PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرم انتقال دامنه های ملی

sasiran
August 12th, 2009, 12:46
سلام

می خواستم ببینم فقط خریدار باید فرم انتقال را پر کرده و همراه مدارک برای سایت nic.ir ارسال کند ؟ یا باید این کار را فروشنده دامنه نیز انجام بدهد ؟

با سپاس فراوان

kianonline
August 12th, 2009, 12:56
با سلام

الآن دامنه به نام شما است و می خواهید دامنه مربوطه به نیک هندل خریدار جابه جا کنید ؟ اگر جواب بله است ، شما باید تصویر شناسنامه و نیز یک درخواست متنی + امضا خود تهیه و برای مرکز پشژوهشگاه ارسال نمایید. این مراحل را فقط خود شما انجام دهید. نه خریدار ( البته در صورتی که دامنه نزد شما است و می خواهید به هندل اختصاصی خریدار ترنسفر کنید )

1eng.ir
August 12th, 2009, 12:56
فقط فروشنده

TruthPraiser
August 12th, 2009, 13:03
همونطور که دوستان هم گفتن فقط فروشنده باید این فرم مربوط به انتقال دامنه رو برای سامانه ایرنیک ارسال کنه.

این فرم باید شامل نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری مالک و خریدار نام دامنه و گواهی مالک مبنی بر رضایت از انتقال این نام دامنه به حساب کاربری خریدار باشه , لازمه همراه با این فرم انتقال که باید بصورت تصویری از طریق پست الکترونیک یا دورنگار برای این سامانه ارسال بشه , مالک یک امضای تحریری هم روی برگه زده باشه که درخواستش سندیت پیدا کنه , ضمنا این درخواست باید با تصویر یکی از مدارک شناسایی اصلی مالک مثل تصویر شناسنامه , کارت ملی , گذرنامه و ... ارسال شده باشه , برای اینکه کمتر با مشکل مواجه بشین توصیه می کنم حتما تصویر روی کارت ملی باشه.

sasiran
August 12th, 2009, 13:44
یعنی باید از فرم پرینت بگیرم و پر کنم ، بعد اسکن بگیرم ازش و همراه اسکن یک کارت شناسایی بفرستم ایمیل info@nic.ir ، درسته ؟

اسکن گرفتن از کارت شناسایی خطرناکه واقعا !

TruthPraiser
August 12th, 2009, 13:49
می تونین اینکار رو هم بکنین ولی اون فرمی که خود سامانه قرار داده یه قالب آماده هست که کاربر راحتتر باشه , شما می تونین پایین تصویر کارت ملی خودتون همین درخواست انتقال رو بنویسین و براشون ارسال کنین.

برای چی باید خطرناک باشه؟

sasiran
August 12th, 2009, 14:02
منم منظورم همون فایل پی دی اف نیک بود چون باید از اون فرم پرینت بگیرم تا بتونم امضاش کنم آخه من که قلم نوری برای امضا ندارم . اگه راه دیگه ای برای امضا کردن به نظرتون می رسه بگید . یادم نمیاد قبلا چیزی رو امضا و اسکن کردم یا نه ! اگه این کار را کرده باشم خیلی خوب میشه . چون با فتوشاپ امضا را میندازم روی فرم انتقال .

TruthPraiser
August 12th, 2009, 15:16
عزیز شما یه برگه سفید بگیر , روش یه امضای تحریری بزن , بالاش کارت ملی خودت رو بذار , از این برگه یه تصویر بگیر , حالا متن درخواست انتقال دامنه رو می تونی تو رایانه هم روش بنویسی و ارسال کنی , این یکی از ساده ترین کارایی هست که می شه انجام داد.