PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنجش پهنای باند هاست تو سی پنل

mahkoom021
August 1st, 2011, 18:49
سلام ببخشید یه سوال از روی بی اطلاعاتیم میپرسم
من یه هاست خریدم هفته قبل که سی پنل
میخواستم ببینم این قسمتی که سمته چپ کنترل پنلم واسه محاسبه bw گذاشته شده رو کی چک میکنه ؟ کی کنترل میکنه ؟خود به خود زیادو کم میشه ؟:65:
با 50gb پهنای باند خریدیم اونجا نوشته بی نهایت !!!!!:-o
500mb لییچ میکنیم روش بعد دانلود میکنیم پس باید 1گیگ از bw کم شه دیگه 300مگ محاسبه میکنه :65:
امروزم رفتم دیدم ریست شده بود :)) با اینکه سر ماه هنوز نشده از اول داره حساب میکنه

اقایون اینا عادیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یا اینجا زیادی بی درو پیکره ؟ یا یارو داره بهم حال میده ؟
جرات هم ندارم به خودش بگم میترسم از روی اشتباه اینکارو کرده باشن بعد بگم بفهمن درستش کنن :65:
ممنون

msna
August 1st, 2011, 19:21
امروز 1 آگوست هست دیگه

mahkoom021
August 1st, 2011, 22:07
راست میگیا 1ام شده
یعنی بر اساس میلادیه ؟نمیدونستم
فک کردم هر کیو بر اساس تایم خرید ریست میکنن
حالا اینا هیچی اون شمارنده bw چجوری کار میکنه ؟ 1gb رو چرا میزنه 300 یا تقریبا یه همچین حالتی
میخوام ببینم کلا هرچی تو این cpanel مینویسه حسابه ؟یا خودشون جدا جای دیگه محاسبه میکنن ؟

mojiz
August 1st, 2011, 22:20
هرچی تو این cpanel مینویسه حسابه
BW به لاگ فایلهای آپاچی نیگا میکنه
لیچ رو هم نمیتونه محاسبه کنه فقط هرچی دانلود میکنی حسابه

mahkoom021
August 2nd, 2011, 00:33
هرچی تو این cpanel مینویسه حسابه
BW به لاگ فایلهای آپاچی نیگا میکنه
لیچ رو هم نمیتونه محاسبه کنه فقط هرچی دانلود میکنی حسابه

اقا دستت درد نکنه لطف کردی پس من اگه 1 ترا هم لییچ کنم هی پاک کنم و دانلود نکنم نمیفهمه دیگه ؟

mojiz
August 2nd, 2011, 10:25
اصلا کار خوبی نیست

mahkoom021
August 3rd, 2011, 01:37
اصلا کار خوبی نیست

من نگفتم قراره این کارو بکنما

alfagig
August 4th, 2011, 00:19
دوست عزیز احتمال داره شما رو بعنوان لیچر شناسایی کنند و اکانتتون رو مسدود کنن (متوجه میشن )

mahkoom021
August 4th, 2011, 02:23
بابا عجب اشتباهی کردم سوال کردما :65:
من با یارو هماهنگ کردم اصلا تاپیک دادم که واسه لییچ میخوام اونم بهم هاست پیشنهاد کرد یعنی خودش میدونه حتی دیروز بی دلیل ساسپندم کرد بهش گفتم چرا گفت واسه اینکه لییچ کردی بعد بهش یاداوری کردم که قرار گذاشته بودیم یادش افتاد بهم هاستو برگردوند
فقط دیدم اینجوریه قضیه فک کردم پهنای باندو کم حساب میکنه فک کردم شانس اوردم یارو حواسش نیست که دوستان گفتن لییچ جزو پهنای باند نیست و مشکلم حل شد
حال باز 2 روز دیگه میام میبینم یکی دیگه پست زده داره منو نصیحت میکنه