PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفـرهای ماه مبارکـ رمضان ایـران وی پی اس ( سرور فعلی:آمریکا ، فونکس)

amiry
August 1st, 2011, 00:07
www.irivps.com (http://irivps.com)
ایــران وی پی اس ، سرور مجازی ایران

http://www.pic.iran-forum.ir/images/fpww5t47tg5ai750rf7.png (http://irivps.com/portal/cart.php?gid=6)
http://www.pic.iran-forum.ir/images/0ogi8uwfxvf94avrxy1.png (http://irivps.com/portal/cart.php?gid=6)

مراحل سفارش :

1. موقع سفارش سرور مشخصات رو به دقت پر کنید و نوع سیستم عاملتونو کامل شرح دهید مرحله دوم ثبت نام صورت میگیره و بعد مرحله آخر پرداخت آنلاین دروازه بانک ملت

2. 99.88 درصد تو یاهو هستم اگه نبودم سفارش بدید بعد تیکت بدید به قسمت فنی نهایت 1-2 ساعت بعد سرورتون آمادست و تیکت می شه اگر هم آنلاین بودم نهایت اگه مشکل خاصی پیش نیاد 15-30 دقیقه تحویل سرور هست

3. اگر مشکل خاصی پیش اومد یا سوالی داشتید که تو یاهو آنلاین نبودم شماره تماس تو سایت هست در شمن کسایی که نمی تونن پرداخت آنلاین انجام بدن حتما بعد از واریز وجه از طریق پیام کوتاه و تیکت 4 رقم آخر کارتشونو بفرستن

دوستان خیلی سوال داشتن در این چند مورد لازم دونستم اینجا اعلا کنم

1.سیستم عامل در کل 2 بار رایگان و نصب و کانفیگ رایگان در کل 2 بار انجام می شود یه بار اولین بار که تحویل داده می شود دومین بار هم هر موقع مشتری بخواد !

2.آموزش بر عهده فروشنده نمی باشد پس دوستانی که سرور خریداری می کنن انتظار نداشته باشن حتما آموزش بدیم ولی در حد الامکان در صورت داشتن وقت آزاد حتما آموزش میدیم

3. قیمت سرور ها اصلا ثابت نیست هر آن ممکن هست زیاد یا کم شود پس قیمت سرور موقع سفارش ملاک نیست موقعی قطعیت میابد که از طریق پرداخت آنلاین در سیستم ثبت شود !

4. در مورد قیمت های ما ه های بعد هم نوسان قیمت 2+ 3+ -1 خواهد بود !

5.سرعت سرور هایی که تحویل داده می شه ( چه پورت دانلودی و چه رم و .... 100%) گارانتی شده هست ! دوستانی که میان می گن آقا من با 10 کیلو بایت بر ثانیه با وی پی ان دانلود می کنم مطمئن باشن مشکل از خودشونه همان طور که با تیم ویور به کسایی که شک دادن نشون دادیم در ضمن تا 1 روز اگه از سرویسمون ناراضی بودید با دلیل قانع کننده به شرط استفاده پهنای باند تا 2 گیگ تا 4 ساعت مهلت تست بعد از پرداخت وجه سرویس دارن

6.دوستان قبل از اینکه سرور رو بگیرن یعنی مرحله خرید ! از یاهو پشتیبانی می شوند ولی بعد از خرید جواب تمامی سوالات از طریق تیکت حداقل 15 دقیقه حداکثر 2 ساعت داده می شود پس از دادن پیغام در مورد مشکلات سرور اکیدا خودداری فرمایید !( بعضی از دوستان پشتیبانی رو فقط تو یاهو میدونن و براشون فقط این معنی داره خیر تیکت هم یه راه پشتیبانی هست علاوه بر اینکه شماره تماس در مواقع اضطراری گذاشتیم زینگ بزنید ! به این دلیل توی یاهو جواب داده نمی شود که اوپاتوری که پشت یاهو هست از کجا بفهمه ایمیلتون چیه؟ چه سروری گرفتید؟ آی پی سرورتون چیه>؟ به این دلیل!) اگر لازم باشد خودمون 100% یا به یاهو طرف پی ام مدیم اگه دیدم نیستن زنگ میزنیم به شماره تماسی که دادن ! پس از این نظر گلایه نداشته باشن دوستان

7. مورد آخر از دوستانی که تیکت میدن دیگه نیان یاهو پی ام بدن که آقا من تیکت دادم تیکت ها دائما رسیدگی می شوند و هر 5 دقیقه یه بار رفلش می شوند تا در سریعترین حالت ممکن جواب داده شوند مورد بعد هم دوستان از باز کردن تیکت های متعدد در مورد یک موضوع مشترک خودداری کنن تو همون تیکتی که باز کردن دنبال کنند مشکلشونو

8. آی پی اضافه به دلایلی دیگه ارائه نمی شود !

9. هزینه نصب و کانفیگ هر دو یه جا بعد از 2 بار 5 هزار تومان هست برای مشتریان!

10. مورد آخر هم باز هر کسی در مورد سرعت شکی داشت تیکت بده تیم بدم با وی ---- خودش بیاد امتحان کنه !

http://tabriz.shatel.ir/images/fair/71.jpg (http://tabriz.shatel.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=36&Itemid=10)

اعمال قانون Fair Use Policy

به دلیل سوء استفاده بعضی از دوستان از این به بعد کسایی که از این قانون تبعیت نکنند سرورشون به لیست سیاه مشتریان اضافه خواهد شد !

اگر مصرف شما بالا باشد، چه رخ می‌دهد؟

اگر مصرف شما برخی از اوقات بالا باشد، از نظر ایران وی پی اس مشكلی ندارد، مگر آن كه الگوی مصرف بالا به صورت یكنواخت تكرار شود.

اگر مصرف به صورت مستمر بالا باشد، می توانید از سرویس های اختصاصی ایران وی پی اس استفاده کنید، در غیر این صورت و ادامه روند مستمر مصرف بالا، ایران وی پی اس برای حفظ حقوق كاربران دیگر، ناگزیر از محدود، معلق یا مسدود كردن سرویس شما خواهد بود.
با تشکر مدیریت ایران وی پی اس

anahitaasadi
August 1st, 2011, 00:14
سلام دوستان
من از ایشون سرویس دارم
واقعا عالیه پورتاشون تضمین شدست کیفیت سرویس هاشون عالیه و از همه مهمتر پشتیبانی واقعا خوبی داره
این عکس سرعت سرویسم هست :
http://www.speedtest.net/result/1400763288.png
من تا الان حدود 9 تا سرویس عوض کردم که انصافا این بهترینش بود
این پست فقط جهت اطلاع دوستان بود

ToooPDL
August 1st, 2011, 00:20
عالیه. سرعتش هم طبق عکسی که گذاشتند خیلی خوبه
تا وقتی تمدید بشه همین قیمت هست یا نه ؟

blueline
August 1st, 2011, 00:53
منم از ایشون یک سرور دارم ازش راضیم پشتیبانیشون هم که حرف نداره
واقعا عالیه

farzadho
August 1st, 2011, 09:11
دیتاسنتر کجا هست؟

LIAN2
August 1st, 2011, 09:13
دیتاسنتر کجا هست؟
Phoenix NAP (http://www.phoenixnap.com/)

ali_76
August 1st, 2011, 12:35
منم ازشون وي پي اس دارم
واقعا كارشون خوبه
مخصوصا پشتيباني

يا علي

mohsen1
August 1st, 2011, 14:38
برا میکروتیک کانفیگ خاصی انجام می دید؟
هزینه داره یا ... ؟

dertgtr
August 1st, 2011, 14:51
Phoenix NAP (http://www.phoenixnap.com/)

این دیتاسنتر به اسپم حساسه؟

LIAN2
August 1st, 2011, 14:53
این دیتاسنتر به اسپم حساسه؟
امریکا = اسپم = x_x

iC0d3R
August 1st, 2011, 17:52
منم یه سرویس از ایشون دارم ... واقعا عالیه ... ان شاالله موفق باشن و آفر های خوب خوب بدن :دی

nimapendar
August 2nd, 2011, 12:21
http://www.speedtest.net/result/1400763288.png
این تست سرعت که از شبکه داخلی گرفته شده پینگ 1 هست تستی که گرفتید از همون دیتاسنتر هست
قصدی ندارم اما تستی که می گیرید از یه دیتاسنتر دیگه با پینگ 100 به بالا باشه

peymankazemi
August 2nd, 2011, 13:33
سرعت و کیفیت سرویس های ایشان تایید می شود.:67:

trueenzo
August 2nd, 2011, 17:09
سلام جناب امیری دیروز تیکت دادم برای خرید و چند سوال منتظرم هنوز
اگر اونور بیزی هستین اینور پخ کنم ؟
ممنون

Web-Lovers
August 7th, 2011, 09:06
سلام منظورتون از "با یوزر منیجر ویژه" چیه؟
سرور های قبلی را هم انتقال می دهید یا نه؟
قیمت این سرویس ها در طول مدت سرویس ثابت است یا نه؟

Web-Lovers
August 7th, 2011, 19:05
سلام منظورتون از "با یوزر منیجر ویژه" چیه؟
سرور های قبلی را هم انتقال می دهید یا نه؟
قیمت این سرویس ها در طول مدت سرویس ثابت است یا نه؟

جواب من چی شد!

r0ot
August 8th, 2011, 16:50
با تشکر ، سرور تحویل گرفته شد در عرض 15 دقیقه ممنون از پشتیبانی خوبتون

omidreza
August 11th, 2011, 10:46
پشتیبانی ایشون هم کلا زیاد جالب نیست.

یکم که یوزراشون زیاد میشن دیگه پاسخگو نیستن.

_ice_
August 12th, 2011, 16:12
سرورهای ایشون اصلا به درد کارهای سنگین نمیخورند !
بنده الان 6 روز هست سرور با رم 1 گیگ از ایشون گرفتم , اول که سرعت دانلودم پایین بود و من میگفتم سرعت دانلود من پایینه
و از 6 مگ در ثانیه بالاتر نمیره و طبق قول خودتون که اگه راضی نبودم پول رو برمیگردونید عمل کنید.
ایشون به من گفتند که بیا تیم وییور میدم سرعت دانلود سرور خودم رو ببین ! خلاصه کلی کنجار رفتیم آخرشم بک نکرد !
تا این که گفتم شاید مشکل از ویندوز 2003 باشه و شما بیاید 2008 رو نصب کنید درست شه.
بعد از 3 ساعت یه ویندوز 2008 به بنده تحویل دادند , یه چند تا فایل همزمان باهاش دانلود کردم , برنامه فایل زیلا رو هم نصب کردم و گذاشتم واسه آپلود , سرور رو بستم
رفتم 2 ساعت بعد کانکت بشم دیدم به زور داره به آی پی سرور کانکت میشه !! واسه هر کانکتی میخواستم بکنم حدود 2 دقیقه وقتم رو میگرفت تا وارد سرور شم.
وارد سرور شدم دیدم داره با سرعت 50 کیلو بایت بر ثانیه آپلود میکنه و سرور هم به شدت هنگ میکنه !
تیکت زدم بهشون و گفتم سرور من این مشکل رو داره , و اونا جواب دادن دلیلش این بوده که کرک ویندوز خوب نبوده ! و دلیل این که شما از 12 شب تا
7 صبح نمیتونستید به سرور کانکت بشید هم این هست :
"چون اکثر isp های کشور از ساعت 12 به بعد اینترنت به صورت رایگان تا صبح ارائه میدن به همین خاطر سرعت اتصال به ریموت افت پیدا می کنه"
آخه اینم شد دلیل ؟ :-|
اومد یه ویندوز 2008 دیگه واسه بنده عوض کرد و من همون کارهایی که با ویندوز قبلی انجام دادم رو دوباره انجام دادم ببینم درست شده یا نه !
دیدم بلهههههههههه دوباره سرور هنگ کرده و سرعت آپلود من در حد همون 50 کیلوبایت در ثانیه هست و وقتی میخوام سرور ریستارت کنم هر ریستارت حداقل 10 دقیقه زمان میبره !
دوباره تیکت زدم که سرور من هنوز مشکل داره , گفتن یه سری کانفینگ ها قبلا انجام نشده بود اما الان انجام شد و دیگه درست شده !
الان 3 روزه سرور رو مثلا درست کردن با سی پی یو جدید و تحویل من دادن اما بازم وقتی 2 برنامه همزمان باز میکنم سرعت دانلود به شدت میاد پایین , در صورتی که من یه
سرور دیگه از کشور سویس دارم 2 برابر اینم روش کار انجام میدم اما هیچ مشکلی نداره !
الان از 3 روز پیش هم تماس گرفتم و هم تیکت زدم, جواب هیچ کدوم رو نمیده بهم.
همون روز اول بهشون گفتم من از این سرور راضی نیستم و به کار من نمیاد , به این دلیل و این دلیل ....
اما ایشون زیر بار نرفتند و پول من رو پس ندادند , الان هم که دیگه جوابم رو هم نمیدن !
نتیجه ای که من از سرور ایشون گرفتم اینه که :
اگه میخواید یه سروری داشته باشید که باهاش برید چند تا کار ساده در حد باز کردن صفحات وب انجام بدید , سرورهاشون خوبه.
اما اگه میخواید یه کم فشار بیارید بدونید که وقتی سرور رو ببندید بعدا بخواهید وارد شید آدم رو کلافه میکنه تا بتونی به صفحه دستکتاپ برسی !

amiry
August 12th, 2011, 18:45
عزیز 6 بار کی براتون سرور نصب می کنه هر بار یه بهونه ایاوردید که پولتونو بی دلیل بک کنم! مگه سرعت دانلودی که براتون نشون دادم بالای 50 مگ نبود این حرف ها چیه؟ کی از پورت این دیتا سنتر شک داره؟ بیاد یراش نشون بدم اومدن ( کار ایشون لیچینگ هست ما ایشونو تو هارد ساس قرار دادیم که گلایه نکنن از بابت سرعت ) هر بارم از نظر سرعت مشکل داشتن اومدم دقیقا با لینکی که خودشون دادن سرعت بالای 30 نشون دادم آخرین لینکی که دادن مربوط می شد به فایل سونیک ! گفتن سرعت سوییسم 20 هست من نمی تونم بالای 8 دانلود کنم اومدیم تعداد کانکشن آی دی ام رو 16 تا کردم بعد خودشون اومدن دیدن سرعت 37 دانلود داره! هر بار که ویندوز میزدم دقیقا 1 روز بعدش میومدن باز خراب شد این شد دلیل؟! (دیگه همه فرق مشتری با اذیت کن رو میدونن چیه) بالای 25 توماه هزینه 6 بار نصب سرورتون می شد! ساعات پشتیبانی 9صبح تا 1 و 4 عصر تا 10 شب هست شمایی که میگید ساعت 11 شب زنگ زدید بر نداشتین جمعه زدید بر نداشتیم ! اگه واسه لیچینگ سنگین سرور می خواید باید برید دنبال سرور اختصاصی شما گفتید در حد چند تا فایل فقط دانلود آپلود دارم بعد کنارشم اکانتینگ !!!

عزیز من من خیلی با این دیتاسنتر کار کردم و میدونم که پورتشون مزخرف هست روی هر سرور نهایت بشه 10 تا وی پی اس با پورت 2-3 مگ داد اگر بیشتر وی پی اس بسازی یعنی این که از سرعت دیال ایران هم پایین تر و چیز جالبی نیست اما باید صبر کرد ببینیم چی میشه این سکوریت سرور کی می خواد خرج کنه و پورت 1 گیگ درست و حسابی بگیره

جناب حرفی رو اگه میزنی با دلیل و منطق بزن تو شلوغ ترین موقع تا 48 دانلود داشتم شما میگید 35 کیلو؟ ببینید چه بالایی سر سرورتون اوردید از همکارای محترمم بپرسید ببینید سرعت تو بد ترین وضعیت چقدره پورت دیتا سنتر هم با حرف 2-3 نفر هیچ موقع زیر سوال نمی ره هیچ موقغ

سرورهای ایشون اصلا به درد کارهای سنگین نمیخورند !
بنده الان 6 روز هست سرور با رم 1 گیگ از ایشون گرفتم , اول که سرعت دانلودم پایین بود و من میگفتم سرعت دانلود من پایینه
و از 6 مگ در ثانیه بالاتر نمیره و طبق قول خودتون که اگه راضی نبودم پول رو برمیگردونید عمل کنید.
ایشون به من گفتند که بیا تیم وییور میدم سرعت دانلود سرور خودم رو ببین ! خلاصه کلی کنجار رفتیم آخرشم بک نکرد !
تا این که گفتم شاید مشکل از ویندوز 2003 باشه و شما بیاید 2008 رو نصب کنید درست شه.
بعد از 3 ساعت یه ویندوز 2008 به بنده تحویل دادند , یه چند تا فایل همزمان باهاش دانلود کردم , برنامه فایل زیلا رو هم نصب کردم و گذاشتم واسه آپلود , سرور رو بستم
رفتم 2 ساعت بعد کانکت بشم دیدم به زور داره به آی پی سرور کانکت میشه !! واسه هر کانکتی میخواستم بکنم حدود 2 دقیقه وقتم رو میگرفت تا وارد سرور شم.
وارد سرور شدم دیدم داره با سرعت 50 کیلو بایت بر ثانیه آپلود میکنه و سرور هم به شدت هنگ میکنه !
تیکت زدم بهشون و گفتم سرور من این مشکل رو داره , و اونا جواب دادن دلیلش این بوده که کرک ویندوز خوب نبوده ! و دلیل این که شما از 12 شب تا
7 صبح نمیتونستید به سرور کانکت بشید هم این هست :
"چون اکثر isp های کشور از ساعت 12 به بعد اینترنت به صورت رایگان تا صبح ارائه میدن به همین خاطر سرعت اتصال به ریموت افت پیدا می کنه"
آخه اینم شد دلیل ؟ :-|
اومد یه ویندوز 2008 دیگه واسه بنده عوض کرد و من همون کارهایی که با ویندوز قبلی انجام دادم رو دوباره انجام دادم ببینم درست شده یا نه !
دیدم بلهههههههههه دوباره سرور هنگ کرده و سرعت آپلود من در حد همون 50 کیلوبایت در ثانیه هست و وقتی میخوام سرور ریستارت کنم هر ریستارت حداقل 10 دقیقه زمان میبره !
دوباره تیکت زدم که سرور من هنوز مشکل داره , گفتن یه سری کانفینگ ها قبلا انجام نشده بود اما الان انجام شد و دیگه درست شده !
الان 3 روزه سرور رو مثلا درست کردن با سی پی یو جدید و تحویل من دادن اما بازم وقتی 2 برنامه همزمان باز میکنم سرعت دانلود به شدت میاد پایین , در صورتی که من یه
سرور دیگه از کشور سویس دارم 2 برابر اینم روش کار انجام میدم اما هیچ مشکلی نداره !
الان از 3 روز پیش هم تماس گرفتم و هم تیکت زدم, جواب هیچ کدوم رو نمیده بهم.
همون روز اول بهشون گفتم من از این سرور راضی نیستم و به کار من نمیاد , به این دلیل و این دلیل ....
اما ایشون زیر بار نرفتند و پول من رو پس ندادند , الان هم که دیگه جوابم رو هم نمیدن !
نتیجه ای که من از سرور ایشون گرفتم اینه که :
اگه میخواید یه سروری داشته باشید که باهاش برید چند تا کار ساده در حد باز کردن صفحات وب انجام بدید , سرورهاشون خوبه.
اما اگه میخواید یه کم فشار بیارید بدونید که وقتی سرور رو ببندید بعدا بخواهید وارد شید آدم رو کلافه میکنه تا بتونی به صفحه دستکتاپ برسی !

می شه بگید شما کودوم یوزرمون هستید؟ کی تیکت دادید؟کی تماس گرفتید؟

پشتیبانی ایشون هم کلا زیاد جالب نیست.

یکم که یوزراشون زیاد میشن دیگه پاسخگو نیستن.

_ice_
August 12th, 2011, 20:12
حالا به قول شما تماس های ما بد موقع بود با موبایلتون !
تیکت رو دیگه چرا جواب نمیدید ؟
من تو صحبت های قبلیم هم گفتم ! سرور شما واسه کارهای سبک خوبه اما 2 تا برنامه که همزمان باز کنی دیگه به زور کار میکنه !
اگه باور ندارید خودتون برید سرور من رو تست کنید.
میخواید یه سرور دیگه که از جای دیگه گرفتم هم بهتون نشون بدم دقیقا همین کارها رو باهاشون میکنم اما کوچکترین مشکلی ندارند ؟
3 تا برنامه همزمان باز میکنم و آپلود میکنم هیچ مشکلیم نداره.رمش هم 1 گیگ هست.سی پی یو هم مثل سی پی یو شماست ! (شایدم ضعیف تر)
اما سرور شما پایداری نداره !
اگه قبول ندارید میخوای فیلم هم بگیرم از تو سرورتون همه ببینند من چی میگم ؟

sabz
August 13th, 2011, 00:25
من از ایشون سرویس دارم
راضی هستم
اولش مشکل همین آقارو داشت ولی یه بار دیگه نصب کردن درست شد
یه کم سی پی یو کم داشت که تا گفتم دستشون درد نکنه 1 core رو به 2 core افزایش دادن و الان هیچ مشکلی ندارم

amiry
August 17th, 2011, 16:36
دوستان بعد 1 هفته قسمت درخواست سفارش بسته شده بود که الان باز شد دوستانی که مایل باشن می تونن سفارش بدن در ضمن از این به بعد سرویس برای لیچینگ ارائه نمی شه و پهنای باند تمامی سرور هامون نا محدود هست ! محدودیت سرعت هم قرار ندادیم ! و با برداشتن لیچینگ اون قانون Fair Use Policy هم منقضی می شه ! (دوستانی هم که سرور واسه دانلود و لیچینگ گرفته بودن تا آخر ماهشون فرصتشون تموم می شه سرورشون تمدید نخواهد شد در صورت تمایل از سرورهای اختصاصی ارزان قیمت ما می تونن استفاده کنن

پشتیبانی از طریق سیستم تیکت و یاهو خواهد بود اگر در مورد خرید سرور سوالی بود در خدمتتون هستم ولی در مورد مشکلات و مسائل فنی سرور ها هر موردی بود تیکت بدید تا از طریق شناسه مشتری و آی پی تون به مشکلتون رسیدگی بشه در ضمن دوسستانی که قبل از اینکه تیکت بدن میان زنگ می زنن مشکلمون اینه تاکید می کنیم تیکت بدن که نهایت تا 1 ساعت و می نیمم هم 15 دقیقه به تمام تیکت ها جواب داده می شود و اگر نیاز بود خودمون باهاتون تماس میگیریم

CyberLife
August 20th, 2011, 00:19
جناب آقای amiry صد در صد تایید می شود.

ایشون بسیار با حوصله و دقت به پرسشهای کاربران پاسخ می دهند

و سرویسهای ارائه شده بسیار با کیفیت هستند.

من یک عذر خواهی هم به ایشون بدهکارم ، به خاطر اینکه من یک سرویس

VPS یک ماهه از ایشون خریداری کردم و یک هفته این سرویس برای بنده فعال

بود و قرار بود که هزینه رو بعد از یک هفته پرداخت کنم ولی چون با مشکل مالی

برخورد کردم نتوانستم هزینه این سرویس را پرداخت کنم که باعث شرمندگی من

شد ولی ایشون با خوشرویی با من برخورد کردند که نشان دهنده مشتری مداری

و بزرگی ایشونه.

باز هم من از ایشون معذرت میخوام

blueline
August 20th, 2011, 17:21
من همون ابتدا ازشون یک میکرو گرفتم
کارشون خوبه
پشتیبانیشون هم عالیه
ایشون حتی این مورد رو که من تاخیر داشتم در پرداخت دوم رو هم نادیده گرفتن!
نایید میشن! مخصوصا که قیمتشون بسیار پایینه!:69:

algor93
August 25th, 2011, 12:00
من الان ۴ روزه که مبلغ میکرو رو به حسابشون ریختم و هنوز تحویل من ندادند.البته گفتن که اتفاقی‌ براشون پیش اومده و قرار بود ۳ شنبه تحویل بدند اما تا الان خبری از ایشون نیست.
درخواست برگشت مبلغ رو دارم.

amiry
August 25th, 2011, 23:24
عزیز ج تیکت رو برسی کنید بعد بیایید اینجا پیغام بدید لطفا مشکلی داشتید شماره تماس هست تیکت هست یاهو هست بعد بیایید تو انجمن پیغام بدید عرض کردم یکی از اقوام فوت کرده بود تو تیکتم گفتم تا 3 روز نیستم سرورتون رو تحویل دادم تست هم کرده بودیم بعد 3 روز اومدید تیکت دادید که این کار نمی کنه! پس سرورتون رو تحویل داده بودم ! [b]|من الان ۴ روزه که مبلغ میکرو رو به حسابشون ریختم و هنوز تحویل من ندادند.|[/ اگه می خواید عکس از تاریخ تحویل سرور هم بگیرم بزارم حرفی که می زنید با دلیل نشون بدید که تحویل ندادیم یا حداقل اگه تکیت رو مشاهده نکردید زنگ می زدید ! :-|b]
سرورتون دوباره از اول نصب شد بهتره یاد بگیرید مشکلاتتونو از تیکت پیگیری کنید !

http://www.pic.iran-forum.ir/images/jk1q3i3git4khmo60p2l.png

بفرمایید نگاه کنید به حرف هایی که میزنید تو عموم دقت کنید !

من الان ۴ روزه که مبلغ میکرو رو به حسابشون ریختم و هنوز تحویل من ندادند.البته گفتن که اتفاقی‌ براشون پیش اومده و قرار بود ۳ شنبه تحویل بدند اما تا الان خبری از ایشون نیست.
درخواست برگشت مبلغ رو دارم.

algor93
August 26th, 2011, 01:01
عزیز ج تیکت رو برسی کنید بعد بیایید اینجا پیغام بدید لطفا مشکلی داشتید شماره تماس هست تیکت هست یاهو هست بعد بیایید تو انجمن پیغام بدید عرض کردم یکی از اقوام فوت کرده بود تو تیکتم گفتم تا 3 روز نیستم سرورتون رو تحویل دادم تست هم کرده بودیم بعد 3 روز اومدید تیکت دادید که این کار نمی کنه! پس سرورتون رو تحویل داده بودم ! [b]|من الان ۴ روزه که مبلغ میکرو رو به حسابشون ریختم و هنوز تحویل من ندادند.|[/ اگه می خواید عکس از تاریخ تحویل سرور هم بگیرم بزارم حرفی که می زنید با دلیل نشون بدید که تحویل ندادیم یا حداقل اگه تکیت رو مشاهده نکردید زنگ می زدید ! :-|b]
سرورتون دوباره از اول نصب شد بهتره یاد بگیرید مشکلاتتونو از تیکت پیگیری کنید !

http://www.pic.iran-forum.ir/images/jk1q3i3git4khmo60p2l.png

بفرمایید نگاه کنید به حرف هایی که میزنید تو عموم دقت کنید !

اوکی ...
حله!!

zarvan
August 26th, 2011, 23:02
سلام دوست عزیز
من یه وی پی اس ویندوز 2003 میخوام با هارد 15 گیگ و رم 512 یا 1 گیگ ... پورت 1 گیگ ، پهنای باند نامحدود ، با نصب و کانفیگ Nttacplus+ PPTP + L2TP

میشه قیمت بدید؟
آیا تست هم دارید یا یه اکانت تست که من بتونم الان در حد 5 دقیقه وصل شم و تست بگیرم از سرعتش؟

ArashMiniStar
September 20th, 2011, 20:10
من از ایشون سرویس گرفتم.واقعا از همه چی راضی هستم.پشتیبانی کیفیت.قیمت هم عالی هست