیه ؟!

shamimi
August 3rd, 2011, 08:39
من شخصا با P30vel قبل بیشتر حال می کردم ولی الان دوباره کپی برداری شده از نظر اطلاعات نمی گم از اینکه مثل p30download تو هر چیزی رفته اگه مثل قدیم بشه همون رو اسکریپت و سیستم های نال کار کنه بهتره
در کل p30vel قدیم خیلی عالی تر بود و زیاد می رفتم تو سایتش ولی الان هر 2 هفته یکبار اونم در حد 1 دقیقه

AmirHosein
August 3rd, 2011, 11:31
شما آقایی امیرجان . نظرت راجع به این کار آقای امید صمدبین چیه ؟!
ترجیح میدم حرفی نزنم! نسبت به ما لطف داشتن ولی ترجیح میدم هیچ جایی فعالیت نکنم! تنها جایی هم که فعالیت میکنم این فروم هست اونم به عشق رفقایی که واسم کم نذاشتن! من تو کلی فروم و سایت فعالیت داشتم ولی آخرش به جایی نرسیدم! پس بهش فکر نمیکنم!

قزوین هاست
August 3rd, 2011, 14:47
سلام به همه
منم با شمیمی جان موافقم.پی سی ول قدیم یک چیز دیگه بود.اون زمان هر روز تو پی سی ول بودم.علاقه زیادی داشتم بهشون و دوست داشتم مدیر شم.ولی بعدش دیگه خوشم نیومد الان هر ماه یک بار یک نگاهی می کنم

amirlord
August 3rd, 2011, 22:47
دوستان میتونن در این تاپیک این موضوع رو دنبال کنند : پی سی ول عذرخواهی کرده است !!!! (http://www.forum.nullers.ir/showthread.php?tid=2291)

shervin114
August 3rd, 2011, 23:25
دوستان میتونن در این تاپیک این موضوع رو دنبال کنند : پی سی ول عذرخواهی کرده است !!!! (http://www.forum.nullers.ir/showthread.php?tid=2291)

نالرز هم زمانی که احسان بود به موفقیت رسید و موفق بود ولی الان 4 نفر .... جمع شدند و فکر می کنند چه خبره . در هر صورت من از نردیک امید رو دیدم و با روحیاتش آشنا هستم . بهش نمیخوره انسان بدی باشه .

alfagig
August 4th, 2011, 00:40
بله دوست عزیز امید خیلی گل هستش
ولی خب یک درخت رو باید مواظب باشی تا میوه هاشو کسی نبره

البته خودتم باید مواظب باشی که درختت خوب بمونه

alexa
August 4th, 2011, 15:38
سلام به عنوان یک طرف دار پی سی ول باید بگم

به نظر من پی سی ول الان بهتر شده

چون اسکریپت که همه سایت ها می زارن منبعشون هم خدابرکت بده سایت خارجی هست
اما مطلب بدرد بخور خیلی کمه

پی سی ول الان قدم به راه آموزش و طراحی سایت و اینا گذاشته الان یه مدت زیادی میشه
این بیشتر بکار ما میاد

کسی نمیاد اسکریپت نصب کنه همه با وردپرس کار میکنن شاید نیوک اینا

پی سی ول به نظر من موفق ترین سایت در زمینه خودش بوده

به قول خوده امید صمدبین میگه ما سایت داریم وبلاگ که نیستیم ;)

تو نالرز هم چند نفر جمع شدن مهد کودک باز کردن مدیرش که از سایت های خارجی کپی میکنه خیلی تابلو هم هست (اسکریپت مستر؛ اسکریپت مافیا و ... )

من نمیدونم پی سی ول چیو از اینا کپی کرده همه جا میشینن میگن ؟
پی سی ول اولین سایتی هست که همه ازش کپی میکنن (یه خورده بنگرید این قضیه را متوجه میشید - اینقدر کوته فکر نباشید تا همه گفتن آره شما هم بگین آره)

3 تا سایت اسکریپت تو ایران هست بقیه هم هرکی اومده ازشون اسکی رفته (پی سی ول، پرشین اسکریپت، وب آلفا)

همه موفق باشید

---
August 5th, 2011, 00:56
سلام به عنوان یک طرف دار پی سی ول باید بگم

به نظر من پی سی ول الان بهتر شده

چون اسکریپت که همه سایت ها می زارن منبعشون هم خدابرکت بده سایت خارجی هست
اما مطلب بدرد بخور خیلی کمه

پی سی ول الان قدم به راه آموزش و طراحی سایت و اینا گذاشته الان یه مدت زیادی میشه
این بیشتر بکار ما میاد

کسی نمیاد اسکریپت نصب کنه همه با وردپرس کار میکنن شاید نیوک اینا

پی سی ول به نظر من موفق ترین سایت در زمینه خودش بوده

به قول خوده امید صمدبین میگه ما سایت داریم وبلاگ که نیستیم ;)

تو نالرز هم چند نفر جمع شدن مهد کودک باز کردن مدیرش که از سایت های خارجی کپی میکنه خیلی تابلو هم هست (اسکریپت مستر؛ اسکریپت مافیا و ... )

من نمیدونم پی سی ول چیو از اینا کپی کرده همه جا میشینن میگن ؟
پی سی ول اولین سایتی هست که همه ازش کپی میکنن (یه خورده بنگرید این قضیه را متوجه میشید - اینقدر کوته فکر نباشید تا همه گفتن آره شما هم بگین آره)

3 تا سایت اسکریپت تو ایران هست بقیه هم هرکی اومده ازشون اسکی رفته (پی سی ول، پرشین اسکریپت، وب آلفا)

همه موفق باشید

بله دوست عزیز بی طرفی شما کاملا مشخص و واضح بود @-)@-)
با تشکر از شما