PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطا در بخش کاربری whmcs

m.e
July 29th, 2011, 05:14
سلام

در بخش کاربری سایت ما وقتی کاربر سفارش رو ثبت میکنه و میخواد به صورت حساب منتقل بشه یک صفحه سفید بدون قالب بهش نشون داده میشه و داخل مدیریت هم این پیغام خطا گزارش میشه

Smarty Error: [in emailtpl:emailmessage line 5]: [plugin] modifier 'sdate' is not implemented (core.load_plugins.php, line 118)

لطفا راهنمایی بفرمایید

taghikhani
July 29th, 2011, 11:22
سلام

در بخش کاربری سایت ما وقتی کاربر سفارش رو ثبت میکنه و میخواد به صورت حساب منتقل بشه یک صفحه سفید بدون قالب بهش نشون داده میشه و داخل مدیریت هم این پیغام خطا گزارش میشه

Smarty Error: [in emailtpl:emailmessage line 5]: [plugin] modifier 'sdate' is not implemented (core.load_plugins.php, line 118)

لطفا راهنمایی بفرمایید

از قالبهای پیشفرض استفاده می کنید یا قالب نصب کردید؟

HyperServer
July 29th, 2011, 13:13
'sdate'

احتما زیاد تو قالبتون tag های شمسی ساز وجود داره اما خود شمسی ساز موجود نیست

m.e
July 29th, 2011, 17:15
سلام
دوستان هم از قالب پیشفرض استفاده کردم و هم قالب شخصی .
تاریخ هم کلا میلادیه .

lahijsoft
July 29th, 2011, 17:34
برو قالب ایمیل ها رو اصلاح کن از تاریخ شمسی داره استفاده می کنه.

m.e
July 30th, 2011, 18:02
سلام
پیداشت کردم حالا چطوری میلادیش کنم.
ویا اصلا چطوری همین شمسی رو درست فعالش کنم

nini_bade
January 6th, 2015, 14:27
با توجه به ایندکس بودن این تاپیک در گوگل در رابطه با اروری که امروز بنده داشتم و پیدا نکردن جواب درست ، بعد از یافتن راه حل برای کسانی که بعدا بر اساس جستجوی متور های جستجو به این تاپیک مراجعه می کنند :
در قالب های پیش فرض ایمیل در قسمت ایمیل هشتار تمدید دامنه یا Upcoming Domain Renewal Notice در متن عبارت sdate را حذف و به شکل : {$domain_name} - {$domain_next_due_date} باقی گزارید.