PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بورس و سهام

tmfar
July 31st, 2011, 22:39
سلام دوستان

من یه 500 هزار تا 1 میلیون می خوام غیر از بخش هاستینگ و نت و کامپیوتر، به کار بگیرم و سود خوبی به دست بیارم دوستان خرید سهام و وارد شدن به بازار بورس رو پیشنهاد دادن اما واقعیتش زیاد اطلاعی ندارم از نحوه کار با سهام دوستان اگه واردن یکمی توضیح بدن و اینکه اگه پیشنهاد خوبی به جز هاستینگ و گذاشتن در بانک دارند بگن

Pooldar
July 31st, 2011, 22:49
سلام دوستان

من یه 500 هزار تا 1 میلیون می خوام غیر از بخش هاستینگ و نت و کامپیوتر، به کار بگیرم و سود خوبی به دست بیارم دوستان خرید سهام و وارد شدن به بازار بورس رو پیشنهاد دادن اما واقعیتش زیاد اطلاعی ندارم از نحوه کار با سهام دوستان اگه واردن یکمی توضیح بدن و اینکه اگه پیشنهاد خوبی به جز هاستینگ و گذاشتن در بانک دارند بگن

سلام
به نظر بنده بورس ایران یه ریسک بزرگه
من خودم بعد عید چند میلیون تو اینکار سرمایه گذاری کردم بعد عید که حسابی مثبت میخورد و بالا میرفت الان از آخر اردیبهشت همش منفیه هرچی سرمایه گذاشتم نصف شده حالا
الانم بدجور منفی میخوره
یکسری سایتها هم هستند که حق اشتراک دارند و... و میگن مثلا فلان سهم رو بخر یا فلان سهم رو نخر که اونم اکثر مواقع درست از آب در میاد از شانس بد من هرچی که ایشون گفتند من خریدم منفی شد از فرداش :d
فعلا که صبر میکنم یکم دوباره مثبت بشه پولهام رو بکشم بیرون اگر بشه
البته هدف من دلسرد کردن نیست اما ریسک زیاد داره

tmfar
July 31st, 2011, 23:15
ممنون چطوریه کار با سهام ؟ به نظرتون سهام کدوم شرکت را بخرم خوبه ؟