PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موج جدید حملات هکرهای عرب + یک سوال امنیتی

EXXXIR
August 1st, 2011, 13:52
با سلام

خواستم به اطلاع مدیران و دوستان برسونم که موج جدید از حملات هکرهای عرب به مناسبت ماه رمضان شروع شده متاسفانه امروز چندتا از سایتایی که رو یک سرور دست خودم بود هک شده بودند که در حال پاک کردن فایلا بودند که متوجه مشکل شدم و جلوگیری کردم.

یک فایل شل از سایتی که وردپرس فارسی نصب بوده اپلودکردند و با همون صفحات عوض کردند و شروع به پاک کردن همه فایل ها کردند.

پس تو این چند روز مواظب خودتون و سروراتون باشید. :65:
---------------------------
حالا یک سوال از دوستانی که به مسائل امنیتی واردتر هستند

بهترین راه برای اینکه بفهمیم از چه مسیری و با چه روشی هکرها نفوذ کردند چیه؟ چه از نظر لاگ کارایی که کردند و چه از نظر حفره امنیتی که وارد شدند؟

با تشکر از دوستان

اطلاعات تکمیلی:

دوستان فایل شل با این نام اپلود کرده بودند: xzip.zip
و پی اچ پی اصلی هم با نام r5t.php اپلود شده که هنوز وقت نکردم بررسی کنم چه کارایی میتونه انجام بده.

اگر این فایلارو دیدین پاک کنید.

m3hdi
August 1st, 2011, 13:59
با تشکر از دوست عزیز بابت اطلاع رسانی ، بنده احتمال میدم بیشتر سایت های ایران از phpnuke هک شن ، نسخه 8.3 یک باگ آپلود داره (pach اومده) پس حتما مراقب این مورد باشید

021teh
August 1st, 2011, 13:59
بدیم یه هکر از همین بچه های اشیانه چک کنه

tmfar
August 1st, 2011, 14:11
وی پی اس منو هم که 8 تا سایت داشتم همه رو دیفیس کامل کردن،راستی چک کردم دیدم zone-h ثبت شده اما در بخش On Hold ثبت شده و تا بیاد به آرشیو من همه رو تغییر دادم به نظرتون میره آرشیو zone-h یا حذف میشه ؟

EXXXIR
August 1st, 2011, 14:16
اطلاعات تکمیلی:

دوستان فایل شل با این نام اپلود کرده بودند: xzip.zip
و پی اچ پی اصلی هم با نام r5t.php اپلود شده که هنوز وقت نکردم بررسی کنم چه کارایی میتونه انجام بده.

اگر این فایلارو دیدین پاک کنید.

tmfar
August 1st, 2011, 15:03
اسم گروه xp گروپ هستش ، اگه سایتی اطلاعاتی ازش دارین ارائه بدین تا یه حالی بهشون بدیم .

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

راستی چک کردم دیدم zone-h ثبت شده اما در بخش On Hold ثبت شده و تا بیاد به آرشیو من همه رو تغییر دادم به نظرتون میره آرشیو zone-h یا حذف میشه ؟

دوستان پاسخی ندارن ؟

m3hdi
August 1st, 2011, 15:10
دوستان پاسخی ندارن ؟
ثبت میشه

EXXXIR
August 1st, 2011, 15:41
اسم گروه xp گروپ هستش ، اگه سایتی اطلاعاتی ازش دارین ارائه بدین تا یه حالی بهشون بدیم .[COLOR="Silver"]

HackEr Xp : \..:HackerZ [Group]xp :" Ckr@hotmail.com (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:xzwHdaV_bPAJ:klyaml.com/alosh1/vb1/index.php+xp+group+hacker&cd=4&hl=en&ct=clnk&gl=us&source=www.google.com)

اینم ارشیو کاراشون :D
XP | Zone-H.org (http://www.zone-h.org/archive/notifier=XP)