PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ایمپبورت دیتابیس

ashkan 261
July 26th, 2011, 21:02
سلام

بیشتر از 50 مگ برای ؛ هاستای ایرانی مثل یه قول بی شاخو دم هست

دیتابیس من زیاد تر از ماکسیموم ایمپورت هست و نمیتونم فایلو تیکه تیکه کنم ، به نظرم این کگار به صورت دستی واقعا احمقانه هست ! حالا اگر نرم افزاری براش باشه که هیچی

با bigdump هم ایمپورت میکنم ، متاسفانه یک سری از جدول ها نمیشه و خراب میشه ، هاستینگ هم در ملکوت قرار داره
میشه بفرمایید چه کاری میتونم انجام بدم ؟

alfagig
July 26th, 2011, 21:30
دوست عزیز جدول های دیتا بیس رو دونه دونه آپلود کن

ashkan 261
July 26th, 2011, 21:39
مشکل اینجاست که چطور میشه جدول هارو تفکیک کرد ، نگید که دونه دونه اکسپورت کنم و دونه دونه ایمپورت کنم ، من فقط یک فایل دیتابیس دارم

alfagig
July 26th, 2011, 21:40
دوست عزیز این هم یک راهش هست
سرور تون محدودیت حجم آپلود دیتا بیس داره ؟

ashkan 261
July 26th, 2011, 21:45
بله همه اینارو توی تاپیک اول توضیح دادم

alfagig
July 26th, 2011, 21:48
توجه نکردم
نمیدونم حجم اطلاعتتون چقدر هست
بنظر من دیتابیس رو دستی بک آپ بگیرید تا وقتتون بیشتر از این گرفته نشه

لازم هم نیست دونه دونه اکسپورت بگیرید یه تعدادی رو سلکت کنید تا حجم فایلهاتون پایین بیاد

ashkan 261
July 26th, 2011, 22:42
الان فقط دنبال برنامه های شبیه بیگ دامپ هستم ، اون که خراب میکنه

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

خوشبختانه نرم افزار 1zip حجم فایل رو تا 10 برابر کم کرد و تونستم به صورت زیپ ایمپورت کنم ، ولی مطمئنم بعدا هم به این مشکل برخورد میکنم و باید فکر اساسی دربارش بشه

alfagig
July 26th, 2011, 22:44
بسیار عالی خدارو شکر که موفق شدید لطفا مراحل کارتون رو بزارید اینجا توضیح بدید تا آموزشی بشه برای باقی اعضا

ولی سعی کنید از جای دیگه ای سرویس بگیرید که به مشکل آپلود برخورد نکنید

ashkan 261
July 26th, 2011, 23:04
تمام هاستینگ ها همینطور هستن ، حالا برای من که 50 مگ هست خیلی خوبه !

روش کارو هم همه میدونن ، در phpmyadmin برای ایمپورت میشه از فرمت sql.gzip هم استفاده کرد فایل من 200 مگ بود و وقتی از داخل هاست فشرده میکردم تا حدود 70 مگ میشد که باز هم نمیتونستم ایمپورت کنم ، اما با نرم افزار 7zip تونشتم به 20 مگابایت برسونم و این کارو کنم .

پیشنهاد اساسی :
شاید خیلی مواقع بیشتر حجم دیتابیس بخاطر اپلود هایی باشه که در دیتابیس قرار میگیره ، مثل عکس ها ، فیلم ها و ...
افرادی که از اسکریپت هایی استفاده میکنند که بطور پیشفرض آپلود اونها در دیتابیس قرار میگیره ، کاری کنند که آپلود ها در یک فولدر مخصوص درون هاست آپلود بشه و در دیتابیس نره
یکی از دلایل این هست که اگر بخوان دیتابیس رو فشرده کنن عکس ها و فیلم های اپلود شده اصلا حجمشون زیپ نمیشه و میبینن که دیتابیسشون با زیپ شدن تغییر حجمی نداره اما اگر دیتابیس فقط و فقط نوشته های داخل سایت باشه میتونن اونو تا 10 برابر کم کنن ، و با قابلیت های زیپ اپاچی یا لایت اسپید میتونن سرعت لود سایتشونو تا چندین برابر هم بالا ببرن