PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ ایجاد اکانت ها در سی پنل و نظرات دوستان

tmfar
July 24th, 2011, 02:02
شاید برای شما هم این مشکل وجود داشته باشه ، فرض کنید 100تا acc دارید سرور ، حالا می خواهید ببینید کدوم یکی وقت تمدیدشونه خوب این که تک تک به تاریخ ایجاد اکانت ها از whm نگاه کنیم کار طاقت فرساست شما خودتون چطوری این مشکل رو رفع کردید ؟

راه حلی که به ذهنم رسیده :

1 - یادداشت

2 - whmcs

و نظرات شما

mgp.co.ir
July 24th, 2011, 09:38
بهترین روش استفاده از whmcs است.
whmcs اورجینال استفاده کنید و کاربرانتان را دعوت کنید در whmcs ثبت نام کنند.
شما می تواند در مدت 73 ساعت تمامی این سفارسات را در پنل کاربری کاربران ثبت کنید .(با درنظر گرفتن تاریخ انقضا).

البته سیستم های ایرانی در حال حاضر برای بعضی از شرکت های به خوبی جواب داده است .
مانند : سیگما ، آدونیس

بنده به شما پیشنهاد می کنم از نسخه های نال شده که در سایت های اسکریپت می بینید استفاده نکنید.

tmfar
July 24th, 2011, 10:37
بنده به شما پیشنهاد می کنم از نسخه های نال شده که در سایت های اسکریپت می بینید استفاده نکنید.

با وجود هزینه های بالا گاهاً مجبور به استفاده از نسخه نال میشیم ، دلیلتون به جز امنیت چیه که میگید استفاده نکنیم ؟

PENOIL
July 24th, 2011, 11:04
whmcs.ir ازینحا نسخه ارجینال رو بگیرید و استفاده کنید

mgp.co.ir
July 24th, 2011, 11:24
احترام به مشتری !!! مهمترین رکن کار در بخش هاستینگ "احترام به مشتری " است.

PENOIL
July 24th, 2011, 11:43
احترام به مشتری !!! مهمترین رکن کار در بخش هاستینگ "احترام به مشتری " است.

منظورتون اینه که از نسخه نال استفاده نکنند؟ :d

tmfar
July 24th, 2011, 13:40
دوستان دیگه پیشنهادی ندارن ؟

mgp.co.ir
July 24th, 2011, 14:18
منظورتون اینه که از نسخه نال استفاده نکنند؟ :d

بله.

دوستان دیگه پیشنهادی ندارن ؟

شما منتظر مجعزه هستید ؟

Milad-H
July 24th, 2011, 15:13
بنده از whmcs استفاده میکنم با تنظیمات خودکار حتی با عدم پرداخت تمدید سرویس سرویس به صورت خودکار پس از تعداد روز مشخص شده ساسپند میشود و پس از مدت مشخص شده کاملا حذف میکند

Zhobin
July 24th, 2011, 15:24
اکثرا الان دیگه از whmcs استفاده می کنند خب ! بهترین راه حل همین هست. یا اینکه یک برنامه نویس گیر بیارید براتون برنامه اختصاصی بنویسه. یک برنامه حسابداری جامع