PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس Cpanel

soroushhost
July 22nd, 2011, 21:34
سلام دوستان

همونجوری که همه با خبر هستین Cpanel ایرانی ها رو تحریم کرده، لایسنس یکی از سرور های مارو دیروز Expire کردن و هیچکی نمیتونه وارد Cpanel بشه، IP سرور هم بستن که از هرجا لایسنس بگیری همینه
کسی راهی بلد باشه بتونه کمک کنه ممنون می شیم

nima17701
July 22nd, 2011, 21:44
دوست عزیز ، تنها راهش اینه روی سرور فعلیتون یه کنترل پنل دیگه مانند دایرکت ادمین نصب کنید ، در غیراینصورت تنها راهش انتقال سرور هست .
واقعا دیگه شورشو در اوردن ، به نظر من بیشتر از همه خود سیپنل ضرر میبینه ، چون باعث میشه همه به طرف دایرکت ادمین کشیده بشن
امیدوارم مشکلتون برطرف بشه

mohammadlover
July 22nd, 2011, 21:52
سلام
فکر کنم اگر آی پی اصلی سرور رو عوض کنید درست بشه .

موفق باشید

soroushhost
July 22nd, 2011, 21:55
سلام
فکر کنم اگر آی پی اصلی سرور رو عوض کنید درست بشه .

موفق باشید
اینجوری که خوندم به نظر باید بتونم وارد Cpanel هم بشم که بتونم این کار رو بکنم !

TukaNet
July 22nd, 2011, 22:44
راه حل داره ولی چون خیلی ها از این کار نون میخورن ، بنده هم نمی تونم روش کار رو لو بدم ( شرمنده )

توصیه می کنم از کسانی که کانفیگ سرور انجام می دهند کمک بگیری که هم سرورتون درست کانفیگ بشه و هم مشکل لایسنس رو حل کنند

پ.ن. : ما کانفیگ انجام نمی دیم !

دوست عزیز ، تنها راهش اینه روی سرور فعلیتون یه کنترل پنل دیگه مانند دایرکت ادمین نصب کنید ، در غیراینصورت تنها راهش انتقال سرور هست .
واقعا دیگه شورشو در اوردن ، به نظر من بیشتر از همه خود سیپنل ضرر میبینه ، چون باعث میشه همه به طرف دایرکت ادمین کشیده بشن
امیدوارم مشکلتون برطرف بشه

تنها راهش این نیست !

سلام
فکر کنم اگر آی پی اصلی سرور رو عوض کنید درست بشه . موفق باشید

خوب ایشون احتمالا ریپورت شدند که لایسنس داکتیو شده

با این روش دوباره همین بلا سرشون میاد و فقط هزینه اضافی کردن

soroushhost
July 22nd, 2011, 22:55
راه حل داره ولی چون خیلی ها از این کار نون میخورن ، بنده هم نمی تونم روش کار رو لو بدم ( شرمنده )

توصیه می کنم از کسانی که کانفیگ سرور انجام می دهند کمک بگیری که هم سرورتون درست کانفیگ بشه و هم مشکل لایسنس رو حل کنند

پ.ن. : ما کانفیگ انجام نمی دیم !

تنها راهش این نیست !

خوب ایشون احتمالا ریپورت شدند که لایسنس داکتیو شده

با این روش دوباره همین بلا سرشون میاد و فقط هزینه اضافی کردن
اگر قراره که نگین دیگه چه حکمتی هست که بگین می شه این کارو کرد ؟

irlogo
July 23rd, 2011, 01:04
در ابتدا بفرمایید در شبکه دیتاسنتر سرور شما مک آدرس حاکم هست؟

soroushhost
July 23rd, 2011, 01:06
در ابتدا بفرمایید در شبکه دیتاسنتر سرور شما مک آدرس حاکم هست؟
بله

soroushhost
July 23rd, 2011, 15:38
دوستان کسی نبود کمک کنه

soroushhost
July 25th, 2011, 03:15
دوستان هنوز مشکل پا برجاست، اگر کسی می دونه چگونه می شه مشکل رو حل کرد لطفا بگه، هزینه هم اگر نیاز باشه پرداخت می شود

rn4j1m1
July 25th, 2011, 04:09
دوستان هنوز مشکل پا برجاست، اگر کسی می دونه چگونه می شه مشکل رو حل کرد لطفا بگه، هزینه هم اگر نیاز باشه پرداخت می شود

آی پی و هاست نیم رو عوض کنید و دوباره لایسنس بگیرید

soroushhost
July 25th, 2011, 10:28
آی پی و هاست نیم رو عوض کنید و دوباره لایسنس بگیرید
کمتر از 2 روز دوباره بستند ip رو با این روش

s.w.a.t
July 25th, 2011, 13:08
باسلام
دامینی که برای هاست نیم استفاده میکنید همان دامینی هست که قبلا هم استفاده کردید؟! اگر بله باید دامنه را عوض کنید.
و احتمال هم میدهم هویز دامنه هم برای ایران باشد؟!
موفق باشید

soroushhost
July 25th, 2011, 14:50
whois برای دامین نیست ولی هاست نیم همونه، شما می گین هاست نیم رو عوض کنم روی یک دامنه دیگه باشه ؟؟

s.w.a.t
July 25th, 2011, 15:19
whois برای دامین نیست ولی هاست نیم همونه، شما می گین هاست نیم رو عوض کنم روی یک دامنه دیگه باشه ؟؟
باسلام
بله چون اون نیم سرور اون دامنه رفته به بلک لیست. دامنه رو باید عوض کنید.
موفق باشید

soroushhost
July 25th, 2011, 15:24
باسلام
بله چون اون نیم سرور اون دامنه رفته به بلک لیست. دامنه رو باید عوض کنید.
موفق باشید
تست می کنم ولی Cpanel اصلا به دامین Soroushhost.com گیر نداده، لیستی که به من داده Soroushhost توش نیست

s.w.a.t
July 25th, 2011, 15:35
تست می کنم ولی Cpanel اصلا به دامین Soroushhost.com گیر نداده، لیستی که به من داده Soroushhost توش نیست
باسلام
حدود دو سال دوسال نیم پیش هم این مشکل برای ما پیش اومده بود که آی پی رو عوض کردیم رفتیم لایسنس سفارش دادیم دیدم بعد از چندساعت دوباره باطل شد با جایی که کار میکردیم صبحت کردیم گفتند که مشکل از دامنه هستش چون اون موقع که داشتم دامنه رو ثبت میکردم آدرس ایرانم رو دادم گفتند هویز ایران هست پس تحریم!. دامنه رو که هاست نیم روش هست رو باید عوض کنید . عوض کردیم همه چیز درست شد.
موفق باشید

soroushhost
July 25th, 2011, 16:16
باسلام
حدود دو سال دوسال نیم پیش هم این مشکل برای ما پیش اومده بود که آی پی رو عوض کردیم رفتیم لایسنس سفارش دادیم دیدم بعد از چندساعت دوباره باطل شد با جایی که کار میکردیم صبحت کردیم گفتند که مشکل از دامنه هستش چون اون موقع که داشتم دامنه رو ثبت میکردم آدرس ایرانم رو دادم گفتند هویز ایران هست پس تحریم!. دامنه رو که هاست نیم روش هست رو باید عوض کنید . عوض کردیم همه چیز درست شد.
موفق باشید
مرسی ممنون، حالا می تونین بگین من چجوری می تونم هاست نیم رو با ssh تغییر بدم ؟؟

s.w.a.t
July 25th, 2011, 16:22
/etc/sysconfig/network

/etc/hosts

ehsanx
August 9th, 2011, 18:30
وقتی پلسک و دایرکت ادمین هست چرا به نرم‌افزار واقعا قدیمی سی پنل دل خوش کردید با این همه دردسر؟

s.w.a.t
August 9th, 2011, 18:34
وقتی پلسک و دایرکت ادمین هست چرا به نرم‌افزار واقعا قدیمی سی پنل دل خوش کردید با این همه دردسر؟
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بوُ میده!
شما خودتون رو با پلسک و دایرکت ادمین رویایی خوش کنید!

ehsanx
August 9th, 2011, 18:41
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بوُ میده!
شما خودتون رو با پلسک و دایرکت ادمین رویایی خوش کنید!

البته اینجا معلومه که چی بو میده ;)

من از سال ۷۹ یا ۸۰ تا فکر کنم سال ۸۷ با سی پنل کار میکردم. اما ترجیح دادم هم با یه سیستم‌عامل خوش دست تر از ردهت (و خانواده اش) کار کنم و هم شبها سرم رو راحت بزار روی بالشت، بدون ترس از تحریم!
شرکت‌های ایرانی که روی سی پنل سرویس میدن انصافا دل شیر دارن.

امیدوارم صابونش هیچ وقت به تنت نخوره! یادمه سرور یکی از دوستان رو به خاطر هاست کردن دومینهای آی آر بستند، فکر نمیکنم غیرفعال کردن یه لایسنس براشون سخت تر باشه!

اگر قلق پلسک دستتون باشه، از صد تا سی پنل بهتره!

s.w.a.t
August 9th, 2011, 18:50
البته اینجا معلومه که چی بو میده ;)

من از سال ۷۹ یا ۸۰ تا فکر کنم سال ۸۷ با سی پنل کار میکردم. اما ترجیح دادم هم با یه سیستم‌عامل خوش دست تر از ردهت (و خانواده اش) کار کنم و هم شبها سرم رو راحت بزار روی بالشت، بدون ترس از تحریم! شرکت‌های ایرانی که روی سی پنل سرویس میدن انصافا دل شیر دارن.

امیدوارم صابونش هیچ وقت به تنت نخوره! یادمه سرور یکی از دوستان رو به خاطر هاست کردن دومینهای آی آر بستند، فکر نمیکنم غیرفعال کردن یه لایسنس براشون سخت تر باشه!

اره اون که مشخصه! بوش نمیاد؟! :)

شما همه رو به یه چوب نزنید! دل شیر نمیخواد! یکم سرمایه گذاری ، تفکر و کار میخواد که اکثر به اصطلاح شرکت داران اینجا توانایش رو ندارن! الان اکثر کسانی که دارن از دایرکت ادمین یا پلسک سرویس میدن تو ایران از سرناچاری هست!! وگرنه کسی تو ایران سراغ دایرکت ادمین(با اون ساپورت مسخرش) و پلسک نمیرفت برای سرورهای لینوکس!

صابون چی؟! تحریم؟!! :)) چیز خنده داری گفتی! برای ما تحریم معنی نداره! ;)

ehsanx
August 9th, 2011, 18:58
اره اون که مشخصه! بوش نمیاد؟! :)

شما همه رو به یه چوب نزنید! دل شیر نمیخواد! یکم سرمایه گذاری ، تفکر و کار میخواد که اکثر به اصطلاح شرکت داران اینجا توانایش رو ندارن! الان اکثر کسانی که دارن از دایرکت ادمین یا پلسک سرویس میدن تو ایران از سرناچاری هست!! وگرنه کسی تو ایران سراغ دایرکت ادمین(با اون ساپورت مسخرش) و پلسک نمیرفت برای سرورهای لینوکس!

صابون چی؟! تحریم؟!! :)) چیز خنده داری گفتی! برای ما تحریم معنی نداره! ;)

شما هر چقدر هم که رعایت کنید نمی‌تونید به دامین‌های ir سرویس ندید. حتی اگر بتونید به ir ها سرویس ندید، نمیتونید whois همه دومینهاتون رو چک کنید. سی پنل حتی با سرویس دادن شما به یک مشتری ایرانی مشکل داره، حتی اگه هفت نسل آمریکایی باشید. کافیه یه نفر به هر دلیلی ریپورتتون کنه.

Are you aware of this? Apparently, if your customer or the server owner is Iranian, they will not license you or will deactivate the license without warning.

This is the response I received:

--------------------------------------------

We have canceled a license in your account because it has been brought to our attention that the server on that IP is identifying as Iranian.
United States sanctions laws prevent us from knowingly doing business with Iran in any capacity.

یه سرچ ساده توی کوگل موارد خیلی بیشتری رو بهتون نشون میده.

از بین شرکتهای معتبر ایرانی کدوم شرکت با سی پنل سرویس میده؟ آیا به خاطر اینه که اونا آدمش روتوی کشورهای دیگه ندارن؟ یا به خاطر اینه که نمیخوان اعتبارشون رو یه شبه از دست بدن؟

s.w.a.t
August 9th, 2011, 19:07
شما هر چقدر هم که رعایت کنید نمی‌تونید به دامین‌های ir سرویس ندید. حتی اگر بتونید به ir ها سرویس ندید، نمیتونید whois همه دومینهاتون رو چک کنید. سی پنل حتی با سرویس دادن شما به یک مشتری ایرانی مشکل داره، حتی اگه هفت نسل آمریکایی باشید. کافیه یه نفر به هر دلیلی ریپورتتون کنه.

Are you aware of this? Apparently, if your customer or the server owner is Iranian, they will not license you or will deactivate the license without warning.

This is the response I received:

--------------------------------------------

We have canceled a license in your account because it has been brought to our attention that the server on that IP is identifying as Iranian.
United States sanctions laws prevent us from knowingly doing business with Iran in any capacity.

یه سرچ ساده توی کوگل موارد خیلی بیشتری رو بهتون نشون میده.

از بین شرکتهای معتبر ایرانی کدوم شرکت با سی پنل سرویس میده؟ آیا به خاطر اینه که اونا آدمش روتوی کشورهای دیگه ندارن؟ یا به خاطر اینه که نمیخوان اعتبارشون رو یه شبه از دست بدن؟

من حرفی از رعایت کردن زدم؟! یا داشتن آدم در کشورهای دیگه؟!
بله طریقه کار کردن با گوگل رو بلدم!
در بین شرکتهای ایران!(هاست ایران!)
در آخر کسی کاری رو شروع میکنه و تعهدی رو برگردن میگیره(البته خیلی ها از زیرش گردن خالی میکنن) پِی همه چی رو به تنش مالیده و با سرویسی که تا الان به مشتریهامون دادیم این رو ثابت کردیم که اینگونه مشکلها که برای خیلی ها وجود داره برای ما وجود نداره! ربطی هم به 7 نسل یا 10 نسل آمریکایی نداره!
موفق باشید

ehsanx
August 9th, 2011, 19:22
من حرفی از رعایت کردن زدم؟! یا داشتن آدم در کشورهای دیگه؟!
بله طریقه کار کردن با گوگل رو بلدم!
در بین شرکتهای ایران!(هاست ایران!)
در آخر کسی کاری رو شروع میکنه و تعهدی رو برگردن میگیره(البته خیلی ها از زیرش گردن خالی میکنن) پِی همه چی رو به تنش مالیده و با سرویسی که تا الان به مشتریهامون دادیم این رو ثابت کردیم که اینگونه مشکلها که برای خیلی ها وجود داره برای ما وجود نداره! ربطی هم به 7 نسل یا 10 نسل آمریکایی نداره!
موفق باشید

چشم قربان، در مورد گوگل جسارت نکردم، فقط خواستم بگم صرفا این یک مورد نبوده و بارها و بارها پیش اومده. اگر کدورتی پیش اومده عذرخواهی میکنم.

امیدوارم هیچوقت نکران مسائلی مثل تحریم نباشید و درگیرش نشید.

شاد باشید.

AlborzVPS
August 9th, 2011, 21:34
با سلام

ای پی عوض کنید چون ای پی به کلی بلوک شده

با تشکر

s.w.a.t
August 9th, 2011, 23:17
با سلام

ای پی عوض کنید چون ای پی به کلی بلوک شده

با تشکر
باسلام
دوصفحه همه این رو گفتند! :)

REXNET
August 10th, 2011, 03:08

این جمله یکی از جالب ترین جملاتی بود که تو این فروم شنیدم!! =)) از کی تا حالا WHM\CPanel شده نرم افزار قدیمی؟!! :D واقعا پیش خودت چی فکر کردی که داری Plesk و DA رو با این مقایسه می کنی؟!

ضمنا شخص بنده تا حالاهیچ گونه مشکلی با CPanel نداشتم، هم به IR سرویس میدم هم مدت هاست که انواع و اقسام سایت های خودم روی این هست. به قول دوستان یک سری فوت و فن هنگام کار هست که رعایت کنید به مشکل بر نمیخورید.

ارادتمند