PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایمیل اخطار ویبولتین برای استفاده از نسخه لایسنس و تهدید مسدود سازی دامنه

yekmobile.com
July 31st, 2011, 20:02
سلام
دوستان عزیز من دامنه دات کام دارم که از نیم . کام خریداری شده است.
ایمیلی از طرف ویبولتین برام اومده که باید لایسنس خریداری کنم وگرنه وب من مسدود می شود
و در یکجا خوندم که دامنه رو مسدود میکنند آیا این صحت داره ؟؟
و من یک دامنه . آی آر هم دارم میتونم انجمن ها م و از forum.name.com دایرکت کنم روی forum.name.ir طوری باشه که نتونند چیزی بگند و گیر بدن
اصلا امکان مسدود سازی دامنه هست.

Warez-Host.IR
July 31st, 2011, 20:08
سلام
بله به راحتی دامنه شما مسدود میشه و نمونه این را قبلاً ما داشتیم ولی روی دامنه ir مشکلی نخواهید داشت
همچنین اگر هاست یا سرورمجازی که استفاده میکنید وارز نیست از اون جهت هم به مشکل برخورد می کنید

موفق باشید

yekmobile.com
July 31st, 2011, 20:14
اگر ادرس انجمن ما به عنوان مثال forum.yekmobile.com بعد از کلیک دایرکت بشه به forum.yekmobile.oir و بعد انجمن ما باز بشه آیا میتونند بازهم گیر بدند ؟

nasa_de
July 31st, 2011, 20:25
ایمیلتون رو از کجا گیر آوردن؟

yekmobile.com
July 31st, 2011, 20:33
whois گرفتن
چون توی نیم . کام پروایت هستم و یک ادرس ایمیل دایرکت کردن روی ادرس ایمیل خودم یعنی میدونن که از نیم . کام دومین گرفتم

nasa_de
July 31st, 2011, 20:34
این همه وبسایتی که .com ای هستند و کپی رایت رو نقض میکنند چرا دامنه شون مسدود نمیشه؟

yekmobile.com
July 31st, 2011, 20:38
نمی دونم اما اینا 14 روز وقت دادن لایسنس تهیه کنم و بعد 14 روز نوشتن که وبسایت و مسدود میکنیم ننوشتن از چه طریقی هاست یا دامنه اما یه چیزایی شنیدم که دامنه اگر دات کام باشه مسدود میشه

EXXXIR
July 31st, 2011, 20:39
اگر ادرس انجمن ما به عنوان مثال forum.yekmobile.com بعد از کلیک دایرکت بشه به forum.yekmobile.oir و بعد انجمن ما باز بشه آیا میتونند بازهم گیر بدند ؟

بهتره همین کارو بکنید فوقش بعد یک مدتی دامنه مسدود میشه ولی دیگه ای ارتون فعال هست.
نکته دیگه اینکه در گوگل وب مستر هم اگر عضو هستید میتونید از قست تغییر ادرس اینکارو انجام بدید که سریع تر کارتون راه بیوفته و نتایج گوگلتون هم مشکل دار نشه.

yekmobile.com
July 31st, 2011, 20:42
دامنه من . کام هست نمیخوام دامنه اصلی مسدود بشه اینکارو چطوری انجام بدم
که ادرس انجمن بشه ادرس دات ای ار ام

nasa_de
July 31st, 2011, 20:42
الان من که Directi هستم و دومین دارم و سیستم من هم لایسنس نداره پس از کجا میتونند به من ایمیل بفرستند پروایت Directi ایمیل من نیست و ایمیلی هم روی ایمیلم ریدایرکت نشده /

yekmobile.com
July 31st, 2011, 21:29
فقط یکسوال دیگه اگر من نام دامنه رو به name.irتغییر بدم باز هم امکان گیر دادن به این دامنه دات کامم هست ؟؟؟ البته میخوام تو سایتم لینک فرومم و بزارم یا ادرس forum.yekmobile.com و دایرکت کنم روی name.ir اینطوری میتونن گیر بدن

AmirHosein
August 1st, 2011, 02:00
سلام
بله به راحتی دامنه شما مسدود میشه و نمونه این را قبلاً ما داشتیم ولی روی دامنه ir مشکلی نخواهید داشت
همچنین اگر هاست یا سرورمجازی که استفاده میکنید وارز نیست از اون جهت هم به مشکل برخورد می کنید

موفق باشید
رحمان جان یعنی دامین بین المللی رو نمیشه امیدوار بود بهش؟!

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

سلام

موفق باشید

WinDesign
August 1st, 2011, 07:17

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

فک کنم تا ریپورت نشه، کاری نداشته باشن. یعنی اصلاً متوجه وجود سایت نیستن، تا اینکه یکی گزارش کنه ...

lizard.tiny
August 1st, 2011, 08:40
فقط یکسوال دیگه اگر من نام دامنه رو به name.irتغییر بدم باز هم امکان گیر دادن به این دامنه دات کامم هست ؟؟؟ البته میخوام تو سایتم لینک فرومم و بزارم یا ادرس forum.yekmobile.com و دایرکت کنم روی name.ir اینطوری میتونن گیر بدن
اگر دامنه رو دایرکت کنی به دامنه .کام نمیتئنند گیر بدند و برای لین کار باید از دامنه .ir استفاده کنی که دچار مشکل نشی

Warez-Host.IR
August 1st, 2011, 10:37

سلام
این مشکل را ما قدیم ها زیاد داشتیم
اون زمان که هنوز نسخه وی بی 3.6 - 3.7 آمده بود
طرف هاست وارز از ما تهیه می کرد , خوب طبیعتاً بعد از شکایت و .... از طرف ما خیالش راحت بود و سایت را نمی بستیم و به اخطار هم توجهی نمی کردیم ولی دامنه های بین المللی که ثبت می کردن دیگه در حوضه اختیار ما نبود و دامنه را با پیگیری مسدود می کردن
من هم همون ابتدا به خریدارانی که واقعاً میخواستن مشکلی براشون پیش نیاد توصیه می کردم که از دامنه های ملی استفاده کنن
مصطفی (( s.w.a.t )) خوب یادش هست , چون تو انجمن سایت ما چیزی نبود که ما نال نکنیم و هیچ مشکلی هم نداشتیم
این هم مد نظرمون باشه که بیشتر روی سایتهایی حساس میشن که توسط دیگران گزارش شده

موفق باشید

Saati
November 1st, 2011, 14:30
اگه فروم روی ir باشه و دات کام ریدایرکت بشه به ir مشکلی پیش نمیاد ولی برعکس احتمالش هست و ریسکه.