PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر انگلیسی؟

shyton021
July 24th, 2011, 20:36
سلام
کدوم دیتاسنتر انگلیسی هست که به تورنت کمتر حساس باشه؟

و نمایندگانی برای فروش داره لطفا پ.خ بدن ؟

با تشکر

RezaFH
July 24th, 2011, 20:52
دیتاسنترهای انگلیسی هم تا جایی که میدونم به کپی رایت حساس هستند.
ضمن اینکه با توجه به گران بودن پوند انگلیس، سرورهاش کمی گرون در میان.
شما سرور اختصاصی رو برای مجازی سازی میخواید ؟

shyton021
July 24th, 2011, 20:55
نه

RezaFH
July 24th, 2011, 21:00
نه

چند کلمه توضیح هم میدادید، بد نمیشد :)

s.w.a.t
July 24th, 2011, 21:17
باسلام
دیتاسنترهای انگلیسی از دَم همه حساس به انواع کپی رایت هستند. پس کمی یا یا زیادی نداره.
همون شکلی که رضا جان گفت به صورت مستقیم خرید برای شما نمیصرفه چون پوند گرون هست نسبت به بقیه ارزها و همون شکل سرورها
اگر هم قصد کولو دارید هم باز هم به همین شکل میباشد
اگر اطلاعات بیشتری خواستید میتونید تیکت ارسال کنید تا بهتون کامل توضیح داده بشه. چون توی این بخش بیشتر از این نمیشه مسئله رو باز کرد ;)
ارسال تیکت https://secure.almahost.co.uk/submitticket.php?step=2&deptid=2
موفق باشید

shyton021
July 24th, 2011, 21:29
پس کدوم دیتاسنتر هست که می شناسید و به تورنت گیر نمیده و زبانش انگلیسی باشه

s.w.a.t
July 24th, 2011, 21:48
پس کدوم دیتاسنتر هست که می شناسید و به تورنت گیر نمیده و زبانش انگلیسی باشه
زبان انگلیسی با کشور انگلیس فرق میکنه دوست عزیز.
اون شکلی که دوستان میگفتند نت اینتلیجنت کمتر گیر میده دیتاسنتر کانادایی هست
موفق باشید

shyton021
July 24th, 2011, 21:52
زبان انگلیسی با کشور انگلیس فرق میکنه دوست عزیز.
اون شکلی که دوستان میگفتند نت اینتلیجنت کمتر گیر میده دیتاسنتر کانادایی هست
موفق باشید
می دونم زبان انگلیس با کشور انگلیس فرق داره شنیده بودم دیتاسنتر انگلیسی redstation کمتر حساس هستند!

بابا ما اونو رفتیم از تمام نمایندگی هاش پرسیدیم همه گفته بی خود می گن netelligent کانادا حساس نیست برعکس خیلی هم حساس هست برای جذب مشتری می گن!
نمی دونم والا

s.w.a.t
July 24th, 2011, 21:57
می دونم زبان انگلیس با کشور انگلیس فرق داره شنیده بودم دیتاسنتر انگلیسی redstation کمتر حساس هستند!

بابا ما اونو رفتیم از تمام نمایندگی هاش پرسیدیم همه گفته بی خود می گن netelligent کانادا حساس نیست برعکس خیلی هم حساس هست برای جذب مشتری می گن!
نمی دونم والا
باسلام
دوست عزیز ما تنها دیتاسنتری که باهاش کار میکنیم RedStation میباشد و دسترسی فیزیکی به این دیتاسنتر داریم!! همچنین چیزی نه شندیم و نه دیدیم! میشه بفرمایید کی همچین حرفی زده؟! به قول خودتون هم هرکسی این حرف رو زده برای کلاه گذاشتن سر شما و جذب مشتری بوده!!

shyton021
July 24th, 2011, 22:00
باسلام
دوست عزیز ما تنها دیتاسنتری که باهاش کار میکنیم redstation میباشد و دسترسی فیزیکی به این دیتاسنتر داریم!! همچنین چیزی نه شندیم و نه دیدیم! میشه بفرمایید کی همچین حرفی زده؟! به قول خودتون هم هرکسی این حرف رو زده برای کلاه گذاشتن سر شما و جذب مشتری بوده!!
یکجا توی همین انجمن داشتم سرچ می کردم دیدم نوشته کمتر حساس هستند نه اینکه نباشند شکایت بشه می بندند
برا همین پست زدم مطمن بشم دیگه!
حالا شما میگین گیر میده چون باهاشون کار می کنید حتما یک چیزی می دونید دیگه! D:

s.w.a.t
July 24th, 2011, 22:05
یکجا توی همین انجمن داشتم سرچ می کردم دیدم نوشته کمتر حساس هستند نه اینکه نباشند شکایت بشه می بندند
برا همین پست زدم مطمن بشم دیگه!
حالا شما میگین گیر میده چون باهاشون کار می کنید حتما یک چیزی می دونید دیگه! D:
بله گیر میدن. شما تو اروپا دنبالش باشید. مثل جاهایی مثل هلند
از انگلیس بیایید بیرون

diges
July 24th, 2011, 22:46
من انگلیس سرور اختصاصی دارم اصلا تا الان مشکلی نداشتم(سه ماهی هست دارم ماهی 600 گیگ بیشتر دانلود دارم ) فکر می کنم تعریف اشتباهی از تورنت بین ما ایرانی ها هست .

s.w.a.t
July 24th, 2011, 22:52
من انگلیس سرور اختصاصی دارم اصلا تا الان مشکلی نداشتم(سه ماهی هست دارم ماهی 600 گیگ بیشتر دانلود دارم ) فکر می کنم تعریف اشتباهی از تورنت بین ما ایرانی ها هست .
باسلام
دوست عزیز از کدوم دیتاسنتر دارید(البته فرقی نداره!!) چون قوانین برای همه در انگلیس یکی میباشد. بله تا وقتی ریپورت نیاد هیچ دیتاسنتری کاری نداره!
موفق باشید

diges
July 24th, 2011, 22:57
باسلام
دوست عزیز از کدوم دیتاسنتر دارید(البته فرقی نداره!!) چون قوانین برای همه در انگلیس یکی میباشد. بله تا وقتی ریپورت نیاد هیچ دیتاسنتری کاری نداره!
موفق باشید

redstation هست ببنید به نظر من تورنت یا فایل معمولی کلا کپی رایت رعایت نشه ریپورت داده باشن گیر میدن !

من فقط تو این سه ماه یک اخطار اسپم گرفتم از تورنت بیشتر رو اسپم حساس هستند یعنی خیلی حساس هستند!

یعنی شما می گید redstation کلا با تورنت مشکل داره ؟

s.w.a.t
July 24th, 2011, 23:03
redstation هست ببنید به نظر من تورنت یا فایل معمولی کلا کپی رایت رعایت نشه ریپورت داده باشن گیر میدن !

من فقط تو این سه ماه یک اخطار اسپم گرفتم از تورنت بیشتر رو اسپم حساس هستند یعنی خیلی حساس هستند!

یعنی شما می گید redstation کلا با تورنت مشکل داره ؟
ما کارمون با RedStation در حد یک سرور یا دوتا نیست! در حد تعداد زیادی سرور رک اختصاصی و کولو و .... هستش! پس دیتاسنتر و چم و خمش رو به خوبی میشناسیم!
RedStation هم نخواد قانون وادارش میکنه! از نظر مشرف بودن بنده به قانون هم من این قوانین رو که یکی از درسهام بود خوندم و رفتم امتحان دادم!
اگر ریپورت بیاد مطمئن باشید پیگیری میکنند!
موفق باشید

diges
July 24th, 2011, 23:10
ما کارمون با RedStation در حد یک سرور یا دوتا نیست! در حد تعداد زیادی سرور رک اختصاصی و کولو و .... هستش! پس دیتاسنتر و چم و خمش رو به خوبی میشناسیم!
RedStation هم نخواد قانون وادارش میکنه! از نظر مشرف بودن بنده به قانون هم من این قوانین رو که یکی از درسهام بود خوندم و رفتم امتحان دادم!
اگر ریپورت بیاد مطمئن باشید پیگیری میکنند!
موفق باشید

خوب من هم حرفم همین بود کلا دیتا سنتر خیلی کم پیدا می شه اروپا و آمریکا ریپور داده بشه رسیدگی نشه !

تا ریپورت داده نشه کسی هم کاری نداره :دی

ممنون از توضیحات شما

WEBSTAR
July 25th, 2011, 01:22
دیتاسنتر BurstNET هست ولی نمیدونم زیاد حساس باشه یا نه