PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصل یک پوشه ی سایت به هاستی دیگر

all
August 1st, 2011, 01:33
با سلام
من سایت دانلود دارم و متاسفانه بر اثر اشتباه فایلهام را اینجوری آپ کردم site.com/dl/file.zip و الان میخوام سایت و دیتا بیس را از فایلها جدا کنم و میخوام وقتی کاربری میخواد یک فایل مثل ادرس بالا را دانلود کنه از هاست دیگه دانلود کنه
هر دو هاست سی پنل هستند
امکان این کار وجود داره؟

blueline
August 1st, 2011, 01:41
من کلا متوجه نشدم ولی فکر نکنم بشه کاریش کرد

حالا اگر بیشتر توضیح بدید در مورد فایلها راهنماییتون میکنم

ولی امکان این که شما می فرمایید هست که سایتتون روی یک هاست باشه و فایلهاتون روی یک هاست دیگه امکان پذیر هست و خیلی هم توصیه میشه(به دلیل فشاری که به سرور میاد در هنگام دانلود بهتره که هاست دانلود جداگانه باشد)

easyvps.ir
August 1st, 2011, 01:44
بهترین کار ساب دومین می باشد.
که یک مقدار باید وارد باشید این کارو انجام بدین

blueline
August 1st, 2011, 02:02
بله برای هاست دانلود یک ساب دامین باید به هاست متصل کنید

all
August 1st, 2011, 13:27
مشکل همینجاست دیگه از اول اینجوری فایلها را آپ کردم site.com/dl/file.zip در صورتی که باید اینطوری میزاشتم dl.site.com/file.zip
و حدود 500 تا پست دانلود دارم که اگه از اول بخوام ویرایش کنم خیلی سخته حالا هیچ راهی نیست این فولدر dl مثل سابدومین به هاست دیگه وصل بشه؟

m3hdi
August 1st, 2011, 13:33
ببینید برای اینکار شما ابتدا سابدامین رو بسازید
فولدر رو نمیتونید به سرور دیگری وصل کنید
پس از ساخت سابدامین نیازی نیست پست هاتون رو دستی ویرایش کنید
یه کوئری در دیتابیس بزنید که آدرس های قبل رو با آدرس جدید جایگذین کنه

موفق باشید

all
August 10th, 2011, 23:50
ببینید برای اینکار شما ابتدا سابدامین رو بسازید
فولدر رو نمیتونید به سرور دیگری وصل کنید
پس از ساخت سابدامین نیازی نیست پست هاتون رو دستی ویرایش کنید
یه کوئری در دیتابیس بزنید که آدرس های قبل رو با آدرس جدید جایگذین کنه

موفق باشید

متاسفانه راهی برای وصل پوشه به یک هاست جداگانه نیست اگه ممکنه در مورد اون کوئری یک توضیح بدید که چطوری باید این کارو بکنم phpmyadmin دارم و سایت هم وردپرس هست کنترل پنل هم سی پنل هست رفتم و وارد phpmyadmin شدم ولی ترسیدم دستکاریش کنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که چجوری لینک های داخل پست در دیتابیس را از site.com/dl/file.zip به dl.mysite.com/file.zip تبدیل کنم؟(تونستم سابدامین را به هاست دیگه وصل کنم و فایلها را کپی کردم)

armintanha
August 10th, 2011, 23:59
من میتونم براتون ادرس فایل هاتون رو بدونه این که مشکل پیش بیاد عوض کنم

از site.com/dl/file.zip به dl.site.com برات میتونم انتقال بدم

m3hdi
August 11th, 2011, 00:01
متاسفانه راهی برای وصل پوشه به یک هاست جداگانه نیست اگه ممکنه در مورد اون کوئری یک توضیح بدید که چطوری باید این کارو بکنم phpmyadmin دارم و سایت هم وردپرس هست کنترل پنل هم سی پنل هست رفتم و وارد phpmyadmin شدم ولی ترسیدم دستکاریش کنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که چجوری لینک های داخل پست در دیتابیس را از site.com/dl/file.zip به dl.mysite.com/file.zip تبدیل کنم؟(تونستم سابدامین را به هاست دیگه وصل کنم و فایلها را کپی کردم)

با سلام

update wp_posts set post_content = replace (post_content, 'site.com/dl/','dl.mysite.com/');

موفق باشید

aghdaee
August 11th, 2011, 01:53
سلام
اگر کنترل پنل شما سی پنل هست از redirection سی پنل هم می تونید استفاده کنید