PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی لینوکس : شرایط خاص :

ArlopA
August 2nd, 2011, 20:38
با عرض سلام و خسته نباشید؛

امیدوارم که خوب باشید

دوستانی که میتونن با این شرایط کار کنن و آپتایم حداکثر رو دارن اینجا پیغام بزارن :

شما به بنده یک پنل نمایندگی میدید، بنده زمانی که لازم دارم یک اکانت برای مشتریم ایجاد میکنم ( و پولش رو برای واریز میکنم )

به پشتیبانی هم نیاز دارم

الان دلیل اینکه من میخوام سرویسم رو عوض کنم اینه که 5 6 تا سایت مهم رو دارم که روی سرور فعلی 2 3 روزی 1 2 ساعت به مشکل داون شدن سرور بر میخورم

اگر قرار شد با یکی از دوستان همکاری کنیم، همین الان 3 سایت برای انتقال دارم

pardishosting
August 2nd, 2011, 21:58
از ما سرویس دارید ؟؟

PENOIL
August 2nd, 2011, 22:03
من میتونم بهتون بدم
تماس بگیرید : 09365751168

قزوین هاست
August 2nd, 2011, 22:04
منظورتون نمایندگی درصدی هست؟شما در ماه چند مشتری دارید؟

nimapendar
August 2nd, 2011, 22:34
ما می تونیم بدیم
اینجا تیکت بزنید تا چند تا از مشتری هامون را معرفی کنم
بخش پشتیبانی پارس پرشیا (http://my.parspersia.com/submitticket.php)

Sindad
August 2nd, 2011, 23:25
فناوران شبکه سینداد: طراحی سایت | میزبانی وب لینوکس و ویندوز | ثبت دامین | سرور مجازی | سرور اختصاصی | گواهینامه SSL | (http://sindad.com)

ArlopA
August 3rd, 2011, 13:29
از ما سرویس دارید ؟؟

شما آقای ؟

منظورتون نمایندگی درصدی هست؟شما در ماه چند مشتری دارید؟

نه من اصلا واسم سود کردن روی هزینه هاست مهم نیست، جز اقلام مصرفی طراحی وب سایت شرکت محسوب میکنیم هاست رو

من میتونم بهتون بدم
تماس بگیرید : 09365751168

وب سایتتون رو میشه بدید؟

pardishosting
August 3rd, 2011, 13:43
ما یکی از سرورامون مشکل داشت 3 روزی ، گفتیم شاید یکی از کاربرای خودمون باشید. حالا که نیستید ما هم می تونیم سرویس بدیم.
روی سرور جدید هم بهتون سرویس می دیم.

taghikhani
August 3rd, 2011, 14:03
در خدمتتون هستیم. هفته ای یک بار پنل شما رو بررسی می کنیم و طبق اکانتهای ایجاد شده تسویه حساب می کنیم.

ArlopA
August 3rd, 2011, 14:18
در خدمتتون هستیم. هفته ای یک بار پنل شما رو بررسی می کنیم و طبق اکانتهای ایجاد شده تسویه حساب می کنیم.

لطفا قیمت های همکاریتون رو برای بنده پ.خ کنید

قزوین هاست
August 3rd, 2011, 14:32
من هم می توانم سرویس بدم براتون
ما هم اخر هر هفته پنلتون رو نگاه می کنیم و بعد مشتریانتون رو نگاه می کنیم و بعد تسویه حساب!
20-تا30درصد تخفیف هم میدیم
از سرور ارام هاست خدمتتون می دیم.در صورت درخواست می توانید ایمیل،پ.خ و یا تماس بگیرید

amirizadi
August 3rd, 2011, 15:50
در خدمتم