PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت انلاين

farbodsteps
July 25th, 2011, 00:39
سلام
اين سايت هايي كه پرداخت انلاين دارن چطوري رديفش كردن؟
واسه چيز پي ان كه گير نميدن؟
با تشكر

ali2k
July 25th, 2011, 01:12
به ان موردی که گفتید گیر میدن :)

mgp.co.ir
July 25th, 2011, 01:20
اگر به بانک ریپورت شود حساب شما حتما مسدود می شود تا مشکل به طور کامل رفع شود .

پرداخت انلاین بانک سامان داشتند حدود 9 ماه پیش

Sindad
July 25th, 2011, 01:31
در مورد گرفتن آن:
1- بانک سامان: مراجعه به سایت sep.ir و تکمیل فرم ها و ارسال آن از طریق فکس، سپس از بانک تماس گرفته می شود برای تکمیل مدارک
2- بانک پارسیان: مراجعه به سایت pec.ir و تکمیل فرم ها و مراجعه حضوری به تجارت الکترونیک پارسیان
3- بانک ملت: مراجعه به سایت behpardakht.com و تکمیل فرم ها، درخواست سیستم تست و تکمیل اسکریپت و دریافت نسخه نهایی

به نظر من در حال حاضر بهترین بانک ملت می باشد چون علاوه بر حذف کارمزد، پرداخت را آنی به حساب شما واریز می کند.
موفق باشید

farbodsteps
July 25th, 2011, 01:31
كلا بي خيالش بشم؟

ali2k
July 25th, 2011, 01:37
كلا بي خيالش بشم؟

گرفتن درگاه پرداخت انلاین از بانک های مختلف کار ساده ای هست :) ولی برای موردی که گفتید مجاز نیست و اجازه نمیدن و بیخیال بشید :)
بانک هایی که الان درگاه میدن (سامان - پارسیان - پاسارگاد - ملت - تجارت - سرمایه - ملی - صادرات)
بین این بانک ها ملی و صادرات درگاه داغونی دارند :) تجارت تازه کاره ، سرمایه درگاه خوبی داره تازه کاره :) ملت درگاه خوبیه به بقیه ترجیح داده میشه :) پاسارگاد سخت گیره :) پارسیان خوبه ولی پشتیبانی خوبی نداره و بخش اداری کندی داره :دی سامان هم اولین درگاه و کارش درسته :)

0060
July 25th, 2011, 01:41
دوست عزیز من یه سایت دیدم که همون چیز که شما قصد فروشش رو دارید میفرو.خت یه کار فوقالعاده جالب کرده بود که به هیچ وجه به مشکل بر نمیخورید

هر کسی که میخواست اکانت بخره به یه فروشگاه که همونجا لینکشو گذاشته بود مراجعه میکرد از طریق اون فروشگاه که محصولهای مجاز میفروخت میرفت بن خرید میکرد مثلا دوتا بن 1000 تومانی بعذ از خرید هر بن یه کد بهش میداد این کد رو توی سایت چیز فروش وارد میکرد و اکانتشو تحویل میگرفت (:|

rn4j1m1
July 25th, 2011, 04:11
راه هایی هست که بانک متوجه نشه !

alisc
July 25th, 2011, 11:35
ببینید هر کاری کنید بانک متوجه میشه ! ( یک سری دوستان میرن راپورت میدن ! )

من دیروز یه چیزی دیدم خیلی خیلی حیلی تعجب کردم !

طرف سایت فروش وی.....پی...ن داشت ، فـــــــیــــــــــــلـــ ـــــــــ..تر هم نبود پرداخت آنلاین بانک پارسیان هم داشت .
فکر می کنید این آقا چند روز دیگه دووم میاره ؟!؟!؟

بالاخره اگر بانک هم متوجه نشه ! یا یکی از رقیب ها یا یکی از مشتری ها راپورت میده به بانک و dci .

الان شما نمیبینید اکثر سایت های فروش چیز پی ان همه به جای پول شارژ ایرانسل میگیرند ! اونوقت جالبه من دیدم بعضی هاشون شارژ ها رو هم برای فروش قرار میدند ، ( از این سایت های شارژ آنلاین )

vahab00
July 25th, 2011, 13:46
منم يه پيشنهاد بدم ؟
من بعضي جاهايي ديدم كه اومدن از سامانه آسان پرداخت زرين پال استفاده ميكنند
نميدونم گير ميدن بهشون يا نه
اما خيلي جالب بود
گفتم شايد به كار شما هم بياد
يا حق