PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در ارسال ایمیل گروهی از وی پی اس ویندوز(ایمیل مارکتینگ)=> دستمزد و هدایای نفیسی به دوست کمک کننده میدم!

powerboy65
July 29th, 2011, 03:32
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

بنده یک وی پی اس ویندوز دارم که کنترل پنل نداره و هیچ دامنه ای هم به اون طبعاً متصل نیست.;;)

من این سرور رو برای یکسری نرم افزار گرفتم که همیشه آنلاین و در حالت اجرا باشند. می خوام با استفاده از این سرور اقدام به ارسال ایمیل گروهی هم بکنم. طبعاً با وی پی اس با سرعت و قدرت بالایی ارسال میشه و چون آی پی اختصاصی داره به اینباکس رفتنش هم از احتمال بالایی برخوردار هست. :71:

از دوستانی که در این زمینه مهارت دارند درخواست کمک دارم.>:d<

دوستانی که بتونند سیستم ارسال ایمیل گروهی رو بر روی سرور ویندوز بنده راه اندازی بکنند که موفقیت آمیز باشه از هدایای نفیس و ارزشمندی برخوردار میشند که بعضی از اونها مادام العمر هست. مثل هاستینگ نامحدود رایگان و اکانت ..... .

منتظر یاری شما دوست عزیز هستم!

در ضمن رم این وی پی اس ویندوز 512 مگابایت و پهنای باندش هم نامحدود هست.

HematYar
July 29th, 2011, 03:51
با itjavani (http://www.webhostingtalk.ir/member/6017/) تماس بگیرد . حتما میتونه کمکت کنه .

Ar@sh
August 1st, 2011, 02:22
سلام
بیا یاهو
download_ak@yahoo.com

ahmad19
August 3rd, 2011, 04:43
خب دوستان راه حلش رو بگید
ماهم می خوایم استفاده کنیم

powerboy65
August 3rd, 2011, 14:27
دوستان لطف می کنند نظراتشون رو بگند. یعنی اصلاً تو این فروم کسی این راه حل رو آشنا نیست یا اینکه دوستان می دونند و نمی خوان بگن؟ ممنون میشم اگر کسی میدونه بگه ما هم استفاده کنیم.

itjavani
August 3rd, 2011, 14:50
سرور و پنل ارسال ایمیل موجود می باشد که بزودی ارائه میکنیم!
اگر میخواهید در این زمینه فعالیت کنید تعداد ارسالهاتون و هزینه ماهیانه رو پ.خ کنید تا بررسی کنیم!

powerboy65
August 4th, 2011, 15:57
دوست گرامی در سرور وی پی اس خودمون می خوایم اینکار انجام بشه. بنده فرموده راه حل ارائه بدید نه اینکه تبلیغات بفرمایید.

ahmad19
August 5th, 2011, 05:17
من با این اسکریپت (http://scriptha.freeblog.ir/1390/04/09/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%DB%8C/) کار کردم همه چیش خیلی عالیه و همه جور امکاناتی هم داره
ایمیل های تست رو هم می فرسته ولی هنوز موفق نشدم باهاش ارسال کلی کنم
یعنی می زنی ارسال کلی رو یه پنجره باز می کنه که داره ارسال می کنه ولی هیچ خبری نمی شه
در کل راه حل اینو پیدا کنم فک کنم از همه چی روال تر باشه
مخصوصا واسه کسایی که سرور دارند یا هاست مشتی
لینک دانلود

http://www.kimiascript.com/wp-content/uploads/2011/06/PHPKode%20Newsletter.rar

ramsin
August 7th, 2011, 01:33
دوستان اگه راه حلی هست بگید تا ما هم یه چیزی یاد بگیریم.ممنون از همتون.

m2vooroojak
August 11th, 2011, 19:00
من بهتون پنل ارسال میدم ماهانه 10تومان

ramsin
August 11th, 2011, 19:13
از اساتید کیا م افزار ارسال ایمیل phpkode newsletter رو نصب کرده؟اسکریپتش یه چیزایی میخواد که سخت میشه نصبش.کی نصب کرده کمک کنه منم نصب کنم.مرسی از همتون.:d

Web-Lovers
August 12th, 2011, 10:21
برای من پیام شخصی بگذارید تا رهنمایی کنم

libertad
August 12th, 2011, 13:55
برای ارسال ایمیل از روی VPS با سیستم عامل ویندوز باید موارد زیر رو در نظر بگیرید:

- نصب DNS Server و ایجاد رکورد MX
- نصب یک میل سرور مناسب. اگه به دنبال میل سرور رایگان هستید MailEnable (http://www.mailenable.com/)پیشنهاد میشه من مدتیه دارم باهاش کار می کنم و ازش راضیم.
- تهیه یک نرم افزار ارسال گروهی ایمیل. اگه برنامه نویس باشید این برنامه رو بسادگی می تونید بنویسید چیز خاصی نداره.

در ضمن این که از IP اختصاصی استفاده کنین اصلا" تضمینی نیست که ایمیلها اسپم نشن.

love8
December 23rd, 2011, 01:09
سلام
دوستان من یک وی پی اس دارم ویندوز 2003 هست رم 512 می باشد میخوام از طریقه اون ارسال کنم کسی میتونه کمک کنه ؟
میخواستم ببینم ای پی بلوک نمیش با ارسال ایمیل ؟
هر کس بتونه به من کمک کنه اسکریپ رو نصب کنم ممنون میشم و بهش شیرینی میدم
اگر کسی میتواند با ای دی زیر پی ام دهد
hope_iran@yahoo,.com

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

سلام
دوستان من یک وی پی اس دارم ویندوز 2003 هست رم 512 می باشد میخوام از طریقه اون ارسال کنم کسی میتونه کمک کنه ؟
میخواستم ببینم ای پی بلوک نمیش با ارسال ایمیل ؟
هر کس بتونه به من کمک کنه اسکریپ رو نصب کنم ممنون میشم و بهش شیرینی میدم
اگر کسی میتواند با ای دی زیر پی ام دهد
hope_iran@yahoo.com

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

دوستان پیام شخصی می دهید اشکال نداره ولی به این آدرس hope_iran@yahoo.com ایمیل یا پی ام دهید بهتره

ممنون

love8
December 23rd, 2011, 23:32
سی نبود کمکم کنه ؟

sa_sh41
December 23rd, 2011, 23:49
چرا کسی کمک نمیکنه تا همه استفاده کنن.منم منتظر جوابم

love8
December 24th, 2011, 23:46
همه حسود هستند زورشون میاد یکی چیزی بدونه

ramsin
December 25th, 2011, 01:00
دوستمون بالا اشاره کردن.رکورد mx باید ایجاد بشه.

exactserver
December 25th, 2011, 01:47
سلام، کاربر libertad توضیح دادند شما برای ارسال ایمیل نیاز به یک میل سرور و یک دامنه دارید. ابتدا باید DNS رو نصب کنید و یک دامنه بر روی آن تعریف کنید سپس یک رکورد A به عنوان میزبان میل و یک رکورد MX برای یل سرور تعریف می کنید. مرحله بعدی باید IIS رو نصب و امکان SMTP را در آن فعال نمائید. حال پروتکل SMTP شما ایجاد شده و می توانید ایمیل بفرستید اما دریافت خیر.
حال با استفاده از یک نرم افزار ارسال ایمیل گروهی یا برنامه نویسی کردن یک وب سایت برای اینکار می توانید اقدام به ارسال ایمیل گروهی نمائید. برای اینکه اسپم هم نشید بین ارسال هر ایمیل و بین هر گروه ارسال ایمیل فاصله ای ایجاد کنید و گروه های ارسال ایمیل رو هم کوچک بگیرید. باز اگر راهنمائی نیاز داشتید در خدمت هستم.

love8
December 25th, 2011, 11:27
مرسی کی میتونه این کارا رو واسه من خودش انجام بده هزینه نصب رو بهش میدم :)id:hope_iran

exactserver
December 25th, 2011, 11:46
سلام، بنده می توانم برای اینکار رو انجام بدم و حتی بخواهید می توانم برنامه ای برای ارائه سرویس مربوطه به صورت عمومی نیز برایتان بنویسم. با ای دی یاهو من در تماس باشید.

AHF-victory
January 29th, 2012, 22:20
سلام، بنده می توانم برای اینکار رو انجام بدم و حتی بخواهید می توانم برنامه ای برای ارائه سرویس مربوطه به صورت عمومی نیز برایتان بنویسم. با ای دی یاهو من در تماس باشید.

خوب انجام دهید.
ممنون

aminhacker
January 30th, 2012, 20:01
متاسفانه یکی از مشکلات این فروم بر عکس بقیه جاها اینه که خیلی ها فروشنده اند و به دلیل زیاد شدن دست و سود کم از این روش ها برای سود استفاده می کنن
چیزی که تو برنامه نویس و پی سی ورلد و ... کمتر اتفاق میافته :113:

hushang87
September 13th, 2014, 11:25
برای من پیام شخصی بگذارید تا رهنمایی کنم

این چه معنی داره که هی میگین پ.خ ، پیغام شخصی. اگه می خواین کسی ندونه اصلا واسه چی تو فروم مطرح می کنید. اصلا بلد نیستید درست فعالیت کنید و پست بگذارید. واقعااااااااااا متاسفم.
انجمن ها مکان های عمومی هستند و فقط برای مسائل خصوصی باید پیام خصوصی نوشت.
یاد بگیرید لطفا.
اگر هم فکر می کنی آموزشت اینقدر با ارزشه و کسی نباید از اون به صورت عمومی مطلع بشه اصلا همینم ارسال نکن.