PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ان اس

Arashdn
August 14th, 2009, 07:34
سلام
من چند روز پیش یه دومین رو در دایرکت آی ثبت کردم و براش دوتا چایلد نیم سرور ساختم
این نیم سرور هارو در سرور هم ادد کردم و دومین بالا میاد
حالا مشکل چیه
یه نفر که دومین در آفلاین نیک :d داره میخواد ان اس هاشو به این ان اس هایی که من ساختم (در دومین دایرکت آی ) تغییر بده ولی ارور زیر براش میاد

register system prompt
(1190) dns1 is not registered.

چیکار کنم؟

sshiran
August 14th, 2009, 08:15
والا من علت دقیق شو نمیدونم ولی قبلا که با آنلاین نیک کار میکردیم بعضی وقتا همچین مشکل های پیش میومد من 3 تا پیشنهاد دارم .
1 - یه چند روزی صبر کنید و بعد دوباره تست کنید.
2 - با وی پی *ا *ن وارد پنل بشید و dns ها رو تغییر بدید .
3 - به ثبت کننده یعنی نماینده بگید تغییر بده .#:-S

kianonline
August 14th, 2009, 09:02
سلام
من چند روز پیش یه دومین رو در دایرکت آی ثبت کردم و براش دوتا چایلد نیم سرور ساختم
این نیم سرور هارو در سرور هم ادد کردم و دومین بالا میاد
حالا مشکل چیه
یه نفر که دومین در آفلاین نیک :d داره میخواد ان اس هاشو به این ان اس هایی که من ساختم (در دومین دایرکت آی ) تغییر بده ولی ارور زیر براش میاد
.

چیکار کنم؟

این مربوط به مرکز ثبت دامنه می شود. گویا شما ( همان دامنه دایرکتی ) به تازگی تغییر ns داده اید که این موارد که پیش می آید ، معمولا به خاطره است که قبلا دردامنه زیاد تغییر ns داده شده است. ( و یا در دامنه های تازه ثبت شده ) و باید در این مواقع صبر کنید. ضمن اینکه این موارد بیشتر برای ایجاد آی پی برای دامنه به وجود می آید تا تغییر dns .... لذا حتی نماینده هم نمی تواند کاری انجام دهد ، مگر خود دایرکتی... ( مگر آنکه مشکل چیز دیگری باشد ) لذا بهترین راه در این مواقع صبر کردن است.

پاینده باشید.

ehsan_r_77
August 14th, 2009, 09:06
این مربوط به مرکز ثبت دامنه می شود. گویا شما ( همان دامنه دایرکتی ) به تازگی تغییر ns داده اید که این موارد که پیش می آید ، معمولا به خاطره است که قبلا دردامنه زیاد تغییر ns داده شده است. و باید در این مواقع صبر کنید. ضمن اینکه این موارد بیشتر برای ایجاد آی پی برای دامنه به وجود می آید تا تغییر dns .... لذا حتی نماینده هم نمی تواند کاری انجام دهد ، مگر خود دایرکتی... ( مگر آنکه مشکل چیز دیگری باشد ) لذا بهترین راه در این مواقع صبر کردن است.

پاینده باشید.

با سلام

در این مورد طبق صحبتی که داشتیم انواع ns ها رو میگیره به جز همونی که به تازگی ثبت شده !!!

در مورد دوست قبلی هم با VPN تست کردیم و فایده ای نداشت !!!

البته همچنان صبر بهتر است !! (زمان صبر چقدر هست ؟!!!)

مرسی از دوستان

kianonline
August 14th, 2009, 09:11
با سلام

در مورد دوست قبلی هم با VPN تست کردیم و فایده ای نداشت !!!

مرسی از دوستان

با VPN مشکل اصلا درست نخواهد شد. ( به عبارتی vpn ارتباطی با مشکل مذکور ندارد ) همانطور که اشاره کردم ، این مورد مربوط به مرکز ثبت دامنه است و باید صبر کرد.

البته یک راه دیگر هم وجود دارد: شما شماره ns را تغییر دهید مثلا این بار 10 را انتخاب کنید که تا به حال انتخاب نکرده اید. اگر این این هم جواب نداد ، فقط صبر کنید.

پاینده باشید.

aoscentral
August 14th, 2009, 17:41
قبلا هم این سوال پرسیده شده !

مستقیما به رزیلری که دامنه در آن قرار داره بگین براتون دی ان اس را ست کنه ! مشکل از سیستم خود آنلاین نیک هست !

AfraServer
August 14th, 2009, 21:04
این آنلاین نیک برا منم اینحور بود ولی زمان مشکل رو حل کرد

Arashdn
August 15th, 2009, 05:59
مشکل از سیستم خود آنلاین نیک هست !
بی خود نیست که من میگم آفلاین نیک

ehsan_r_77
August 21st, 2009, 22:02
هنوزم صبر ؟!!!!

تا چند روز ؟؟!!

kianonline
August 21st, 2009, 22:40
هنوزم صبر ؟!!!!
تا چند روز ؟؟!!

با سلام

شما مگر این مشکل در حال حاضر دارید ؟ چه مدت است ؟

پاینده باشید.