PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات در مورد پرداخت انلابن بانک سامان

hidden-mafia
July 31st, 2011, 10:46
سلام به همه اعضای وب هاستینگ تالک
دوستان من میخام برای سایتم پرداخت انلاین بانک سامان رو راه اندازی کنم چندین تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1- من زنگ زدم بانک سامان توضیح داد باید برای داشتم پرداخت انلاین اگه شخص حقیقی هستم باید شرکت ثبت کنم و من متوجه شدم که باید سایتم فروشگاه اینترنتی رو به عنوان شرکت ثبت کنم , برای اینکه سایتم رو به عنوان یه شرکت ثبت کنم باید چییکار ککنم ؟؟؟ و چقدر هزینه اش میشه لطفا کمک کنید
2- بخوام پرداخت انلاین بگیرم مثلا من شرکت ثبت کردم و سرویس پرداخت انلاین رو هم گرفتم ایا باید چطوری کدش رو قرار بدم شنیدم باید برام کد نویسی بشه کسی هست که این کار رو بلد باشه ؟؟؟ برای فروشگاهم پرداخت بانک سامان رو بنویسه ؟
پیشاپیش ممنون از کمکتون

taghikhani
July 31st, 2011, 11:14
1- باید به سازمان ثبت شرکتها مراجعه کنید. البته اگه تا حالا این کارو نکردید بهتره بسپرید دست وکیل. صد تومن خرج برمیداره تقریبا.
2- اگر فروشگاهتون فروشگاه رایجی باشه که ماژول سامانش هست. اگر نباشه باید براتون اختصاصی بنویسن

hidden-mafia
July 31st, 2011, 13:26
من تا حالا این کارا رو نکردم یعنی شرکتی ثبت نکردم وکیلی هم ندارم اما گمونم باید برم شواری اصناف برای ثبت شرکت
کسی بلد نیست برام این رو بنویسه برای سیستم فروشگاه ساز من ؟؟ اینو بگم که این سیستم تازه شروع به کار کرده سایت پشتیبانش و فقط یک سایت هست که از این امگان استفاده میکنه که اختصاصی برای خودش نوشته

IranianServer
July 31st, 2011, 13:47
برید اداره ثبت اسناد و املاک شهرتون ، اگر هم تهران هستید اداره ثبت شرکت ها !
شرکت رو ثبت کنید ، با بانک قرارداد ببندید.
هزینه ی ثبت هم کمتر از 10 هزار تومان میشه ، بیشترین هزینش هم برای روزنامه میباشد ، ما برای روزنامه رسمی 35 تومان پول آگهی دادیم

ali2k
July 31st, 2011, 14:05
یک راه دیگه اش هم اینه که از بانک سامان پرداخت انلاین نگیری :دی
از بانک های دیگه به اشخاص حقیقی پرداخت انلاین میدن بگیری مثل ملت ، پارسیان ، پاسارگاد ، سرمایه ، تجارت ، ملی :)
البته حتما قبلش از سایت پشتیبان فروشگاه سازت سئوال کن که به کدوم یکی از این بانک ها متصل میشه

m3hdi
July 31st, 2011, 14:28
از بانک های دیگه به اشخاص حقیقی پرداخت انلاین میدن بگیری مثل ملت ، پارسیان ، پاسارگاد ، سرمایه ، تجارت ، ملی

میشه بفرمایید این بانک ها چطور به اشخاص حقیقی درگاه می دن ؟ شما خودتون گرفتید ؟ (بدون جواز کسب و ثبت شرکت)

ali2k
July 31st, 2011, 15:04
میشه بفرمایید این بانک ها چطور به اشخاص حقیقی درگاه می دن ؟ شما خودتون گرفتید ؟ (بدون جواز کسب و ثبت شرکت)

چطور میدن ؟ معمولا شرایط یکسانی دارند 1- فرم درخواست را پر می کنید 2- مدارک عمومی را میخواهند شامل کپی کارت ملی ، کپی شناسنامه ، کپی سند مالکیت یا اجاره نامه محل فعالیت (میتوانه کپی سند خانه یا محل اجاره ای سکونتتان باشه) 3- بعضی بانک ها سفته ضمانت می خواهند که معمولا یک یا دو میلیون سفته ضمانت باید بگیرید 4- سایتتان را بررسی می کنند و درصورت تائید سایت و فعالیت درگاه را میدن :) 5-بعضی بانک ها سایت را تست می کنند بعضی هم خیر ....

کلا در تمام بانک ها این مراحل طی میشه :)

شما خودتون گرفتید ؟
بله بصورت حقیقی از بانک های سامان - پارسیان - پاسارگاد - ملت - تجارت درگاه دارم :) بزودی اقتصاد نوین و سرمایه هم میگیرم :)

m3hdi
July 31st, 2011, 15:15
خیلی عجیبه
بنده قبلا از چند تا از دوستان سوال کردم همشون گفتن امکان نداره (جز 1 نفر)
شرایط رو از سایت بانک ها دریافت کردم دیدم هیچ موردی نیست که بدون جواز کسب و یا ثبت شرکت درگاه بدن

ممنون

hidden-mafia
July 31st, 2011, 16:12
سلام من به پارسیان گفتم گفت یک میلیون چک یا سفته باید بزاری اما سامان کفت باید جواز کسب یا پروانه داشته باشی برات اکی میکنیم بدون چک و سفته فقط حساب باید داشته باشی اینم ادرس سایت سامان که درگاه پرداخت اینترنتی میده توش شرایط و هم زده www.sep.ir فقط باید جواز کسب رو بگیریم ایا میشه سایت فروش آپشن خودرو رو ثبت کرد ؟؟؟ هزینه چند این هزینه روزنامه که میگن این دوستمون گفت چیه ؟

SPAM
July 31st, 2011, 18:05
پرداخت زرین پال رو بزار نیازی به شرکت ثبت کردن هم نداری . کد نویسی اماده هم بهتون میدن

hidden-mafia
July 31st, 2011, 18:14
زرین پال مقداری کارمزد بر میداره و از طرفی خیلی سیتم باهالی نیست مشتری نمیتونه اعتماد کنه خیلیا نمیدونن زرین پال چیه و این که ایا برای همه سیستم ها کد میدن سیستم فروگاه من تازه فارسی شده شروع به کار کرده...