PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متصل کردن چندین سرور به همدیگر برای استفاده لیچر

User vmware
July 23rd, 2011, 20:47
سلام
من میخوام 2 یا 5 تا سرور از دیتاسنتر های مختلف سرور خریداری کنم و میخوام یک سرور مرکزی داشته باشم که از نظر گرافیکی کاربر ها وارد اون بشه و اگر لینک ایکس رو مستقیم بخوان کنن به سرور ایکس بره و اگر لینک وای رو مستقیم کنن به سرور وای بره بدون اینکه ترافیک از سرور اصلی به اون سرور مصرف بشه ایا راهی هست؟

ببینید میخوام فایل ها ی که لیچ میشه به هر کدوم از دیتا سنتر هایی که هاستینگ ها نزدیکتره منتقل بشه و لینک از اونجا بده که من خودم مشخص میکنم کدوم بره وارد کدوم بشه حالا به نظر شما چطور سرور هارو وصل کنم؟

AmirHosein
July 23rd, 2011, 21:16
سلام
من میخوام 2 یا 5 تا سرور از دیتاسنتر های مختلف سرور خریداری کنم و میخوام یک سرور مرکزی داشته باشم که از نظر گرافیکی کاربر ها وارد اون بشه و اگر لینک ایکس رو مستقیم بخوان کنن به سرور ایکس بره و اگر لینک وای رو مستقیم کنن به سرور وای بره بدون اینکه ترافیک از سرور اصلی به اون سرور مصرف بشه ایا راهی هست؟

ببینید میخوام فایل ها ی که لیچ میشه به هر کدوم از دیتا سنتر هایی که هاستینگ ها نزدیکتره منتقل بشه و لینک از اونجا بده که من خودم مشخص میکنم کدوم بره وارد کدوم بشه حالا به نظر شما چطور سرور هارو وصل کنم؟
مثل کاری که uploadfa.com یا hipfile.com انجام میدن؟

User vmware
July 23rd, 2011, 21:27
بله

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

ولی با لیچر رپیدلیچ

AmirHosein
July 23rd, 2011, 21:36
بله

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

ولی با لیچر رپیدلیچ
نیاز به برنامه نویسی داره به احتمال 99%
به یوزر rezash یه پیام خصوصی بزنید فکر کنم بتونن براتون انجام بدن!

mayaco
July 23rd, 2011, 22:53
بله احتیاج به برنامه نویسی دارد
میتونید از cluster هم استفاده کنید