PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ssl ارزون

Ahoora_SS
July 27th, 2011, 04:18
سلام دوستان

من یک گواهی نامه ی معتبر ssl میخوام کسی هست بفروشه ؟ ارزون ؟

مرسی

HugeServer
July 27th, 2011, 04:45
NameCheap.com

http://www.namecheap.com/cart/addtocart.aspx?producttype=ssl&product=positivessl&action=purchase

Zhobin
July 27th, 2011, 10:05
سلام !
شما می تونید از تخفیفات ویژه irPowerWeb - میزبان مطمئن وب سایت شما (http://www.irpowerweb.com) استفاده کنید ! سرویس اس اس ال رو با قیمت مناسب عرضه می کنند !

Sindad
July 27th, 2011, 16:20
فناوران شبکه سینداد - پشتیبانی (http://portal.sindad.com)

Shc
July 27th, 2011, 17:10
اگر Rapid SSL خواستین 59000 تمان در خدمتم.
پیغام خصوصی لطفا.

MbjHosting
July 27th, 2011, 17:34
درصورت نیاز در خدمتم.
لطفا پیغام خصوصی دهید و یا ایمیل بزنید ( ایمیل در امضا موجود است )

rtl1209
July 29th, 2011, 13:41
سلام

SSL Time Unlimited = 45 T در صورت درخواست با ایمیل یا آی دی زیر تماس بگیرید
در ضمن این SSL ها عمرانه هستند و تا آخر عمر فعال هستند

آی دی یاهو : ppay24@yahoo.com

ایمیل : mr.ppay24@gmail.com

با تشکر

s.w.a.t
July 29th, 2011, 13:55
سلام

SSL Time Unlimited = 45 T در صورت درخواست با ایمیل یا آی دی زیر تماس بگیرید
در ضمن این SSL ها عمرانه هستند و تا آخر عمر فعال هستند

با تشکر

عمرانه دیگه چه صیغه جدیدی هست؟!
اسم سایت صادر کننده؟!

به استاتر : SSL ارزون + خرید از اشخاص بی تجربه = Revoke شدن SSL بعد از چند روز(!) این رو من نگفتم تجربه نشون داده ;)
موفق باشید

rtl1209
July 29th, 2011, 14:03
سلام

عزیز یک چیزی می دونیم که داریم می گیم الکی حرف از خودمون در نمیاریم که !!
اگه اون سایت فروشنده رو نشونتون بدیم که دیگه باید خودم برم کارامو گل بگیرم دیگه !
هیچ کس اون سایت رو نمی شناسه ! و بهتره که نشناسه چون دارم از این راه نون در می آرم اوکی ؟

برای تند گویی که کردم عذر می خواهم چون بعضی ها هستند که می خواهند خودشون رو بزرگ نشون بدن و بقیه رو زیر دستشون !
همون حرفی که زدم رو تائید می کنم

برای آقای Swat هم متاسفم با اون تیکه انداختن هاش که یک فرهنگ واسه خودشون درست کردن

SSL 45 T نامحدود !

هر کس خواست ایمیل بزنه یا پی ام بده

s.w.a.t
July 29th, 2011, 14:15
سلام

عزیز یک چیزی می دونیم که داریم می گیم الکی حرف از خودمون در نمیاریم که !!
اگه اون سایت فروشنده رو نشونتون بدیم که دیگه باید خودم برم کارامو گل بگیرم دیگه !
هیچ کس اون سایت رو نمی شناسه ! و بهتره که نشناسه چون دارم از این راه نون در می آرم اوکی ؟

برای تند گویی که کردم عذر می خواهم چون بعضی ها هستند که می خواهند خودشون رو بزرگ نشون بدن و بقیه رو زیر دستشون !
همون حرفی که زدم رو تائید می کنم

برای آقای swat هم متاسفم با اون تیکه انداختن هاش که یک فرهنگ واسه خودشون درست کردن

ssl 45 t نامحدود !

بنده هم نگفتم شما چیزی نمیدونی یا زیر دست ما هستید!
Ssl هم تا جایی که ما میدونیم و جاهای معتبر دارن ارائه میدن چیزی به اسم عمرانه(!) یا مادالعمر(!) ندارند!! شما چه جوری میگید من درتعجبم!
دوست عزیز سایت مهم نیست! شرکت صادر کننده مهم هست. اوکی؟!
دوست عزیز تیکت انداختن نیستش. حرف حق همیشه تلخه برای کسانی که حرفشون ناحق هستش اوکی؟! من نه اومدم آفری دادم نه پیشنهادی پس من سودی نمیبرم! فقط خواستم به استارتر بگم که هواسش رو جمع کنه فردا مثل خیلی ها دیگه نیاد اینجا تایپیک بزنه آی فلان شده آی بسار شده.

شما میتونید حرف خودتون رو تایید کنید ولی این رو به یاد داشته باشید تا دیگران حرف شما رو تایید نکنند... .
شما یکی از اون سایتهایی که استفاده میکنند رو برای تایید حرفتون بدید اوکی؟!

اگر نمیدید که معلومه یه جای کار میلنگه چون فکر نکنم چیزی به اسم عمرانی در اس اس ال وجود داشته اگر اشتباه میکنم خواهشا اساتید بیان بگند.
موفق باشید

rtl1209
July 29th, 2011, 14:35
سلام

عزیز جان بنده از یک نمایندگی شرکت آمریکایی 28 تا سرور اختصاصی گرفتم و اون ها هم به ما ssl می دهند به صورت نامحدود !
این است جریان !

در ضمن این نمایندگی یک کمپانی بزرگ داخل usa هست
بعضی چیز هارو نباید گفت ولی با این حال من یه توضیح دادم , کجای کارم می لنگه داداش ؟
شما خودتون هم جا من بودید این کار رو می کردید و شایدم نه هر کسی یه اخلاق و رفتاری داره آدما نباید شبیه هم باشن

من باز این موضوع رو تائید می کنم که ssl برای کل عمر می گیرم

تشکر فراوان

s.w.a.t
July 29th, 2011, 14:41
شما اصلا یک رک اختصاصی داشته باشید! خوب؟! چه جوری اون شرکت آمریکایی میتونه تاریخ توی اکسپایر شدن اس اس ال رو توی cert نزنه؟ چون اون شکلی دیگه SSL ولید نیست خوب!
بعدش ماکسیزمو تاریخی که برای استفاده از SSL هستش 5 سال هستش نه بیشتر یعنی اس اس ال ها باید هر یک سال یا دو سال یه سه سال یا پنج سال تمدید بشن! درست؟!
بعدم اگر منظور شما این هست که شما چون سرور داری بهتون اس اس ال به صورت نامحدود و یک ساله میدن خدمتون عرض کنم که بعد از اینکه کارکردتون باهاشون تموم بشه SSL ها Revoke میشن!

اگر باز هم میگی این اس اس ال ها مادالعمر یعنی تاریخ انقضا ندارند یکی از اون سایتهایی که از این اس اس الها استفاده میکنند رو اینجا نام ببرید.
حله؟
موفق باشید

diges
July 29th, 2011, 14:45
منظور ایشون ssl مجازی هست که 40-50 سال وقت هست روش :دی

ssl معمولا یک ساله هست درست حسابیش هم بخوای بگیری بالای400 دلار برای یک سال , قیمت داره

rtl1209
July 29th, 2011, 15:05
ببینید کمپانی نمایندگی که ازشون سرور داریم با این کمپانی قرار داد داره Antivirus Firewall Software and SSL Certificate - Internet Security Software from Comodo (http://www.comodo.com)
تیکت دادم از خودشون سوال کردم اگه می خواهید یه بار سوال کنم که تا چه مدت هست SSL اشون دوباره جوابشون رو اینجا می زارم که ببینید !
اوکی ؟

reza115
July 29th, 2011, 15:05
سلام

عزیز جان بنده از یک نمایندگی شرکت آمریکایی 28 تا سرور اختصاصی گرفتم و اون ها هم به ما ssl می دهند به صورت نامحدود !
این است جریان !

در ضمن این نمایندگی یک کمپانی بزرگ داخل usa هست
بعضی چیز هارو نباید گفت ولی با این حال من یه توضیح دادم , کجای کارم می لنگه داداش ؟
شما خودتون هم جا من بودید این کار رو می کردید و شایدم نه هر کسی یه اخلاق و رفتاری داره آدما نباید شبیه هم باشن

من باز این موضوع رو تائید می کنم که ssl برای کل عمر می گیرم

تشکر فراوان
سلام

پیشنهاد می کنم رازتونو برای خودتون نگه دارید و به هیچ عنوان تحت تاثیر حرف های دوستان قرار نگیرید !

s.w.a.t
July 29th, 2011, 15:11
ببینید کمپانی نمایندگی که ازشون سرور داریم با این کمپانی قرار داد داره antivirus firewall software and ssl certificate - internet security software from comodo (http://www.comodo.com)
تیکت دادم از خودشون سوال کردم اگه می خواهید یه بار سوال کنم که تا چه مدت هست ssl اشون دوباره جوابشون رو اینجا می زارم که ببینید !
اوکی ؟
شرکت comodo اس اس ال مادالعمر نمیده!
بنده از شما سوال کردم که یکی از اون سایتهایی که از این نوع اس اس ال استفاده میکنند رو انیجا بزارید یعنی این اس اس ال روشون نصب هست!
اوکی؟
موفق باشید

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

سلام

پیشنهاد می کنم رازتونو برای خودتون نگه دارید و به هیچ عنوان تحت تاثیر حرف های دوستان قرار نگیرید !
کسی نخواست به راز ایشون پی ببره! تحت تاثیر هم کسی نخواست قرار بده و قرار بگیره.
اگر این شکلی هست که ایشون میگن من میخوام یه ssl ولی تا زمانی که یک نمونه نصب شده روی یک سایت نبینم نه حرف ایشون رو باور میکنم و نه خرید میکنم!
شما هم بجای رنگا رنگ نوشتن یکم تعقل کنید(!) ;)

s.w.a.t
July 29th, 2011, 15:26
دوست عزیز شرکت comodo که منکر این قضیه شده!! جالبه ... ! ;)
2896

rtl1209
July 29th, 2011, 15:48
دوستان سوال کردم ازشون این SSL هایی که می دن سالانه است
از بقیه آقایون عذر خواهی می کنم چون بد متوجه شدم چیزهایی که از سایت این کمپانی خوانده ام

====
Hi,

SSL always expire after 1 year.
====

این جوابشون بود حالا کسانی که می خوان خواهیم فروخت

SSL One Year : 45T

با تشکر

reza115
July 29th, 2011, 23:21
شرکت comodo اس اس ال مادالعمر نمیده!
بنده از شما سوال کردم که یکی از اون سایتهایی که از این نوع اس اس ال استفاده میکنند رو انیجا بزارید یعنی این اس اس ال روشون نصب هست!
اوکی؟
موفق باشید

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

کسی نخواستبه راز ایشون پی ببره! تحت تاثیر هم کسی نخواست قرار بده و قرار بگیره.
اگر این شکلی هست که ایشون میگن من میخوام یه ssl ولی تا زمانی که یک نمونه نصب شده روی یک سایت نبینم نه حرف ایشون رو باور میکنم و نه خرید میکنم!
شما هم بجای رنگا رنگ نوشتن یکم تعقل کنید(!) ;)

این رنگا رنگ نوشتن مطلب فقط جنبه رنگی بودنش نیست !

پست بنده جنبه کلی داره . . .

nimafire
July 30th, 2011, 01:54
سلام
دوست عزیز سرویس 123ssl سالانه 30000 تومان در اختیار شما قرار خواهد گرفت

Resell SSL Certificate – Digital Certificate, SSL Certificates Reseller, SSL 123 Certificate from resellerClub | ResellerClub (http://www.resellerclub.com/products/ssl-certificate)

اطلاعات بیشتر در لینک بالا

soroushhost
July 30th, 2011, 02:32
دوستان سوال کردم ازشون این ssl هایی که می دن سالانه است
از بقیه آقایون عذر خواهی می کنم چون بد متوجه شدم چیزهایی که از سایت این کمپانی خوانده ام

====
hi,

ssl always expire after 1 year.
====

این جوابشون بود حالا کسانی که می خوان خواهیم فروخت

ssl one year : 45t

با تشکر

دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم شرکت هایی که ssl با سرور هاشون می دن شما فقط می تونین ssl رو روی ip آدرس های خود اون شرکت استفاده کنین، یعنی برای باقی سرور ها قابل استفاده نیست پس نمی تونید بفروشید برای این که روی یک سرور دیگه استفاده بشه
دوستان اگر اشتباه می گم لطفا اصلاح کنین

s.w.a.t
July 30th, 2011, 02:42
دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم شرکت هایی که ssl با سرور هاشون می دن شما فقط می تونین ssl رو روی ip آدرس های خود اون شرکت استفاده کنین، یعنی برای باقی سرور ها قابل استفاده نیست پس نمی تونید بفروشید برای این که روی یک سرور دیگه استفاده بشه
دوستان اگر اشتباه می گم لطفا اصلاح کنین
ssl بر اساس آی پی کار نمیکنه چون شما وقتی آیپیتون عوض میشه دیگه لازم نیست از اول ssl نصب کنید. پس رو هر آی پی میشه استفاده کرد.
موفق باشید

soroushhost
July 30th, 2011, 10:35
ssl بر اساس آی پی کار نمیکنه چون شما وقتی آیپیتون عوض میشه دیگه لازم نیست از اول ssl نصب کنید. پس رو هر آی پی میشه استفاده کرد.
موفق باشید
می دونم این رو ولی قبلا که با
Dedicated Server Web Hosting: Powerful Dedicated Servers | 100tb (http://www.100tb.com/)
کار می کردم یک بار این مشکل پیش اومد و گفتند بخاطر اینه که دامین روی یک سرور دیگر هست

نکته: من هم زمان 3-4 تا SSL روی سرور های دیگر داشتم که از همون 100TB گرفته بودم ولی فقط بکدونشو بستند، چرا هنوزم نمی دونم، فقط گفتن چون روی سرور دیگری هست

3245
July 30th, 2011, 11:22
یه سوال...
ssl چطوری درخواست میخوره؟
مثلا ما ip رو میدیم به سایت فروشنده و اون واسمون فعال میکنه یا به صورتی دیگر است؟
بهترین سایت ارائه دهنده ssl کدامهایند؟

soroushhost
July 30th, 2011, 11:35
یه سوال...
مثلا ما ip رو میدیم به سایت فروشنده و اون واسمون فعال میکنه یا به صورتی دیگر است؟
شما یک سری اطلاعات هست که مدیر سرور باید بهتون بده + Domain، ای پی اصلا نیازه نیست
گوگل از این استفاده می کنه : SSL certificates with extended validation from Thawte the global SSL certificate authority - Thawte (http://www.thawte.com/)
Paypal از این : VeriSign Authentication Services - The leading Provider of SSL. Products include SSL, SSL Certificates, Extended Validation (EV SSL), VeriSign Trust Seal, Malware Scan & Code Signing. (http://www.verisign.co.uk/)

s.w.a.t
July 30th, 2011, 12:50
یه سوال...
باسلام
شما از طریق کنترپنل خود PrivateKey و CSR میسازید بعد در CSR را به سایت صادر کننده میدهید و آنها بر اساس CSR شما به شما CRT میدهند.
بهترین نوع هم شرکت VeriSing هست که میده قیمتش هم بالاترین قیمت هستش.
موفق باشید

3245
July 30th, 2011, 17:48
این ssl هایی که کند میره چلوئ دلیلش چیه؟ مخابرات محدود کرده؟ چون مثلا موزی--ک ب--اران ssl گذاشته و خیلی کند میره جلو

s.w.a.t
July 30th, 2011, 18:11
این ssl هایی که کند میره چلوئ دلیلش چیه؟ مخابرات محدود کرده؟ چون مثلا موزی--ک ب--اران ssl گذاشته و خیلی کند میره جلو
دو دلیل میتونه داشته باشه!
1 سرعت اینترنت شما
2 سرعت سرور
چون وقتی ssl روی سایتی فعال و نصب میگردد هرکسی وارد سایت شود اطلاعات بین سرور و کاربر رمزگذاری میشود. پس کمی کُندی دارد. اما اگر بیشتر از حد معمول باشد یکی از دو دلیل بالا میباشد.
موفق باشید