PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود از vps

rap_bazi
July 22nd, 2011, 11:51
سلام دوستان خسته نباشید
یه چند تا سوال : چند روز پیش رفتم کافی نت یه فایل دادم برام دانلود کنن حجم فایلم 10 گیگ بود طرف گفت فردا صبح بیا امادس !!!
اقا من باورم نشد چون اینترنت اون سرعتش خیلی باشه یا 1 مگ یا 512kb فردا رفتم دیدم فایلو دی ال کرده ازش پرسیدم چه جوری با این سرعت تونستی دی ال کنی گفت VPS دارم ریموت کردم از طریق vps دانلود می کنم بعد به راحتی انتقال می دم توی سیستم خودم !! یه چند تا سوال برای من پیش اومده اگه جواب بدید ممنون میشم
1 - حالا اگه منم بخوام این کارو انجام بدم میشه ؟
2 - دانلود فایل از طریق سیستم من انجام میشه یا VPS ؟ یعنی از گیگابایت ADSL من کم میشه؟
3 - با نصب دانلود منیجر روی VPS و دانلود رایانه شخصی باید روشن باشه ؟
4 - با VPS سرعت دانلود من چه قدر افزایش پیدا میکنه ؟
5 - اصلا این کار ارش داره یا نه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید اگه سوالا یکم سادست به بزرگی خودتو ببخشید

lahijsoft
July 22nd, 2011, 12:11
سلام دوستان خسته نباشید
یه چند تا سوال : چند روز پیش رفتم کافی نت یه فایل دادم برام دانلود کنن حجم فایلم 10 گیگ بود طرف گفت فردا صبح بیا امادس !!!
اقا من باورم نشد چون اینترنت اون سرعتش خیلی باشه یا 1 مگ یا 512kb فردا رفتم دیدم فایلو دی ال کرده ازش پرسیدم چه جوری با این سرعت تونستی دی ال کنی گفت VPS دارم ریموت کردم از طریق vps دانلود می کنم بعد به راحتی انتقال می دم توی سیستم خودم !! یه چند تا سوال برای من پیش اومده اگه جواب بدید ممنون میشم
1 - حالا اگه منم بخوام این کارو انجام بدم میشه ؟
2 - دانلود فایل از طریق سیستم من انجام میشه یا VPS ؟ یعنی از گیگابایت ADSL من کم میشه؟
3 - با نصب دانلود منیجر روی VPS و دانلود رایانه شخصی باید روشن باشه ؟
4 - با VPS سرعت دانلود من چه قدر افزایش پیدا میکنه ؟
5 - اصلا این کار ارش داره یا نه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید اگه سوالا یکم سادست به بزرگی خودتو ببخشید

با سلام
این موضوع اصلا ممکن نیست که فایل رو با سرعت بالا از سرور مجازی به کامپیوتر شخصی خودتون منتقل کنید ضمنا اگر بخواهید منتقل کنید باید وب سرور رو روی سرور مجازی بالا بیارید و فایل ها رو از روی سرور مجازی دانلود کنید که حجم یا به قولی گیگابایت شما را مصرف می کند.
حالا چطور این کار رو کردن جوابش اینه که به راحتی با هماهنگی یه isp، لینک رو به isp می ده و isp در لحظه حجم کم شبکه، می گذاره دانلود بشه با سرعت اصلی خودش در نهایت به سرعت دانلود شده و بعد به کافی نت داده می شه و اون هم به شما می ده.

mgp.co.ir
July 22nd, 2011, 12:22
به همین راحتی افزایش پهنای باند میسر نیست .
به احتمال زیاد در شهر شما ای اس پی سرویس دانلود فایل های حجم دارد . این دوستان از این روش استفاده کرده .
اما روش انتقال فایل از روی وی پی اس به سیستم سخصی با این سرعت امکان پذیر نیست .

irantk
July 22nd, 2011, 12:24
از اینترنت ماهواره ای استفاده کرده احتمالا
این روزا اینترنت 5 تا 10 مگ را ارزون میفروشند
احتمالا از اینترنت ماهواره ای برای دانلود استفاده میکنه! و به به دلیل مشکلاتی که ممکنه براش پیش بیاد به کسی نمیگه که چکار کرده

lahijsoft
July 22nd, 2011, 12:48
احتمالا از اینترنت ماهواره ای برای دانلود استفاده میکنه! و به به دلیل مشکلاتی که ممکنه براش پیش بیاد به کسی نمیگه که چکار کرده

این رو یادم نبود. این هم تایید می شه:57:

rap_bazi
July 22nd, 2011, 12:53
ممنون از پاسخ هاتون
پس باید دور vps خط بکشیم
کسی جایی توی ایران سراغ داره که اکانت اینترنت ماهواره بفروشه قیمتشم مناسب باشه کیفیت خوبیم داشته باشه؟

lahijsoft
July 22nd, 2011, 15:34
بهتره دنبالش نباشید چون دردسر داره

PENOIL
July 22nd, 2011, 15:58

این دوست ما درست میگه ! وگرنا با این سرعتی که شما گفتی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست!

rap_bazi
July 22nd, 2011, 16:25
بهتره دنبالش نباشید چون دردسر داره
منظور از دردسر گیرشه یا هزینش
چون واقعا خسته شدم سرعت دانلود من 130 kb محدود به سه گیگ شبام خیلی بتونم دانلود کنم 1/5 گیگ تا 2 گیگ در صورتی که فایل هایی که برای دانلود میذارم کمش 4 گیه خسته شدم حالا من موندم این طرف که 10 گیگ راحت دانلود کرد چه جوری این کارو کرده خودش میگفت از VPS استفاده میکنه باید برم از زیره زبونش بکشم بیرون یه کلیپم دارم که طرف با سرعت 700 kb دانلود میکنه یعنی سرعت اینترنت خونگیش 7 مگه که این توی ایران عجیبه چون همچین سرعتی رو به خونه نمیدن بخوای بیشتر از 128 بگیری باید بری نامه نمی دونم از کجا بگیریو دردسرهای مخصوص خودش صد در صد اینا یه ریگی توی دمپاییاشون دارن!!!
لطف کنید بگید من از کجا میتونم اینترنت ماهواره تهیه کنم مشکل کارت DVB و دیشو این جور چیرام ندارم الان فقط اکانتشو می خوام با هزینه کم کیفیت بالا

lahijsoft
July 22nd, 2011, 16:31
منظور از دردسر گیرشه یا هزینش
چون واقعا خسته شدم سرعت دانلود من 130 kb محدود به سه گیگ شبام خیلی بتونم دانلود کنم 1/5 گیگ تا 2 گیگ در صورتی که فایل هایی که برای دانلود میذارم کمش 4 گیه خسته شدم حالا من موندم این طرف که 10 گیگ راحت دانلود کرد چه جوری این کارو کرده خودش میگفت از VPS استفاده میکنه باید برم از زیره زبونش بکشم بیرون یه کلیپم دارم که طرف با سرعت 700 kb دانلود میکنه یعنی سرعت اینترنت خونگیش 7 مگه که این توی ایران عجیبه چون همچین سرعتی رو به خونه نمیدن بخوای بیشتر از 128 بگیری باید بری نامه نمی دونم از کجا بگیریو دردسرهای مخصوص خودش صد در صد اینا یه ریگی توی دمپاییاشون دارن!!!
لطف کنید بگید من از کجا میتونم اینترنت ماهواره تهیه کنم مشکل کارت DVB و دیشو این جور چیرام ندارم الان فقط اکانتشو می خوام با هزینه کم کیفیت بالا
عزیز من مشکل قانونی شدید داره!!

AmirHosein
July 22nd, 2011, 16:38
استفاده از پهنای باند بین المللی جرم هست!