PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی - پرشین وی پی اس

1eng.ir
July 23rd, 2011, 22:54
سلام،

پس از گذشت 2 سال از فعالیت پرشین وی پی اس، به زودی با ارائه خدماتی متمایز در خدمت کاربران خواهیم بود.
در همین راستا برای ارائه سرویسهای بهتر، خواهشمندیم در بحث و نظر سنجی این تاپیک شرکت نمایید.

1. [نظر سنجی]
به پرشین وی پی اس در ارائه خدمات، از 100 نمره چند میدهید؟

[پاسخ به سوالات]
2. نظر شما در مورد کیفیت و پشتیبانی سرویسهای پرشین وی پی اس؟
3. نظر شما در مورد سیاست قیمت گذاری پرشین وی پی اس چیست؟

اگر نظر دیگه ای هم داشتید، استقبال میکنیم.

ارادتمند

amirlord
July 23rd, 2011, 23:00
تابحال تجربه خرید نداشتم اما تعرفه ها بسیار خوب و همچنین تعریفش هم زیاد شنیدم . راستی قالب هم بسیار زیباست ! :) میگم اون قضیه ی فروش چی شد ؟! :-?

1eng.ir
July 23rd, 2011, 23:10
تابحال تجربه خرید نداشتم اما تعرفه ها بسیار خوب و همچنین تعریفش هم زیاد شنیدم . راستی قالب هم بسیار زیباست ! :) میگم اون قضیه ی فروش چی شد ؟! :-?

نظر که ندادی ...
ولی،
1. قالب رو از بس ریپ زدن که ...
2. اون پرشین رجیستر بود :) (پست رو quote نکنید لطفاً)

Masoud.B
July 23rd, 2011, 23:31
[پاسخ به سوالات]

فکر کنم یه مدت جزو فعال ترین مشتریاشون بودم 30 تایی وی پی اس داشتم ازشون
2.کیفیت سروراشون که خوبه همیشه از جای مطمئن سرور تهیه میکنن ، پشتیبانیشون هم که من خیلی اذیتشون کردم واقعا" خوب بود مخصوصا" آقا رضا که همیشه در صحنه حاضره بر خلاف محمد :دی
3.با توجه به پاسخ قبلیم قیمتاشون خوبه

mohebali
July 23rd, 2011, 23:40
کلا ندید و نخریده میگم کسی پشیمان نمیشه
نه به دلیل کیفیت سرور البته مطمئنا کیفیت بالایی داره چون مشتری نبودم نمی دونم
وجود محمد فخرایی یک پشتوانه بزرگ و مهره اعتماد هست.

A.B.A.N
July 24th, 2011, 00:29
- من نمره 100+ میدم به پرشین وی پی اس.

از تاریخ 11/2010 که با پرشین وی پی اس ـم تا الان خیلی خیلی راضی بودم هم از کیفیت بینظیر سرویس ها و هم از پشتیبانی همیشه عالی ـشون.

قیمت ها اهمیتی ندارن، من جایی رو انتخاب کردم که همیشه مورد اعتماد همگان بوده و اینکه از همه مهمتر برای من، مشتری مدار خیلی خوبی هستند.

پ.ن: (کلا زندگی من تو نت با پرشین وی پی اس شیرین تر شده :دی)

مرسی.

Yashar1989
July 24th, 2011, 00:34
100
برای یک ماه سرویس داشتم تو این یک ماه پاسخگویی عالی بود و هیچ مشکلی(downtime یا سخت افزاری) نداشتم

1eng.ir
July 24th, 2011, 00:54
100
برای یک ماه سرویس داشتم تو این یک ماه پاسخگویی عالی بود و هیچ مشکلی(downtime یا سخت افزاری) نداشتم
ممنون،
دلیل کنسلی چی بوده؟ هزینه ها یا ...؟

از دوستان ممنونم به خاطر وقتی که گذاشتن. البته اینم بگم، از انتقاد بیشتر استقبال میکنیم :دی تعریف کردن باعث پیشرفت نمیشه :)
کسانی هم که از ارسال پست عمومی معذور هستند، میتونند از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل mh[at]ariawebco[dot]net با ما در ارتباط باشند.

ارادتمند

Yashar1989
July 24th, 2011, 00:58
ممنون،
دلیل کنسلی چی بوده؟ هزینه ها یا ...؟

از دوستان ممنونم به خاطر وقتی که گذاشتن. البته اینم بگم، از انتقاد بیشتر استقبال میکنیم :دی تعریف کردن باعث پیشرفت نمیشه :)
کسانی هم که از ارسال پست عمومی معذور هستند، میتونند از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل mh[at]ariawebco[dot]net با ما در ارتباط باشند.

ارادتمند

نه هزینه که مشکلی نداشت
یه کار کوچیک داشتم که تو اون یک ماه تموم شد

پ.ن:سوء تفاهم نشه نفوذ و... نبود
چندتا لینک میخواستم مستقیم کنم

Ashkankamangar.ir
July 24th, 2011, 01:07
ممنون خوب بود من قبلا سرور ازتون داشتم ولی خب یه بدقولی کردین یادتونه ؟
من بهتون گفتم فایل هامو منتقل میکنید؟
شما گفتید بله اگه اف تی پیش خوب باشه بله
ولی بعد از خرید سرور اومدین و از من 5 تومن گرفتین بابت انتقال فایل اونم از پهنای باندی که خودم پولشو داده بودم
در کل پشتیبانیتونم خوبه و از همه مهم تر اینکه کار رو بلدین یعنی سوالی نبود که بپرسم ولی جواب ندین
قیمت هاتونم عالی بود
کلا راضی بودم و پیشنهاد میکنم به دوستان

1eng.ir
July 24th, 2011, 01:23
Ashkankamangar.ir
انتقاد خوبی بود، از بقیه پستا بیشتر پسندیدم.
ایمیل کاربریت تو سایت رو برام ایمیل کن، فردا از تیکت ها بررسی میکنم. اگه حق با شما باشه هزینه رو برگشت میدم، اگه نه هم توضیح میدم.
mh[at]ariawebco[dot]net

nasa_de
July 24th, 2011, 01:53
من چند ماهی VPS ویندوز داشتم / Downtime نداشت چون همیشه (;

به شتاب متصل نیست اما زرین پال داره

تیکت ها به خوبی جواب داده میشه

به قول دوستمون همیشه آقا رضا در صحنه حاضر هستن

در کل خوب بود و بسیار راضی کننده هست

1eng.ir
July 24th, 2011, 12:07
آپ ...

agarb98
July 24th, 2011, 12:40
محمد من هم ازت راضیم اوایل کارهام رو راه مینداختی نصب nttac و کارهای دیگر
از پشتیبانیت هم راضیم کیفیت سرویسهاست هم خوبه من که ازت داشتم خیلی وقت پیش کیفیت جالب بود
من بهت 99 میدم

shervin114
July 24th, 2011, 18:10
من هم كه راضي ام
البته بعد از تست
افراوب
سابهاستينگ
سرورهاي گيگ نيك
بالاخره به ديتاسنتر محمد فخرائي و پرشين وي پي اس پناهنده شدم .>:d<
محمد و رضا چون تو كارشون صداقت دارند هميشه موفق بوده و هستند .
بارها سوالي بوده با صبر و حوصله به سوالات جواب دادند و مشكلات رو رفع كردند . خيلي نكته هاي ريزي ازشون ياد گرفتم .
اگه خدا بخواد من تا موقعي كه تو نت هستم از پرشين وي پي اس نمي رم .

Ahmad110
July 24th, 2011, 18:20
بسيار عالي هستن . هم ساپورت و هم تو تحويل سرويس . البته من به مدت 2 ماه از سرويس سرور اختصاصي دوستان استفاده كردم .

اميدوارم هميشه پايدار باشيد . نمره من هم 100 هستش . b-)

mohebali
July 24th, 2011, 18:53
تشکر شده 4,419 بار در 2,252 پست
فکر کنم این قسمت چیزهای زیادی بگه !

saeed25
July 24th, 2011, 19:18
فکر کنم این قسمت چیزهای زیادی بگه !

:))دروود
ممدو همه دوس دارن،می آد میگه سلام همه میان براش "تشکر"می زنن!!!:))

mohsen1
July 24th, 2011, 21:00
سلام،

پس از گذشت 2 سال از فعالیت پرشین وی پی اس، به زودی با ارائه خدماتی متمایز در خدمت کاربران خواهیم بود.
در همین راستا برای ارائه سرویسهای بهتر، خواهشمندیم در بحث و نظر سنجی این تاپیک شرکت نمایید.

1. [نظر سنجی]
به پرشین وی پی اس در ارائه خدمات، از 100 نمره چند میدهید؟

[پاسخ به سوالات]

اگر نظر دیگه ای هم داشتید، استقبال میکنیم.

ارادتمند

کیفیت = خوب
پشتیبانی = مناسب

قیمت گذاری :
بسیاری از سایت های خارجی که بصورت کولو در دیتاسنتر ها کار می کنند و مثل شما مالکیت سرور رو هم در اختیار دارند به مراتب قیمت هاشون پایین تر از جاهای دیگه هست در حالی که کیفیت مشابهی با سایر جاها دارن. ولی شما قیمت هاتون نسبت به مشخصات سرویس با سایر جاها مشابه یا حتی گرون تر هست. بر خلاف (wgb) که سیاست مالی و فروشش با شما متفاوته.
البته حق شماست و فقط نظر شخصی رو گفتم.

قالب سایتت رو زودتر اوکی کن :d که این صفحه در دست طراحی چند ماهی هست که جا خوش کرده!
یه زمانی رو لایسنس ها فعالیت می کردید اگه الان هم فعالیت می کنید که خوبه و اگه نه که خوب میشه رو خدمات جانبی هم فعالیت کنید.

موفق باشید :x

be099
July 24th, 2011, 21:32
پشتیبانیش خوبه
قیمتشم خوبه
کیفیتشم عالیه

رمز موفقیتشم اینه که واقعیتو میگه همیشه

رمزتو فاش کردم ، اون سرورمو بده ، بقیشم میگما :d

زیاد کار نکردم باشون ولی ممد ، رضا ، بنیامین .. کلا بکس حرفه ای و باحالین

RezaFH
July 24th, 2011, 21:46
ضمن تشکر از همه ی دوستانی که نظر دادند و همگی نظر لطف داشتند به بنده ، محمد و پرشین وی پی اس :)

چند تا مورد رو لازم دیدم که توضیح بدم:

1- توی این مدتی که فعالیتمون رو با محمد در پرشین وی پی اس شروع کردیم، همه ی سعیمون بر پشتیبانی سریع و خوب و از اون مهمتر سرویس خوب بوده و همیشه طرحهایی برای بهتر شدن سرویس دهی داشتیم و خواهیم داشت.
2- تا جایی که ممکن بوده هم سعی کردیم قیمت ها مناسب باشن.
البته شاید نسبت به سرویس دهندگان دیگه بالا بنظر برسه؛ ما سعی کردیم سرویس ارزش اون قیمت رو داشته باشه، ولی خب این کاربرانمون هستند که میتونن در این مورد نظر بدن. (البته کمی بالا بودن قیمت دلیل دیگری هم داره که نیاز نمیبینم اینجا توضیح بدم)
3- سایت هم در حال طراحی هست که چند روز دیگه نصب خواهد شد(البته طراحی جدید و متفاوت)
4- همانطور که محمد گفت، به زودی با ارائه خدماتی متمایز در خدمت کاربران خواهیم بود و به همین دلیل میخواستیم نظر عموم رو درمورد پرشین وی پی اس بدونیم و اگر کم و کاستی وجود داره در سرویس جدید برطرف کنیم.

خبرهایی که فعلا در این مورد میتونم بگم، اینجا ذکر میکنم:
1- ثبت نهایی شرکت.
2- اضافه کردن پرداخت آنلاین بانک ملت.
3- اضافه کردن خدمات خرید لایسنس و ثبت دامین بصورت فوری و با قیمت مناسب. (البته عموما" برای کاربران و سرویسهای خودمون خواهد بود)
4- افزایش ساپورت از 2 نفر فعلی (که من و محمد هستیم) به 4 نفر.
5- و در نهایت اضافه شدن سرویس ها و خدمات جدید که این مورد رو فعلا چیزی درباره اش نمیگم.

البته توضیحات بیشتر طی چند روز آینده (احتمالا دهم مرداد ماه) همراه با ارائه سرویس جدید اعلام خواهد شد که امیدواریم باعث رضایت هرچه بیشتر کاربران باشه :)

موفق باشید

easyvps.ir
July 24th, 2011, 22:00
دوستان سرویس ازشون دارند راضی هستند.
فقط بعضی اوقات داون بود که اونم تقصیر دیتا سنتر هستش
وقعا حرفه ای هستند.
مثل امضا هیچ ارزونی بی دلیل نیست اینجا نشون میده خوشدو
قیمت هاشون ارزون نیست === سرویس خوب

Ramin
July 24th, 2011, 22:33
پیشنهاد : اگر سرویس هایی با قیمت ها کمتر ( تعرفه هایی مشابه ارائه دهندگان دیگر ) در لیست قرار دهید خیلی خوبه :54::53:

1eng.ir
July 25th, 2011, 10:02
کیفیت = خوب
پشتیبانی = مناسب

قیمت گذاری :
بسیاری از سایت های خارجی که بصورت کولو در دیتاسنتر ها کار می کنند و مثل شما مالکیت سرور رو هم در اختیار دارند به مراتب قیمت هاشون پایین تر از جاهای دیگه هست در حالی که کیفیت مشابهی با سایر جاها دارن. ولی شما قیمت هاتون نسبت به مشخصات سرویس با سایر جاها مشابه یا حتی گرون تر هست. بر خلاف (wgb) که سیاست مالی و فروشش با شما متفاوته.
البته حق شماست و فقط نظر شخصی رو گفتم.

قالب سایتت رو زودتر اوکی کن :d که این صفحه در دست طراحی چند ماهی هست که جا خوش کرده!
یه زمانی رو لایسنس ها فعالیت می کردید اگه الان هم فعالیت می کنید که خوبه و اگه نه که خوب میشه رو خدمات جانبی هم فعالیت کنید.

موفق باشید :x

قیمت گذاری همش به هزینه سرور برنمیگرده، وگرنه رم 1 گیگ رو میشه 7-8 تومن هم فروخت.
ترجیح دادیم وارد کل کل بازار نشیم ;)

قالب سایت هم به زودی رونمایی میشه.
خدمات جانبی هم نیاز به یه سری پیش نیاز داره که بتونیم به بهترین نحو سرویس بدیم. که این مورد هم تو برنامه هامون قرار دادیم. مشکلات رفع بشه، در خدمت دوستان خواهیم بود.

ممنون بابت نظرتون :)

پیشنهاد : اگر سرویس هایی با قیمت ها کمتر ( تعرفه هایی مشابه ارائه دهندگان دیگر ) در لیست قرار دهید خیلی خوبه :54::53:
مثلاً رم 1 گیگ رو بدیم 15 تومن؟
نه اینکه نشه به این قیمت داد، به راحتی میشه همچین سرویسهایی ارائه داد! ولی ... باید شبا نون و نمک بخوریم! :) (یه مورد رو گفتم، تا تهش رو بگیر ...)

Ramin
July 25th, 2011, 12:06
مثلاً رم 1 گیگ رو بدیم 15 تومن؟
نه اینکه نشه به این قیمت داد، به راحتی میشه همچین سرویسهایی ارائه داد! ولی ... باید شبا نون و نمک بخوریم! :) (یه مورد رو گفتم، تا تهش رو بگیر ...)

نه منظورم این نبود که سرویس های فعلی را حراج کنید .منظور این بود سرویس هایی با مشخصات و قیمت هایی که معمولا همه ارائه می دهند در لیست قرار دهید :54:

1eng.ir
July 25th, 2011, 15:53
نه منظورم این نبود که سرویس های فعلی را حراج کنید .منظور این بود سرویس هایی با مشخصات و قیمت هایی که معمولا همه ارائه می دهند در لیست قرار دهید :54:

همه کی هستن مثلاً؟ 2-3 مورد رو بگید لطفاً ...

اگه منظورتون قیمتایی در حد تاپیکهای اینجاست که ما راهمون جداست. :)

موردهای زیر رو ببین، به نظر ما اصلاً منطقی و عقلانی نیست (حداقلش برای ما). یه سری معیارها داریم که ممکنه بقیه نداشته باشن. بقیه هم ممکنه شبا نون و نمک میخورن، یا بجای کلاسهای تابستونی سرور میفروشن، یا گنج پیدا کردن یا ...

2 گیگ رم DDR 3 اختصاصی || 100 گیگ هارد دیسک || پهنای باند نامحدود
|| سی پی یو Dual Intel Xeon 5520 || پورت 1 گیگ اختصاصی || سیستم عامل های Win/Linux
قیمت ماهیانه: تنها 32900 تومان

Ram = 1024 MB DDR3 ECC Dedicated
BW = نامحدود
CPU = Xeon E5620
Port = 1 Gbps
HDD = 8 GB
IP = 1
ماه اول 15000 تومن از ماه دوم 20000 تومن

RAM : 128 MB RAM
Hard : 8GB
Port : 1 Gbit/s port
IP: 1 IP
Bandwidth : unlimite
قیمت 6000 تومن ماه اول

Share CPU Quad Core
1024MB DDR3 RAM
40GB SATA2 Hard Disk
1Gbps Share Connection
2000GB Bandwidth
1 IP Addresses
$12.99 Per Month

عرض کردیم که، هر کسی سیاست خودش رو داره :)

mha1368
July 25th, 2011, 16:40
چند ماهه ازشون سرویس گرفتم.
چند ماه میشه رو یادم نیست..8 یا 9 ماهی میشه.
خوب بوده..
مشکلی نداشته..
قطعی نداشته.
پهنای باند بیشتری بدن بیتره.
ادد دامین هم بدید :d
منتظر می مونیم ببینیم چه سرویس هایی می خوان اضافه کنند.

هاست وارز هم اگه بذارید خوبه..
در کل:با آرزوی موفقیت روز افزون

moh3nshirazboy
July 25th, 2011, 21:09
اول از همه سلام به همگی بخصوص مدیران پرشین وی پی اس
والا من با {افراد یا شرکت یا سایت های} زیادی در رابطه با خدمات هاست و سرور و این جور چیزا کار کردم فقط از 2 تا شرکت راضی هستم یکی این پرشین وی پی اس یکی هم آریا سرور ==> (تو کلام خودم خاک قند : اقا ممد ثبت شرکتتون رو تبریک می گم) <:-p
ولی باز هم این 2 تا مشکلاتی دارن مثلا آریا سرور . منی که چندین ماه هست از شما وی پی اس می گیرم اگه چند ساعت پول دیر پرداخت کردم واسه تمدید شما فورا وی پی اس رو ساسپند نکن و بعد که از ساسپند در اوردی مشکل تو برنامه به وجود آمده باشه نگو برو بده همونی که برات کانفیگ کرده تا درستش کنه. شما هم کمک کنی بد نیست بالاخره من مشتریه شما هستم و سعی کنید مشتریتون رو راضی نگه دارید/انتقاد بود ناراحم نشوید\

و بریم سراغ پرشین وی پی اس عزیز =
قیمت نسبتا فوق العاده
اپ تایم هم عالی .
پشتیبانی هم خوب ولی قبلا خیلی خیلی بهتر بود مثلا تا ساعت 2 شب هم جواب تیکت های من رو دادن ولی جدیدا یکمی پشتیانی ضعیف شده که گمون کنم بخاطر این بوده که داشتید کارای ثبت شرکت رو انجام می دادید. حالا که شرکت رو ثبت کردید امید وارم که مثل قبل پشتیبانی کنید.<به ساعت اداری هم توجه نکنید :67:>

یکی هم اینکه اگه پنل مدیریت وی پی اس هم در اختیار مشتریا قرار بدید عالی می شه.
یکی دیگه هم اینکه بعضی وی پی اس هایی که از شما گرفتم حداقل هفته ای یک بار باید ری استارتش کنم ولی بعضی ها رو تا به حال ری استارت نکردم
و در کل از همه اونایی که باهاشون کار کردم بهترین
امید وارم که همیشه موفق باشید :67:o:-)

Sir.DarKNesS
July 28th, 2011, 10:40
من یه چند باری اومدم خرید کنم اما قیمت ها منصرفم کرد

bepad
July 28th, 2011, 11:49
سایتشون کمی جامعتر بشه خیلی بهتره+قیمت ها هم....(دیگه خودتون میدونید):111:

logofun
July 28th, 2011, 13:37
کلا ندید و نخریده میگم کسی پشیمان نمیشه

ندیده که نمیشه !!!!

به نظرم بهتره با دیتاسنتر های مختلفی کار کنید و آفر های بیشتری ارائه بدید

1eng.ir
July 28th, 2011, 14:54
من یه چند باری اومدم خرید کنم اما قیمت ها منصرفم کرد
خوشبختانه افراد زیادی بودند به دلیل قیمت منصرف شدند و ما از این بابت معمولاً خوشحال بودیم :)

سایتشون کمی جامعتر بشه خیلی بهتره+قیمت ها هم....(دیگه خودتون میدونید):111:
سایت که به زودی با طرحی جدید آماده میشه، قیمت ها چی؟ چی رو خودمون میدونیم؟ ...

به نظرم بهتره با دیتاسنتر های مختلفی کار کنید و آفر های بیشتری ارائه بدید
اگه منظورتون این آفرهاست (http://www.webhostingtalk.ir/f15/) که 99% ـشون با سیاست ما همخونی نداره.
دیتاسنتری رو که ارزش کار کردن رو داشته باهاش کار کردیم :)

logofun
July 28th, 2011, 14:57
اگه منظورتون این آفرهاست که 99% ـشون با سیاست ما همخونی نداره.
دیتاسنتری رو که ارزش کار کردن رو داشته باهاش کار کردیم

نه به هبچ وجه اینها نیست .
مثلا بنده برای تهیه سرور اختصاصی که معیارهایی واسه خودم داره تو سرویسات پیدا نکردم :دی
اولین نکته ش وارزه :دی

1eng.ir
July 28th, 2011, 15:00
اولین نکته ش وارزه :دی
خیلی واضحه، دنبال دردسر نمیگردیم ;) روی سرویس معمولی اگه Abuse داشته باشیم به شدت برخورد میکنیم ...

پ.ن: بحث دیتاسنترها رو تموم کنیم ...

mohebali
July 28th, 2011, 15:13
این که گفتم ندید و نخریده چون مدیرش رو میشناسم.
بی اغراق میگم شرافت و معرفتش از بسیاری مدیران ..... بیشتره.
منطقی هست.

logofun
July 28th, 2011, 15:15
این که گفتم ندید و نخریده چون مدیرش رو میشناسم.
بی اغراق میگم شرافت و معرفتش از بسیاری مدیران ..... بیشتره.
منطقی هست.

صد البته .
پ ن : چه فایده یه سرور به ما نمیده :دی #-o

s.w.a.t
July 28th, 2011, 15:53
حاجی یه نظر؟!
اون شمارت رو که گذاشتی اون بالا تو سایت بردار! آخه هیچ وقت جواب نمیدی :دی
در ضمن بنده هم با نظر ممد موافقم. دیتاسنتر باید ارزش کار کردن داشته باشه.
دنبال دردسر هم نباید گشت آدم.
همین روال رو پیش بگیر خوبه.
قیمت هاشون هم نسبت به سرویس دهی باید خوب باشه.
آخه مثل یک سری از دوستان سه ماه تابستون رو کار نمیکنند که بیان سرور مجازی رو بدن 6 هزارتومان!! که با این مبلغ فحش هم به آدم نمیدن!
فکر نکنم ایشون شبها با خوردن باد هوا بگذرونن!! برخلاف خیلی از دوستان که هنوز با خانوادشون زندگی میکننده و به این کار به عنوان یه سرگرمی و تفریح نگاه میکننو

Desperados
July 29th, 2011, 13:32
دیگه محمد عزیز و آقا رضا نیاز به تعریف ندارند هم سابقه خوب و معتمد محل هستند :دی و هم اینکه سرویس ها با کیفیت مناسب و قیمت خیلی خوب عرضه میشه پشتیبانی هم به لطف رضا عزیز عالی هست.
انشالله که همیشه موفق باشند.

1eng.ir
July 31st, 2011, 17:19
منتظر پیشنهادات و نظرات بیشتری هستیم ...
با تشکر از دوستانی که در تاپیک شرکت کرده اند.

mha1368
July 31st, 2011, 17:26
با تشکر از دوستانی که در تاپیک شرکت کرده اند.

خواهش می کنم..
پهنا زیاد کن و اد دامین بذار :d