PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Mikrotik v5.5 Level 6 for Citrix

astro.alireza
August 2nd, 2011, 06:32
سلام دوستان
با توجه به تاپیکی که قبلا باز شده بود و همکاری زیادی هم صورت نگرفت تصمیم گرفتم تاپیک جدیدی باز کنم و این موضوع رو سریعتر به نتیجه برسونم
http://www.webhostingtalk.ir/f165/28117/new/

مثل اینکه دوستمون سروش هاست زحمت یه لول ۴ رو کشیده اما فکر می کنم خیلی محدود باشه. واسه همین می خوام این دفعه واسه خرید لول ۶ اقدام کنیم که قیمتش ۲۵۰ دلار هست. من واسه هر نفر مبلغ اولیه ۵۰ تومن رو در نظر گرفتم که اگه تعداد مشارکت کننده ها زیاد بشه کمتر می شه مطمئنا.
لطفا هر در اینجا اعلام آمادگی کنید و هم در لینک زیر سفارش رو ثبت کنید که اینشالا تو کمتر از یه هفته بتونیم بخریم.
OmegaHost - سبد خرید (http://clients.omegahost.net/cart.php?gid=9)

لازم می دونم یه توضیحی بدم در مورد لایسنس:
لایسنس این نسخه از میکروتیک طبق توضیحات خودشون وابسته به هارد دیسکه و روی اون قفل می شه و نمی شه با کپی کردن این سیستم عامل رو از هاردی به هارد دیگه برد اما توی مجازی ساز اول یه نسخه قانونی از میکروتیک ایجاد می کنیم بعد از این ماشین مجازی و کل هارد اون (نه فقط اطلاعات، از کل هارد) کپی می گیرید. می شه این کپی رو در سایر سرورها اجرا و از اون استفاده کرد. این کار برای vmware انجام شده ولی برای citrix نشده.

امکان تبدیل ایمیج vmware به citrix برای این سیستم وجود نداره. دوستان تست کردن و جواب نداده. لطفا در این باره اسپم ندید.

با تشکر از دوستان

taghikhani
August 2nd, 2011, 09:42
راستش من که فکر میکنم همین 4 برام کافی باشه. چون بعید میدونم کسی بیشتر از 500 تا آنلاین بخواد داشته باشه. ولی خوب اگر تعداد مشارکت کننده ها زیاد بشه منم هستم.

soroushhost
August 5th, 2011, 16:49
منم هستم همونجوری که گفته بودم

spadanahost
October 5th, 2011, 20:54
منم هستم می گم همین لول 4 شو ندارین بدین من فعلا کارم اه بیفته تا با هم این 6 رو بگیریم

4n0nym0us
November 4th, 2011, 21:09
اگر کسی یک سرور citrix در اختیار من بزاره سعی می کنم کرک برای میکروتیک روش ریلیز کنم :)

seeto
November 22nd, 2011, 07:28
salam doostan
baraye config mikrotik vaibsng ba ok kardan gavahye ssl roosh be donbal templets ya fil isoe hastam ke betoonam
baraye inkar azash estefadekonam agar az doostan kasy dar in zamine komaki mitoone beresoone mamnoon misham ke etela bede
id: evin66