PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك فوري نيازدارم مغزم ديگه ارر داده ...كمك ...

dade24
July 22nd, 2011, 12:53
دوستان سلام
من يه سايتي برا يكي از عزيزان با وردپرس بالا آوردم ولي متاسفانه يك مشكل عجيب براش پيش اومد ...
يه روز اين سيستم قاطي ميكنه و صفحه لاگين بالا مياد اما صفحه مديريت بالا نمي اومد ....
منم اينجا تاپيك باز كردم پرسيدم كه بايد چه كنم عزيزان راهنمايي كردد برو فايل ها وردپرس رو ديليت كن و دوباره بريز منم اين كارو كردم بعد ديتابيس رو ايمپورت كردم حالا مشكل برعكس شد صفحه مديريت بال مياد اما خود سايت نه ....

مراحل انجام :
فايل هاي جديد رو ريختم
ديتابيس رو ايمپورت كردم
صفحه اصلي سايت رو زدم ديدم سفيده
صفحه لوگين رو زدم گفت بروزرساني انجام شد (يه يكي دوبار دكمه تاييد و .. بود زدم)

بعد عادي وارد مديريت شدم وارد شد اما صفحه اصلي بالا نمياد حالا من چه كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

كمك!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟ !؟!1

lahijsoft
July 22nd, 2011, 12:57
سلام
دقیقا از اول نصب کردید مشکل داشت؟
لطفا فایل error_log را که در پوشه public_html هست پاک کنید بعد سایت رو رفرش بدید بعد دوباره فایل خودش ایجاد می شه. حالا محتویاتش رو اینجا بفرستید.

m3hdi
July 22nd, 2011, 13:04
با سلام
محتوی پوشه قالب و افزونه ها را (به جز پیش فرض وردپرس) خالی کنید
Table های اضافه رو از دیتابیس حذف کنید ( ابتدا بکاپ بگیرید)
مطمئا بشید که فایل htaaccess پیش فرض وردپرس موجود باشه

موفق باشید

dade24
July 22nd, 2011, 13:18
همچين فايلي ندارم

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

با سلام
محتوی پوشه قالب و افزونه ها را (به جز پیش فرض وردپرس) خالی کنید
Table های اضافه رو از دیتابیس حذف کنید ( ابتدا بکاپ بگیرید)
مطمئا بشید که فایل htaaccess پیش فرض وردپرس موجود باشه

موفق باشید

دوست عزيز من اطلاعاتم سطح پايينه اگه ميشه ساده توضيح بديد ...

lahijsoft
July 22nd, 2011, 13:19
همچين فايلي ندارم
خوب صفحه سفید به احتمال 99 درصد ارور هست و بهتره در سرور برای تست ارور چند لحظه ای مقدار display_errors رو که در داخل php.ini هست 1 یا on کنید.

m3hdi
July 22nd, 2011, 13:23
اگه مایل بودید اطلاعات رو پ.خ کنید چک کنم براتون