PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست نامحدود برای رپید لیچ

Akh00nd
July 22nd, 2011, 16:26
سلام دوستان .

یکی دو تا وبلاگ هست ، که خیلی باز دید کننده نداره ، همین طور 2 تا سایت رپید لیچ ( برای دانلود فیلم و غیره ;) ) می خوام همه رو ببرم روی یه هاست ، راحت :67:
الان ریپد لیچ ها یکی اش روی گیگا هست (وی پی اس) یکی یه جا دیگه ، وبلاگ ها هم روی فری هستند .
می خواستم همه رو بیارم رو یه جا ، فقط به ذهنم رسید که برای رپید لیچ هاست ها بهم گیر می دن یا نه .
این هایی که مد نظرم بود این ها بود ، اما نمی دونم بین این ها کدوم رو انتخاب کنم ، و این که کدوم به رپید لیچ ها گیر نمی دن ( ریپد لیچ ها پابلیک نیستند ، شخصی هستند ، در روز نهایت نهایت اش 10 گیگ ترنسفر کنند هر کدوم )

bluehost ماهی 7 دلار
hostgator ماهی 8 دلار
servage ماهی 6.5 دلار
ixwebhosting ماهی 4 دلار ( از نظر قیمتی که خیلی عالیه )
x10hosting ماهی 7 دلار
ادیت : justhost ماهی 5 دلار
byethost ماهی 7 دلار
( این 2 تا آخری تو نظر سنجی ام نیستند ، کسی اوکی می ده بابتشون پس بزنه ، بقیه تنکس کنن ، مرسی )

همه شون ان لیمیتد هستند

گیر میدن به رپید لیچ یا نه ؟ کدوم بهتره ؟ ( با ایران که مشکلی ندارند ؟ )
( از نظر سرعت پورت ، هاست با وی پی اس خیلی فرق می کنه ؟ سرعت هاستینگ می اد پایین خیلی یا نه ؟ )

مرسی

Akh00nd
July 22nd, 2011, 23:33
دوستان زیادی اومدن دیدن و نظری ندادند ، منتظر و راهنمایی دوستان هستم

پ ن : یه چیز هایی راجع به آن لیمیتد نبودن ها ( به خصوص بایت هاست ) خوندم ، با این حال باز هم دوستان نظرشون رو بدن ممنون می شم

مرسی

Warez-Host.IR
July 23rd, 2011, 10:37
هاست نامحدود - Google Search (http://www.google.com/search?q=%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA+%D9%86%D8%A7%D9% 85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF&sitesearch=webhostingtalk.ir)

Arashdn
July 23rd, 2011, 10:46
هر وقت هارد نامحدود اختراع شد ، اون وقت هاست نامحدود هم اختراع میشه ....
البته الانش هاست نامحدود داریم ولی .......

Akh00nd
July 23rd, 2011, 11:19
مرسی از نظر دوستان

گفتم که ، یه کم در مورد این نامحدود نبودن خوندم ، اما فکر نمی کنم برای من مشکلی پیش بیاد از این نظر .
2 تا وبلاگ تازه راه افتاده ، تعداد فایل ها و حجم شون روی هم شاید به 500 تا فایل ، 250 مگ هم نرسه .
اصل اون 2 _ 3 تا رپید لیچی هست که می خوام بذارم ، از تعداد فایل ها که تجاوز نمی کنه ( روی بایت هاست 180 هزار تا بود ، روی آی وب 300 هزار تا بود و .... ) از بندویت هم فکر نمی کنم تجاوز کنه ( حد اکثر هر کدوم در ماه 30 گیگ ترنسفر کنن )
با این شرایط کدوم رو پیشنهاد می دید ؟ کدوم با رپید لیچ مشکلی ندارن ؟

باز هم ممنون

goldcom
July 23rd, 2011, 11:40
شما بايد هاست رپيدليچ بگيري
اين ليستهايي كه دادي ، هاست وب هستند و اگه به عنوان ليچ استفاده بشن ، ساسپند ميشن

Akh00nd
July 23rd, 2011, 15:39
سلام

از دوستان ممنونم به خاطر نظراتشون . خودم با میل و چت تماس گرفتم با هاستینگ ها ، bluehost ، x10hosting کلا رپید لیچ رو اجازه نمی دن (Iweb هم که دیدم آقا مصطفی چت شون رو گذاشته بودن که اجازه نمی دن )

justhost گفت که برای تورنت و فایل آرشیو مشکل داره ، توضیح دادم که استفاده ام کاملا شخصیه ، هنوز جواب نداده . servage هم هنوز میلم رو ریپلای نکردم .

اما هاست گاتور و ixwebhosting جالبه :

هاست گاتور :

(02:08:36 AM) System: There are currently 0 people in front of you and 87 chat technicians assisting customers.
(02:08:42 AM) Alan Co: Hello and welcome to Hostgator LiveChat. My name is Alan. How may I assist you today?
(02:08:53 AM) Moin: hello

I have two weblog ( with word-press ) and 2 repidleech site ( rapid-leech is personal , not public , with 200 GB/Month transfer for each rapid-leech ) .

I want to know can I use your unlimited service ? do you have problem with this transfer / rapid-leech ?
(02:10:00 AM) Alan Co: I'm checking into this now. One moment, please.
(02:10:14 AM) Moin: Tnx
(02:11:27 AM) Alan Co: What exactly to the rapidleech accounts do? Is it a file-locker type site that lets you offer downloads to people?
(02:11:51 AM) Moin: No
(02:12:30 AM) Moin: I use the rapid leech site for myself ( one for me and another one for my brother )
(02:12:54 AM) Moin: I use this site to download movies and stuff from internet
(02:13:54 AM) Moin: just it
(02:14:43 AM) Alan Co: It sounds like your site would be able to be hosted here. There's nothing against wordpress sites, though using the server for file storage is against or Terms of Service.
(02:15:25 AM) Moin: No, I Don’t use wordprees and rapid leech for file storage.
(02:15:42 AM) Moin: all of files on rapidleech delete weekly
(02:15:44 AM) Alan Co: It sounds good to me then.
(02:16:00 AM) Moin: thank you very much
(02:16:07 AM) Alan Co: You're welcome. Was there anything else I could assist you with today?
(02:16:15 AM) Moin: and do you have trial service for baby plan ?
(02:16:44 AM) Alan Co: We have a 45-day money back guarantee, so you can try it out and if you don't like it, you can cancel and request a refund.
(02:17:05 AM) Alan Co: Also, you can use the "****" coupon code for $9.94 off your first invoice so that the baby plan is only $.01 for the first month.
(02:17:47 AM) Moin: Thank you so much
(02:18:16 AM) Alan Co: You're welcome. Was there anything else I could assist you with today?
(02:18:40 AM) Moin: No , Thank you so Much

ixwebhosting

Roman Sachenko: Hello, my name is Roman, please let me know how can I help you today?
you: Hello I have two weblog ( with word-press ) and 2 repidleech site ( rapid-leech is personal , not public , with 200 GB/Month transfer for each rapid-leech ) . I want to know can I use your service? Do you have problem with this transfer / rapid-leech ?
Roman Sachenko: I recommend using VPS hosting for such service
you: yes but it’s too expensive for me
You: if you do not have problem with rapidleech and this transfer , there is not a problem
You: so, do you support my sites?
You: so, do you support my sites?
Roman Sachenko: I don't recommend storing such website on shared hosting. It's possible only for VPS, because you will cause some problems, it can be caused some overloads
You: if it doesn't caused over load, do you let to install rapid leech on your host? Don’t have problem with just rapid leech?
Roman Sachenko: You can try to do that, but if there will be any problems, your account will be suspended
you: I want to know it , that you have problem with rapidleech , or just concern about overload ?
Roman Sachenko: Sir, we don't have problems with it, but I just want to warn you about overloads. And really recommend purchase VPS hosting for that.
You: yes, you are right. Thank you so much for help
Roman Sachenko: You are welcome

باز هم دوستان اگه نظری دارن ، ممنون می شم راهنمای ام کنن

nimapendar
July 23rd, 2011, 19:04
توی هاست های خارجی فقط رپیدلیچ هاست اجازه میده

goldcom
July 23rd, 2011, 19:23
اينجا رو هم بخونيد !
http://www.webhostingtalk.ir/f20/28621/#post270847

PENOIL
July 24th, 2011, 10:48
مگه هارد نا محدود اختراع شده؟ هروقت اختراع شد بعدا دنبال هاستشم باشید. تا اونجایی که میدونم این هاست ها واسه بالا آوردن سایته اگر فایل واسه دانلود بزارید میبندن اکانتتون رو

nimapendar
July 24th, 2011, 11:03
این بحث هاست نا محدود تکراری هست خیلی جای معتبری باشه حدا کثر 10 گیگ که فایل بریزد سایت بسته می شه اونم نه برای لیچ
بهترین کار اینه از یکی از جاهای معتبر هاست دانلود بگیرید به شرط این که باهاشون طی کنید لیچ مجاز باشه

mgp.co.ir
July 24th, 2011, 11:17
مگه هارد نا محدود اختراع شده؟ هروقت اختراع شد بعدا دنبال هاستشم باشید. تا اونجایی که میدونم این هاست ها واسه بالا آوردن سایته اگر فایل واسه دانلود بزارید میبندن اکانتتون رو
دوست عزیز هارد نامحدود اختراع نشده.
اما این سایت ها از mainfram ها استفاده می کنند دیسک سخت این سرورها حدود چند ترابایت است .

aghdaee
July 24th, 2011, 11:51
سلام دوستان .

یکی دو تا وبلاگ هست ، که خیلی باز دید کننده نداره ، همین طور 2 تا سایت رپید لیچ ( برای دانلود فیلم و غیره ;) ) می خوام همه رو ببرم روی یه هاست ، راحت :67:
الان ریپد لیچ ها یکی اش روی گیگا هست (وی پی اس) یکی یه جا دیگه ، وبلاگ ها هم روی فری هستند .
می خواستم همه رو بیارم رو یه جا ، فقط به ذهنم رسید که برای رپید لیچ هاست ها بهم گیر می دن یا نه .
این هایی که مد نظرم بود این ها بود ، اما نمی دونم بین این ها کدوم رو انتخاب کنم ، و این که کدوم به رپید لیچ ها گیر نمی دن ( ریپد لیچ ها پابلیک نیستند ، شخصی هستند ، در روز نهایت نهایت اش 10 گیگ ترنسفر کنند هر کدوم )

bluehost ماهی 7 دلار
hostgator ماهی 8 دلار
servage ماهی 6.5 دلار
ixwebhosting ماهی 4 دلار ( از نظر قیمتی که خیلی عالیه )
x10hosting ماهی 7 دلار
ادیت : justhost ماهی 5 دلار
byethost ماهی 7 دلار
( این 2 تا آخری تو نظر سنجی ام نیستند ، کسی اوکی می ده بابتشون پس بزنه ، بقیه تنکس کنن ، مرسی )

همه شون ان لیمیتد هستند

گیر میدن به رپید لیچ یا نه ؟ کدوم بهتره ؟ ( با ایران که مشکلی ندارند ؟ )
( از نظر سرعت پورت ، هاست با وی پی اس خیلی فرق می کنه ؟ سرعت هاستینگ می اد پایین خیلی یا نه ؟ )

مرسی
ُسلام
دوست عزیز من کاری با هاست نامحدودش ندارم ولی این رو می دونم به محض این که یکم روی سی پیو سرور فشار بیارید هاست شما رو ساسپند می کنن و پولتون رو هم پس نمیدن به همین راحتی!
کار لیچر هم فشار آوردن به سی پیو هستش
موفق باشید

nimapendar
July 24th, 2011, 12:32
اما این سایت ها از mainfram ها استفاده می کنند دیسک سخت این سرورها حدود چند ترابایت است .

به نظر شما آیا میشه هر هاستشون چندین ترابایت طرف مصرف کنه با این قیمت
پول هر هارد 1ترابایتش خیلی بیشتر از این حرف ها می شه

mgp.co.ir
July 24th, 2011, 13:03
شرایط های در قرارداد قرار می دهند که در هر زمان بتواند هاست شما را جمع اوری کنند .
دقیقا مانند پورت 100 مگابیت دیتا سنتر گیگا است . شرایط می گذارند که اگر این طور شد پورت شما 10 مگابیت می شود.

PENOIL
July 24th, 2011, 13:04

خوب دوست عزیز اگر کسی بیاد سایت دانلود راه اندازی کنه کلی سریال بزاره کلی فلم و نرم افزار و.......
حجمش بیشتر از چندین ترا میشه واسه کسی نمیسرفه که بخواد هاست نا محدود بفروشه !

mgp.co.ir
July 24th, 2011, 13:13
جواب شما در پست بالا داده شد.

Akh00nd
July 24th, 2011, 13:24
از نظر دوستان ممنونم . چند مورد رو من عرض کنم .

1 _ نامحدود بودن : من در مورد گیگا هم قبلا می دونستم که نا محدود نیست ترنسفرش ، اما واقعا فکر می کردم که این هاست های نامحدود، واقعی هستند ، اما بعدش که یه تاپیک در مورد بایت هاست رو خوندم دستم اومد که نا محدود واقعی نیستند ( تایتیل تاپیک رو فکر نمی کنم بتونم عوض کنم ، وگرنه می کردم ) الآن اطلاع دارم که این ها نا محدود نیستند . اما توضیح دادم و عرض کردم که من نیازم چیه ، 2 تا وبلاگ کوچولو موچولوی شخصی که چیزی نیستند ، رو هم شاید بشه 1 گیگ ( الان روی هم 300 مگه ، شاید بعد از N سال بشه 1 گیگ ) 2 تا ریپد لیچ کاملا شخصی می خوام هاست کنم برای دانلود فیلم ، برای خودم ، در این حد که روز ها لینک ها رو لیچ می کنم ، شب دانلود می کنم ، بعد هم لینک ها رو پاک می کنم و فرداش روز از نو ، روزی از نو . با این حساب ، برای هر لیچر ، بیشتر از 10 _ 15 گیگ هاست ، و ترنسفر بیشتر از 150 GB/M ترنسفر ندارن . ( لینک دانلود عمومی و فایل آرشیو و ... نیست ) آیا با این حساب ، باز هم نظر شما اینه که من دارم محدودیت هاست و ترنسفر رو نقض می کنم ؟ جایی قید شده که محدودیت این ها چقدر هست ؟ من همیشه و همه جا خونده ام که در حد استفاده معمولی ، اما عدد و رقم هیچ وقت ندیدم راستش .

2 _ ریپد لیچ : خودم که با هاست گاتور صحبت کردم ، وقتی به طرف فهموندم که ریپدلیچ شخصی هست و پابلیک نیست ، گفت مشکلی نداره ( متن چت صفحه قبل رو ببینید)گفت فایل آرشیو ، پابلیک دانلود نقض نشه ، رپید لیچ رو اجازه می ده . روی WHT.com هم که قید کردم ، یکی از یوزر ها با هاست گاتور صحبت کرد ، این قضیه رو اوکی داد که تا وقتی شخصی هست ، مشکلی نداره ، اگه کسی باز هم در مورد تایید یا نقض این قضیه چیزی می دونه ، بگه ممنون می شم .

3 _ منابع سرور : والا من دقیقا نمی دونم دانلود و اپلود ، سه بلایی سر سی پی یو و رم و غیره می اره اما توی WHT.com یکی می گفت که در حد یکی دو درصد بیشتر نیست ( اگه Rar و UnRar انجام ندم ، که نمی دم ) که هاست گاتور تا 25% از منابع سرور رو ساپورت می کنه . الآن یکی دو روزی هست که روی یه هاست رایگان ، لیچ نصب کردم ، هنوز متوجه نشدند ، source usage رو هم چک کردم ، چیزی نشون نمی داد ، حالا یا disable بود ، یا واقعا در حدی که من استفاده می کنم ، فشاری نمی اره به منابع . باز هم اگه کسی در مورد اطلاعی داره ، ممنون می شم بگه .

ممنونم می شم دوستان تحت این شرایط نظرشون رو بدن .

مرسی
یا حق

irmpmn
July 24th, 2011, 13:35
هاستهایی که ادعای نامحدود میکنن از استراتژی بیخود overcell استفاده میکنن دوست من , چیزی که میدن واقعی نیست

tarfandkhaneh
August 28th, 2011, 23:31
در این مورد من و دوستم که از هاستینگ ها پرسیدیم، گفتن در کل هر گونه نقض قانون کپی رایت ممنوعه و حتی اگه فقط کاربرای داخل ایران استفاده کنن، با اینکه ایران عضو تجارت جهانی نیست اما بازم اگه کپی رایت رعایت نشه ممنوعه و اکانت رو می بندن. اما سایت SAVEVIDEO.ME: download youtube video, download vimeo, facebook and more! (http://www.SaveVideo.me) رو اگه ببینین، قانون کپی رایت رو کاملاً داره نقض می کنه. من یه Whoise کردم دیدم سرورش روسیه که البته آدرس سرور نشون داده نمیشد. پس احتمالاً اگه هاستی از روسیه گیر بیاد میشه برای لیچ ازش استفاده کرد. پس باید به دنبال کشورهایی مشابه روسیه گشت!...
کسی در این زمینه تجربه نداره؟

alitalebi
August 29th, 2011, 00:23
هاست نامحدود وجود ندارد
تمام این متون تبلیغ است

Akh00nd
August 30th, 2011, 15:38
آقایون کسی برای هاست گاتور پرداخت انجام نمی ده ؟
نماینده ای نداره ؟
یعنی هیچ کس با هاست گاتور کار نمی کنه ؟

alitalebi
August 30th, 2011, 15:40
ما سرویس برای رپیدلییچ میدیم
http://www.pishgamweb.com/cart.php?gid=3

Akh00nd
August 30th, 2011, 15:43
http://www.webhostingtalk.ir/f161/30633/#post289412

Amir.Mansoury
August 30th, 2011, 17:37
بهتون سرور اختصاصی از یک جای مطمئن پیشنهاد میدم

(http://www.webhostingtalk.ir/f11/30677/)

Akh00nd
August 31st, 2011, 13:27
دوستان حل شد ، امیدوارم تبلیغ نشه ، اما از نظر هزینه ، همه جوره عالی هست : hipfile (http://hipfile.ir/)

مرسی از راهنمایی و کمک ها تون ، تو این چند وقته