PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک همکار شرکتی که پاسخگوی تماس مشتریان ما باشد.

powerboy65
July 29th, 2011, 04:53
با عرض سلام و درود فراوان

مالک یک گروه اینترنتی هستم که حدوداً 20 سایت رو شامل میشه. اما برای سایت های زیر نیاز به یک همکار داریم که صرفاً پشتیبانی تلفنی و در صورت تمایل پشتیبانی آنلاین سایت های ما رو انجام بده. البته فقط برای سایت زیر نیاز به پشتیبانی داریم. پشتیبانی تلفنی نیاز به تخصص زیادی نداره چون اپراتور ها می تونند مشتریان ما رو به پرتال پشتیبانی آنلاین ارجاع بدند و مشتریان رو به ارسال تیکت و دریافت پاسخ هدایت کنند. رسیدگی به پرتال پشتیبانی آنلاین بر عهده ماست.

بطور خلاصه یک شرکتی مورد نیازمون هست تا تماس های تلفنی مشتریان ما رو پاسخگو باشه.اپراتور فقط بتونه در حد ابتدایی مشتریان رو راهنمایی کنه یا اونها رو به پرتال پشتیبانی هدایت کنه.اگر تمایل داشته باشید می تونید پشتیبانی آنلاین رو هم بر عهده بگیرید.

تلفن پشتیبانی شرکتی که تمایل به تقبل پشتیبانی ما داره خط ثابت(نه تلفن همراه) باشه و ترجیحاً در تهران باشه.

سایت مورد نیاز جهت پشتیبانی:

- هاستینگ: ثبت دامنه و فقط هاستینگ نامحدود(پهنای باند نامحدود+فضای نامحدود+ سایر امکانات نامحدود+5 اددان دامین)

دوستانی که هاستینگ دارند نگران همکاری نباشند می تونیم بجای رقابت با هم همگروه بشیم.

منتظر پیام های خصوصی شما دوستان هستم.لطفاً موارد رو ایمیل بفرمایید به:

info@onlineflashgames.ir

یا اینکه در همین انجمن پیام خصوصی بگذارید.

دوستان مطمئن باشند که از نظر هزینه متقابل ما از خجالتتون در میایم چون بدلیل حرفه پزشکی که دارم امکان پاسخگویی تلفنی در محیط بیمارستان برای بنده مهیا نیست.منتظر پیام هاتون هستم.

powerboy65
July 29th, 2011, 18:41
از پیام های تمامی دوستان ممنونم. دوستان دیگر هم اگر نظری دارید بفرمایید موضوع در حال جمع بندی است.

amirizadi
July 29th, 2011, 18:55
در خدمتم