PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در روشن کردن سرور مجازی ویندزو

rayannet
August 13th, 2009, 17:31
به نام خدا
من در Vmware یک سرور مجازی ویندوز ایجاد کردم و حدود یک هقته است درست کار میکرد و بدون مشکل Restart , Start , ShutDown میشد.
اما سرور اصلی Reboot کردیم بعد از اینکه این سرور بالا امد سرور مجازی OFF بود. و من اومدم Up کنم خطای زیر میدهد
If these problems persist, please contact your system administrator.

Details
Cannot open the disk '/var/lib/vmware/Virtual Machines/hosting rayannet/hosting rayannet-000001.vmdk' or one of the snapshot disks it depends on. Reason: Failed to lock the file.

ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید که مشکل از چیست

aoscentral
August 14th, 2009, 18:23
به نام خدا
من در Vmware یک سرور مجازی ویندوز ایجاد کردم و حدود یک هقته است درست کار میکرد و بدون مشکل Restart , Start , ShutDown میشد.
اما سرور اصلی Reboot کردیم بعد از اینکه این سرور بالا امد سرور مجازی OFF بود. و من اومدم Up کنم خطای زیر میدهد
If these problems persist, please contact your system administrator.

Details
Cannot open the disk '/var/lib/vmware/Virtual Machines/hosting rayannet/hosting rayannet-000001.vmdk' or one of the snapshot disks it depends on. Reason: Failed to lock the file.

ممنون میشوم مرا راهنمایی کنید که مشکل از چیست

سلام

در همین مسیر که فایل هارد vps هست یک فایل با پسوند lck هست ! پاکش کنید و دوباره سعی کنید سرور مجازی را روشن کنید