PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول پرداخت امن پاسارگاد برای whmcs

the_coder
July 30th, 2011, 11:10
سلام
این ماژول رو رایگان جایی ندیدم برای همین خودم نوشتمش
برای شما هم اینجا قرار میدم اگر خواستید دانلود کنید
روش نصب :
بعد از آپلود فایل پیوست شده به روت whmcs و اکسترکت کردن آن به این ادرس برید :

modules\gateways
و permision پوشه pass رو به 777 تغییر بدید (فراموش نکنید بعد از نصب حق دسترسی رو به حالت قبل برگردونید)
و بعد فایل pass.php رو به این صورت در browser باز کنید :

site.com/pass.php
اطلاعات خواسته شده رو تکمیل کنید و برروی نصب کلیک کنید
و بعد از نصب حتما فایل pass.php رو از روت whmcs حذف کنید
موفق باشید

3245
July 30th, 2011, 11:16
-با تشکر از شما دوست عزیز

-لطفا اساتید بررسی بفرمایند اگر امن هست استفاده بکنیم

taghikhani
July 30th, 2011, 11:26
قابل توجه بعضی دوستان که ماژول میفروشن و بعدا میگن ما شمارو نمیشناسیم

mhnpc
August 15th, 2011, 00:37
با عرض سلام.

در سامانه پرداخت امن پاسارگاد ثبت نام کردم و حساب اینترنتی هم فعال شده.

و اصلا نیازه به whmcs و ... ندارم.

من می خوام یک فرمی بصورت زیر که براتون ارسال کردم داشته باشم، و قیمت و ... نوشته بشه و وقتی روی پرداخت کلیک کردیم به درگاه بانک پاسارگاد متصل بشه.

خواهش می کنم کمک کنید.
کارم گیره

نمونه فرم برای ارسال اطلاعات، بصورت عکس:

3019

megfa
August 20th, 2011, 12:41
سلام
ممنون از ماژول بسیار عالی شما
ولی این ماژول شما بعد از پرداخت از سایت پی پاد به whmcs میاد ولی بجای اینکه viewinvoice رو نشون بده- به این قسمت ریدایرکت می شود
clientarea.php?action=invoices حتی فاکتور هم پرداخت شده می زنه
لطفا راهنمایی بفرمایید
باتشکر از شما

the_coder
August 20th, 2011, 12:55
سلام اگر می خواید به صفحه viewinvoice بیاد کافیه به این ادرس برید :

modules/gateways/pass
و به خط 39 ام از فایل res.php برید و clientarea.php رو به چیزی که می خواید تغییر بدید

tthost
August 20th, 2011, 18:32
خیلی ممنون
خوب عمل می کنه

من یه مشکل دارم، واحد پولی whmcs من ریال هست، وقتی به عنوان مثال یه فاکتور 1000 ریالی ایجاد می شه در پیپاد به تومان حساب می کنه و از حساب کاربر کسر می کنه

راه حلی دارید؟

the_coder
August 20th, 2011, 18:44
خیلی ممنون
خوب عمل می کنه

من یه مشکل دارم، واحد پولی whmcs من ریال هست، وقتی به عنوان مثال یه فاکتور 1000 ریالی ایجاد می شه در پیپاد به تومان حساب می کنه و از حساب کاربر کسر می کنه

راه حلی دارید؟
سلام
به ادرس زیر برید :

modules/gateways/pass

و فایلی که ضمیمه کردم رو با فایل cart.php جایگزین کنید

tthost
September 1st, 2011, 20:59
مهندس نمی شه برای این ماژول اینترفیسی طراحی کرد که از مدیریت whmcs بشه تراکنش های این ماژول رو ببینیم؟

the_coder
September 1st, 2011, 22:05
خود whmcs چنین قسمتی داره ،
قسمت view all transaction

tthost
September 3rd, 2011, 15:55
برای Directi می تونین ماژول ش رو آماده کنین؟

the_coder
September 3rd, 2011, 15:59
یعنی رایگان بنویسم و اینجا قرار بدم ؟ !!!!
من این رو به این علت نوشتم که خودم نیاز داشتم و اینجا گذاشتم که اگر کسی خواست دانلود کنه

azure
October 3rd, 2011, 15:12
سلام
واسه اوپن کارت چی میتونید آماده کنید؟

abc
October 5th, 2011, 05:27
سلام
دوستانی که از این ماژول پرداخت امن پاسارگاد استفاده کردن روی whmcs
آیا مشکلی نداره و به راحتی میشه ازش استفاده کرد؟

nima17701
October 29th, 2011, 15:39
دوست عزیز بنده مراحل نصب رو انجام دادم ، منتها زمانی که میخواد به بانک پاسارگاد متصل بشه ارور
Internal Server Error

میده ، چک کردم فایل Cart.Php نیز وجود داره
ممنون میشم راهنماییم کنید

باتشکر فراوان از The_Coder عزیز ، زحمت کشیدند و مشکلم رو برطرف کردند

j4b3r
February 11th, 2012, 13:54
دوست عزیز بنده مراحل نصب رو انجام دادم ، منتها زمانی که میخواد به بانک پاسارگاد متصل بشه ارور
Internal Server Error

سلام
کاش طریقه حل مشکل رو توضیح می دادید
من هم به همین مشکل برخورد کردم

php.source
February 11th, 2012, 14:42
ممنون از امین جان برای ماژوال.
اما هم تو نالرز هست این اسکریپت هم خود بانک پاسارگاد اگه بگید رایگان تقدیمتون میکنن.
بازم ممنون و بیشتر از هر چیز این کار شما که رایگان نوشید و گزاشتید قابل ستایش هست

m-mehdipoor
February 11th, 2012, 15:26
دوستان من از ماژولی که خود پرداخت امن داده استفاده می کنم
بعد از اینکه پرداخت می شه به سایت بر می گرده ولی وضعیت فاکتور رو پرداخت شده نمی کنه در نتیجه محصولی هم تحویل نمی ده !!!
تماس گرفتم گفتن که چون سرور شما در ایران نیست این مشکل براش پیش اومده !
البته مشکل بنده به این روز ها محدود نمی شه و یکی دو ماه است که این مورد برام پیش اومده .
می خواستم بدونم کسانی که از ماژول این دوستمون استفاده می کنند و سرورشون در ایران نیست ! آیا این مشکل رو دارند یا خیر!
اگه ندارند اون رو حذف و این رو نصب و به سایت پرداخت امن معرفی کنم .... !
ممنون می شم پاسخ بدید

nima17701
February 11th, 2012, 15:35
سلام
کاش طریقه حل مشکل رو توضیح می دادید
من هم به همین مشکل برخورد کردم

سلام دوست گرامی

مشکل بنده این بود زمان تحویل کالا را زده بودم (یک ساعت) ، که جایگزین کردم 1 به معنای (یک روز) مشکل رفع شد .

بعد از اینکه پرداخت می شه به سایت بر می گرده ولی وضعیت فاکتور رو پرداخت شده نمی کنه در نتیجه محصولی هم تحویل نمی ده !!!
البته مشکل بنده به این روز ها محدود نمی شه و یکی دو ماه است که این مورد برام پیش اومده .
می خواستم بدونم کسانی که از ماژول این دوستمون استفاده می کنند و سرورشون در ایران نیست ! آیا این مشکل رو دارند یا خیر!
ممنون می شم پاسخ بدید

دوست گرامی خیر مشکلی ندارد و فاکتور را تایید میکند .

موفق باشید

php.source
February 11th, 2012, 15:59
ممنون می شم پاسخ بدید
تو callback مشکل داره
اسکریپت رو ضمیمه کنید

m-mehdipoor
February 11th, 2012, 16:25
خدمت شما
http://developers.paypaad.ir/docs/whmcs-paypaad.zip
همینطور می تونید از اینجا لیست ماژول ها رو ببینید که ارائه کردن
راهنما (http://developers.paypaad.ir/component/content/article/2.html)

sitegostar
March 17th, 2012, 23:15
سلام
روش نصب :

modules\gateways
و permision پوشه pass رو به 777 تغییر بدید (فراموش نکنید بعد از نصب حق دسترسی رو به حالت قبل برگردونید)

site.com/pass.php
موفق باشید

دست شما درد نکنه ولی من یه مورد رو موقع نصب متوجه نشدم:

موقع نصب در اون فایل نصبی که در روت هست.

یک کلید خصوصی با فرمت xml خواسته
یک کلید خصوصی با فرمت pem

چیزی که بانک برای من فرستاده اینه که یک نرم افزار key Generatoe به من دادند که در نهایت یک Public key و یک Private Key + ترمینال کد و مرچنت کد .
حالا در نصب این ماژول فرمت Private Key رو نوشتید باید pem باشه یا xml
در حالیکه کدی که نرم افزار به من داده رو من در فایل تکست ذخیره کردم . بعد هم هردو رو میخواد یعنی هم فایل xml و هم فایل pem ??? کدومشون پریویت کی هستند و کدومشون پابلیک؟؟؟
من این رو متوجه نشدم.

یه سوال دیگه هم اینکه فرق درگاه پرداخت آنلاین پاسارگاد با درگاه پرداخت امن چیه؟؟؟
در WHMCS کدومشون رو باید نصب کنم؟؟؟
ممنون ...

j4b3r
March 18th, 2012, 12:16
سلام
دوست عزیز sitegostar
شما باید از ماژول پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد استفاده کنید
توی این تاپیک ماژول رو گذاشتم واسه دانلود
http://www.webhostingtalk.ir/f176/43647/

oranjilar
April 4th, 2012, 21:39
Internal Server Error

لطفا راهنمایی کنید چطوری این مشکل حل شد. من هم این مشکل رو دارم

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

دوست عزیز میشه بگین فرمتی که با viewvoice.php باید بنویسیم چیه
بعبارت ساده تر بعد از = در کد
viewinvoice.php?id= چی بنویسیم که برگرده به همون فاکتور و به شکل پرداخت شده نشون بده؟

the_coder
April 4th, 2012, 22:08
سلام
به 2 علت میتونه باشه
1- حق دسترسی اشتباه قایل هاتون
2- صحت اطلاعات رو داخل فایل pasargad_config.php از مسیر :

modules/gateways/pass/pasargad_config.php
چک کنید و دقت کنید تعداد روز رو حتما عدد وارد کرده باشید نه حروف
واسه موضوع دومم که کجا نشون بده اینجا راهنمایی کردم :
http://www.webhostingtalk.ir/f42/28970/#post283972
موفق باشید

oranjilar
April 5th, 2012, 11:18
جناب The_core عزیز
ممنون از راهنماییتون.
در مورد دوم:
سئوال من اینه برای اینکه بعد از پرداخت موفق به صفحه فاکتور مربوطه برگردیم و به کاربر نشون بدیم که صورت حساب پرداختی با موفقیت ثبت شده چیکار باید بکنیم.
سئوال من اینجاست که بعد از = در کد زیر چی بنویسیم که برگرده به فاکتور مربوطه:

viewinvoice.php?id=

oranjilar
April 8th, 2012, 11:25
امکانش هست راهنمایی کنید؟

the_coder
April 8th, 2012, 19:32
امکانش هست راهنمایی کنید؟

$i_number
موفق باشید

oranjilar
April 8th, 2012, 19:38
آقا واقعا ممنون
دستت طلا:63:

kiapmc
April 24th, 2012, 11:52
با سلام

دوستان یک مشکل اساسی پیدا کردم که وقتی سفارش داده می شود و انتخاب درگاه مشخص و اتصال را زده می شود به جای اینکه به این قسمت برود viewinvoice.php به قسمت checkout می رود و در صفحه checkout متوقف می شود راه حلی واسه این مشکل دارید؟

oranjilar
April 24th, 2012, 12:06
دوست عزیز منم این مشکل رو دارم و تونستم مسیر رو عوض کنم. ولی خب بازم مشکل پابرجاست و صفحه ای که من می خوام رو نمیاره.
واسه حل مشکلت پست های من و پاسخ های داده شده بهشون رو پیگیری کن

kiapmc
April 24th, 2012, 12:30
مال خود سامانه پرداخت امن پاسارگاد که واسه whmsc نوشته خوب کار میکند یا نه اون هم مشکل دارد

یعنی اصلا راه حلی واسه این مشکل بزرگ نیست اگر این که حل نشود که دیگه به درد نمی خورد اصلا راه حلی واسش ندارید اگر یک راهنمایی کوچیک هم باشد باز من حل میکنم ها

oranjilar
April 24th, 2012, 12:34
مال خود سامانه پرداخت امن پاسارگاد که واسه whmsc نوشته خوب کار میکند یا نه اون هم مشکل دارد

یعنی اصلا راه حلی واسه این مشکل بزرگ نیست اگر این که حل نشود که دیگه به درد نمی خورد اصلا راه حلی واسش ندارید اگر یک راهنمایی کوچیک هم باشد باز من حل میکنم ها

والا راستیتش منم نمی دنم. به نوعی با این موضوع کنار اومدم. اما سامان هم جواب نمیداد چک کردم.

ممنون میشم از دوستان اگه ماژول پرداخت دیگه ای هست معرفی کنن لطفا

kiapmc
April 24th, 2012, 13:33
اگر دوستان فایل اصلی که مال خود پرداخت امن پاسارگاد هست نحوه فعال سازی رو بگند ممنون می شوم

PDhost.net
May 2nd, 2012, 05:55
coder عزیز مرسی از زحمات شما . من در نصب و راه اندازی ماژولی که خود سایت پیپاد داده بود مشکل خوردم . کل openssl , curl , php رو دوباره compile کردم تا sample شون تونست اطلاعات رو بفرسته به سایت پاسارگاد . اما اون که درست شد ، whmcs دیگه وقتی این درگاه پرداخت انتخاب میشد بدون هیچ ارروری صفحه سفید میومد و همه چیز از کار میافتاد . اما با این که این اسکریپت تقریبا تا حد زیادی همان اسکریپت هست اما راحت نصب شد و کار افتاد . ممنون از شما

kiapmc
May 2nd, 2012, 12:57
سلام دوست عزیز اگر ماژول را کامل داری و نحوه تنضیماتش را به ماهم بگی ممنون می شویم چون وقتی سفارش داده می شود و درگاه پرداخت امن پاسارگاد انتخاب می شود یک صفحه صفید میاد و همین اگر راه حلی واسه حل این مشکل پیدا کردی بگی ممنون می شویم

PDhost.net
May 2nd, 2012, 14:36
سلام
روش نصب :

modules\gateways

سلام . ببینید برای پرداخت امن پاسارگاد و نه ماژول بانک پاسارگاد عادی ، این فایل رو دانلود کنید . طبق توضیحاتشون انجام بدید .
دقت کنید که در سرورتون باید curl , openssl نصب باشه . ( البته این کمتر استفاده کرده و اسکریپتی که خود سایت پاسارگاد گذاشته خیلی از Openssl استفاده کرده . )

در php.info :
PHP Version 5.2.17
Configure Command :
'--with-openssl=/' '--with-openssl-dir

curl
cURL support enabled
cURL Information libcurl/7.24.0 OpenSSL/0.9.8b zlib/1.2.3 libidn/0.6.5

openssl
OpenSSL support enabled
OpenSSL Version OpenSSL 0.9.8e-fips-rhel5 01 Jul 2008

پرمیشن دایرکتوری pass رو اول در هنگام نصب 777 بگذارید . بعد از نصب و آپلود شدن فایل های key , pem پرمیشن رایتش رو ببندید. 755 یا 644 . فایل های داخل این دایرکتوری هم همین طور باید بعد از نصب 644 باشند تا Internal server error برطرف بشه.

بعد هم که طبق مواردی که نیاز دارید میتونید فایل ها رو تنظیم کنید .

site.com/pass.php
موفق باشید

سایر موارد اصلاحی که انجام دادم به شرح زیر هستن :
1-مشکل ریدارکت شدن به فاکتور پرداخت شده به جای لیست کل فاکتورها :
خط 39 فایل res.php رو به این ترتیب تغییر بدید :

//Header('Location: http://'.$_SERVER['SERVER_NAME'].'/clientarea.php?action=invoices');
Header('Location: http://'.$_SERVER['SERVER_NAME'].'/viewinvoice.php?id='.$i_number);

مشکل undefined index l$link .... ( دقیق متنش رو یادم نیست ) :
خط 39 فایل pasargod.php رو به این ترتیب تغییر بدید :

$link = $_SERVER['SERVER_NAME'].'/viewinvoice.php?id='.$invoice;

بعد از پرداخت نام gateway در پایین فاکتور بخش معامله نشان داده نمی شد . که دلیل هم نام نبودن فایل و تنظیمات بود :
خط 11 فایل res.php رو به ترتیب زیر تغییر بدید ( P بزرگ به p کوجک عوض شود . )

$gatewaymodule = "pasargad";

امیدوارم کمکی کرده باشم ... باز هم با تشکر از coder عزیز که زحمت این کار رو کشیدن و همون کلاس های pasargod php موجود در کدهای نمونه رو به این ترتیب کاربردی کردند .

kiapmc
May 2nd, 2012, 17:33
با سلام

من این قسمت دوم

مشکل undefined index l$link .... ( دقیق متنش رو یادم نیست ) :
خط 39 فایل pasargod.php رو به این ترتیب تغییر بدید :
کد PHP:

را پیدا نکردم اگر می شه یکم دقیق تر بگید ممنون می شوم

PDhost.net
May 2nd, 2012, 18:21
ببینید 2 تا فایل pasargad.php هست . یکی در gateways , یکی در دایرکتوری pass . آن خطی که گفتم در همان فایل اولی که توضیح دادم ( در دایرکتوری gateways ) باید قرار بگیره.
که الان نگاه کردم . ( من چون فایل هام رو تغییر دادم الان در فایل اصلی ارائه شده نگاه کردم براتون )
در خط 17 چنین کدی داره .

function Pasargad_link($params) {

بعد از خط 27

$description = $params["description"];

این خط رو اضافه کنید :

البته این یک پیغامی اروری هست که خیلی سریع میاد و ریدارکت میشه و ممکنه ندیده باشید ... درست شد سایتتون خبر بدید
بدون این هم باید تونسته باشید اطلاعات رو به سایت بانک بفرستید . مشکل شدیدی ایجاد نمیکنه.

kiapmc
May 2nd, 2012, 18:28
با سلام

ممنون

ولی مشکل اصلی من این هست که وقتی سفارش داده می شود و در مرحله اخر درگاه پرداخت امن پاسارگاد انتخاب و ارسال سفارش را زده می شود برای وصل شده به دراگه امن پاسارگاد در صفحه http://www.xxxxx.com/cart.php?a=checkout (http://www.cilent.ayohost.com/cart.php?a=checkout) صفحه سفید ظاهر می شود و همین طور میماند

PDhost.net
May 2nd, 2012, 18:44
این مشکل رو من با whmcs 5.0.3 دیده ام . با ماژول های دیگه این مشکل رو ندارید ؟ من صبح که داشتم تست می کردم با سایر ماژول ها هم همین طوری میشد. lمرحله آخر بعد از ثبت نهایی سفارش جدید و قبل از آغاز به پرداخت صفحه سفید میشه. هیچ اررور خاصی هم نمی ده . الان در فروم خودشون سرچ می کنم اگر چیزی پیدا کردم میگم . شما هم خبری پیدا کردید اطلاع بدید .

kiapmc
May 2nd, 2012, 18:46
واقعا ممنون من با whmcs 4.5.2 این مشکل را دارم

زرین پال هم دارم که بدون مشکل کار میکند

ولی این پرداخت امن پاسارگاد که گرفتنش این همه دنگو فنگو امضا و اسکن داشت این هم به مشکل میخورد ادم دلسرد می شود

10 بار درگاه بانک ملت را درخواست دادم ولی هنوز هنوزه خبری نشده و حداقل خبری هم نمیدند که اره به دست ما رسیده نرسیده خواندیم میدیم نمیدیم ( بانک ملت را میگم )

PDhost.net
May 2nd, 2012, 18:56
به نظرم اگر که لایسنس whmcs را دارید بهتره آپگرید کنید اسکریپتتون رو چون نسخه 6 اش رو هم اعلام کرده اند که به زودی ارائه میشه و یک سری از فانکشن ها مثل پنل ریسلرکلاب ( logicBox ) دیگه توسط whmcs های قبل از 5 پشتیبانی نمیشه . بله برای بانک ملت هم بین درخواست دادن تا ارسال پاسخ یک 10 روزی وقفه افتاد برای من هم . هنوزم فرصت نکردم روی ماژول آنها کار کنم . اما مثل اینکه ساده تر و بهتر از پرداخت امن باشه راه اندازیش.
به هر حال فکر کنم از موضوع این تاپیک داریم خارج میشیم . سایر بحث اون مشکل whmcs رو در تاپیکی جدا پیگیر بشیم بهتره . چون سفید شدن صفحه هم میتونه از آدرس باز نشدن باشه هم اررور های انواع ماژول ها مثل تنظیم خود ماژول ساخت اکانت سی پنل . یا hook ها و addon های مختلف . پیدا کردنش خیلی دردسره.
WHMCS white screen after order? [Archive] - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/archive/index.php/t-1133126.html)

kiapmc
May 2nd, 2012, 19:04
خدا به داد ما برسه

بانک ملت یک ماهی هست سفارش دادم 2 هفته پیش هم دوباره درخواست دادم که شاید یادشون رفته

ولی این افتضاح سیستم بانکی همه چیز را به هم ریخته به قول دوستان مملکت داریم

ممنون دوست من ولی هر کاری کردم مشکل حل نشد

این کد اصلی که در سایت پرداخت امن پاسارگاد را کسی تست کرده فکر کنم اون مشکلش کمتر از این باشد حداقل شاید ؟؟؟

PDhost.net
May 2nd, 2012, 19:13
اونی که آنها روی سایتشون گذاشته بودند که روی سرور من کار نکرد. همه چی php , curl , openssl رو هم دوباره compile کردم نشد که نشد شما تست کن شاید شانس شما بگیره :دی .
پاسخگویی پرداخت امن از نظر تیم فنی واقعا دلسرد کننده بود . زنگ زدم برای پشتیبانی ماژول ها در ابتدا که متوجه نمیشدند بعد هم تلفن مسئول ماژول ها رو دادند که جوابگو نبود . شب هم مجدد مزاحمشون شدم جواب دادند گفتند کل اطلاعات سرور ، whmcs هاستی که سایت روش هست رو بدم بهشون تا بررسی کنند . که خوب دوست نداشتم این کار رو کنم و developers.paypaad.ir هم عملا نکرده اند یک فرومی بالا بیاورند تا مردم بتوانند همانجا پیگیر مشکلاتشان بشوند . یا مثلا الان چند فاکتور تست برای خودم پرداخت کردم که تست کنم معلوم نشد پوله کجا رفت و کی برمیگرده . زرین پال و پارس پال باز یک پنلی دارند فوری اس ام اس میاد آدم میتونه درخواست واریز بزنه باز زرین پال هم برای سطح تایید عادی نقره ای 2.5 % کم کردن و 4 روز بعد واریز کردنش اذیت کننده هست .
پارس پال تازه شروع کردن و 1 % کم میکنه و پرداخت فوری 6 ساعته به صورت کارت به کارت با کسر 500 تومان دارند که فعلا من خیلی ازشون راضی هستم . کارکردن با پنل این ها فعلا که برای من گیج کننده بوده امیدوارم روالش رو یاد بگیرم.

kiapmc
May 2nd, 2012, 19:15
اگر این پارس پال مورد اطمینان هست لینکش را بدید تا ما هم بریم حداقل از پرداخت امن پاسارگاد بهتر است

PDhost.net
May 2nd, 2012, 20:39
والا تو این مملکت که به هیچ چیز خاصی نمیشه اطمینان کرد شب میخوابی صبح پا میشی کن فیکیون میشه همی چی . اما تا الان که من کار کردم و پرداخت هاشون سریع بوده . حالا اگر مثل زرین پال روز به روز با شلوغ شدن سرشون پرداخت هاشون دیرتر نشه نمی دونم . 2.5 % ها رو که میگیرن . با اون حجم تراکنش ها هم که خوب بالاخره همه فوری درخواست پرداخت نمی زنن که اینها پول رو بلوکه می کنند تا بیشتر براشون بصرفه . نمی دونم والا.

kiapmc
May 2nd, 2012, 20:43
راست میگی این پرداخت امن پاسارگاد را باید راه اندازی کنیم چون هم حداقل مورد اطمینان هست هم کارمزد ندارد هم مستقیم به حسابمون واریز میشه

راستی دوستان کدی دارند که طرف اسم - ایمیل و مبلغ را بزند و مستقیم وارد درگاه پرداخت امن پاسارگاد شود مثل پرداخت اسان زرین پال

PDhost.net
May 2nd, 2012, 21:53
برای white screen و هنگ کردن بعد از ارسال سفارش گفتن که با افزایش رم و memory limit , max_execution time limit مشکل رفع میشه . مال من 32 بود کردمش 128 و الان با وجود اینکه مقداری طول میکشه اما دیگه صفحه سفید نمیده . احتمال زیاد رفع شد مشکلش .
Blank Page after select payment option - WHMCS Forums (http://forum.whmcs.com/showthread.php?t=17289)

kiapmc
May 2nd, 2012, 21:55
دوستان مال خود درگاه پرداخت امن پاسارگاد را نصب کردم کار کرد

اگر دوستان مشکلی در نصب داشتند اینجا بگند تا بگم چطور نصب کردم

ولی قسمت بک که بعد واریز وجه باشد را هنوز تست نکردم تست کردم بهتون میگم

amirizadi
October 28th, 2012, 22:55
با سلام
دوستان این ماژول را نصب کردم
منتها وقتی روی invoice کلیک میکنیم صفحه سفید میاد
منون میشم کمک کنید

sitegostar
October 28th, 2012, 23:19
با سلام
منون میشم کمک کنید

سلام دوست من . تجربه من در این اسکریپت whmcs و ارور صفحه سفیدش بعد از حدود یکی دو سال کار کردن باهاش این هست:

99 درصد ارور صفحه سفید در whmcs مربوط میشه به:
1- یونیکد نبودن فایل زبان فارسی
2- یونیکد نبودن صفحاتی که با ماژول درگیرن!

به هر فایلی که مشکوک هستید (حتی فایل های درگاه پرداخت که احیانا قبلا در کامپیوتر با نوت پد یا دریم ویور باز کردید و یا تغییراتی در اون ایجاد کردید) اون فایل رو با ادیتور Cute FTP باز کنید و ببینید در لاین اول قبل از رسیدن به کد پی اچ پی چنین چیزی میبینید: ? (یک علامت سوال و احتمالا دونقطه و ... . ) اگر هست، حذفش کنید و کنترل -اس رو بزنید تا ذخیره بشه، میبینید که درست میشه.

PDhost.net
October 29th, 2012, 00:20
با سلام
منون میشم کمک کنید

صفحه سفید میتونه از کم بودن مموری یا تایم اوت شدن هم باشه . اررور لوگ رو فعال کنید ببینید اررور خاصی نشون نمیده ؟ مموری رو از php.ini زیاد کنید احتمالا برطرف بشه یا حداقل اررورش رو نشون بده.
memory_limit=64mb یا بیشتر تنظیم کنید .

amirizadi
October 29th, 2012, 01:25
با سلام
ممنون از دوستان
از ارور لاگ دیدم که به لاین اوپن اس اس ال اررور داده که رفع کردیم

باز هم ممنون

xmasoud
May 23rd, 2013, 07:01
با سلام و تشکر از نویسنده ماژول

بنده با این ماژول کارم راه افتاد اما یک مشکل داره

بعد از سفارش کالا باید بره برای نشان دادن فاکتور اما ارور میده و صفحه سفید میشه

پارس سرور - سبد خرید (http://www.pars-server.com/cart.php?a=checkout)

این ارور است دوستانیم این مشکل رو داشته اند لطفا بگن کجای این ماژول رو تغییر بدیم که درست شه

با تشکر...

xmasoud
May 23rd, 2013, 20:50
اسپم نمی خوام بدم اما واقا کسی نیست کمکمان کنه؟!

sepehri2010
December 13th, 2013, 09:47
از ماژول جدید امن پاسارگاد استفاده می کنم
http://paypaad.ir/file/1380978027.zip
به بانک متصل می شود و پرداخت هم انجام می شود اما در برگشت به سایت به خود صورتحساب برنمی گردد و به clientarea.php?action=invoices بر می گردد و صورتحساب هم "پرداخت نشده" باقی می ماند .
لطفا راهنمایی نمایید

azarnet
December 14th, 2013, 19:06
نیازی به خرید نیست
سایت پی پاد خودش واسه دانلود برای تمام سیستم ها + WHMCS برای دانلود گذاشته
دانلود بفرمائید (http://paypaad.ir/file/1343631136.zip)

hojjatele
February 11th, 2014, 01:20
از ماژول جدید امن پاسارگاد استفاده می کنم
http://paypaad.ir/file/1380978027.zip
به بانک متصل می شود و پرداخت هم انجام می شود اما در برگشت به سایت به خود صورتحساب برنمی گردد و به clientarea.php?action=invoices بر می گردد و صورتحساب هم "پرداخت نشده" باقی می ماند .
لطفا راهنمایی نمایید

دقیقا واسه من هم همچین مشکلی رو داره
بعد از پزداخت، فاکتور هنوز unpaid هست . در حالی که پرداخت انجام شده

samsam
April 16th, 2015, 16:21
برای یکی از مشتریانم که whmcs دارد نصب کردم ولی به بانک متصل می شود و پرداخت هم انجام می شود اما در برگشت به سایت به خود صورتحساب برنمی گردد و به clientarea.php?action=invoices بر می گردد و صورتحساب هم "پرداخت نشده" باقی می ماند .
در سیستم امن پاسارگاد پرداخت شده است و در اونجا ثبت شده
لطفا راهنمایی نمایید