PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتقال یوزر منیجر میکروتیک 3 به 5.5

taghikhani
August 2nd, 2011, 10:08
من از یوزرمنیجر میکروتیک 3 بکاپ گرفتم و توی 5.5 ریستور کردم. ظاهرا همه چیز خوب بود. ولی:
1- اسم کردیتها پریده بود که مشکل بزرگی نیست و درستشون کردم
2- نمی شد هیچ یوزری رو شارژ کرد. چه جدید چه قدیمیها. یه ارور عجیب غریب میداد
3- از تایم هیچ یوزری کم نمی شد. فقط نوشته بود مثلا ده روز از یه یوزر مونده ولی هیچی ازش کم نمی شد.
ممنون میشم کسانی که واردند راهنمایی کنند.

Web-Lovers
August 2nd, 2011, 11:36
من هم مشکل شما را داشتم این موضوع را داخل سایت رسمی بیان کردم متاسفانه هیچ راهی ندارد.

taghikhani
August 2nd, 2011, 11:40
من هم مشکل شما را داشتم این موضوع را داخل سایت رسمی بیان کردم متاسفانه هیچ راهی ندارد.

یعنی حتی راهی هم نیست که فقط از یوزرها بکاپ بگیریم اینور ریستور کنیم؟

REXNET
August 3rd, 2011, 01:42
فکر می کنم ساختار دیتابیس ورژن 3 با 5.5 باید تفاوت داشته باشه. باید تبدیل کنید....

MagicVps.Com
August 3rd, 2011, 06:13
به احتمال زیاد چون از نسخه 3 تا نسخه 5 این وسط کلی نسخه جدید بیرون داده شده و به مرور این قسمت اپدیت شده و تغیرات داشته
حالا ما میخواهیم یکدفعه از نسخه 3 بپریم نسخه 5 این وسط یک سری موارد که بعداضافه شده و نبوده وقتی اخرین نسخه میزنم اینها ناقص میشه و کم میاد

مثلا شما فرض کن یه ویندوز نسخه 3.1 دارید (از اینها که با فلاپی نصب میشد یادش بخیر ) بعد یکدفعه اپدیتش کنید به ویندوز 7 خوب عمرا که بهش این کار کرد و دست کار کنه این هم همونه یه مثال ساده بود البته

یه پیشنهاد به نظرم ممکنه این شکلی درسته بشه اگر دسترسی به نسخهای بعداز 3 داشته باشدی یکی یکی بشه اپدیت کرد تا به نسخه 5 رسید احتمالا این وسط دیتا مشکلی براش پیش نمیاد و به طرز صحیح به اخرین نسخه یواش یواش اپدیت میشه کرد تنها راه ممکنه و یا اینکه بشینی همه کاربران را یکی یکی روی این جدید بسازی چون بعدا هم این مشکل خواهید و یک بار برای همیشه خودت راحت کنی