PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا whmcs ؟

web-master
July 22nd, 2011, 01:25
سلام خدمت شما...
چندتا سوال داشتم از شما...
قصد راه اندازی وب سایت فروش هاستینگ رو دارم...
ولی نمیدونم چرا باید فقط از WHMCS استفاده کرد...؟
مثلا این پکیج چه قابلیت ویژه و انحصاری خاصی داره که واقعا به کار بیاد ، و ما بقی سیستم ها ازش پشتیبانی نکنن ؟
تازه باید هزینه ماهیانه بدید و کلی ماژول خریداری کنیم که بشه باهاش کار کرد...
ولی یه سیستم هایی مثل لینک زیر هستش
Saman Systems | سیستم های یکپارچه سامان سيستم مديريت فروش شرکت های هاستينگ و دامنه SamaCRM (http://www.samansystems.com/Page/HostingCRM)
میگه قیمتش 70 تومنه...
برای یک مبتدی که میخواد فعلا به صورت نمایندگی کار کنه... واقعا WHMCS چیز خاصی داره ؟
شنیدم CPANEL چون ایران تحریم هستش ، اگه متوجه بشه کاربران ایرانی از این سیستم استفاده میکنن ، پنل رو بلاک میکنه ، آیا این موضوع حقیقت داره ؟ به فرض هم اگه بلاک کنه ، چه کار باید کرد ؟ آیا واسه کلاینت ها مشکلی پیش میاد ؟

PENOIL
July 22nd, 2011, 02:18
والا دوست عزیز منم از whmcs خیلی تعریف شنیدم خودم واشه هاستینگم میخوام whmcs نصب کنم

ولی هنوز تجربه کاری باهاش نداشتم

ولی اونجوی که من تو سایت های دوستان دیدم به نظرم اومد برتری بیشتری نسبت به بقیه پنل ها داره

موفق باشید .

hajvahid
July 22nd, 2011, 02:34
سلام . در حد یه نمایندگی یه مقدار هزینه کردن واسش غیر منطقی به نظر میرسه . اما بازم مزایایی داره که در همین سطح کار شما هم کیفیت کارتون رو خیلی ارتقا میده . خصوصا انجام خودکار خیلی از امور ، تیکتینگ ، پرداخت آنلاین و...

nima17701
July 22nd, 2011, 05:18
سلام دوست عزیز ، whmcs رو برای تسحیل در کارشون مورد استفاده قرار میدن ؛ تا کارهایی از قبیل مدیریت راحت کاربران ، تحویل انی سرویس بدون نیاز به آنلاین بودن همیشگی مدیر سرور ، پشتیبانی کاربران و . . .
میتونید از سیستم های ایرانی مانند آدونیس و یا سیگما نیز استفاده کنید درسته به قدرتمندی whmcs نیستند و تا حد زیادی نیاز هایتان رو برطرف میکنند .

درمورد تحریم سیپنل ، باید عرض کنم که چون شما میخواین نمایندگی تهیه کنید نیاز به کار خاصی ندارید مدیر سرورتان باید حواسش جمع باشه و یا کسی ریپورت نده ؛ در صورتی که سیپنل متوجه بشه و پنل رو تحریم کنه دو راه بیشتر ندارید ، یا تغیر سرور بدید و یا روی همین سرور از کنترل پنل دیگه ای مانند دایرکت ادمین استفاده کنید . چون با تحریم کردن سیپنل ، سایت ها بالا میان ولی دسترسی به کنترل پنل سیپنل از کاربران سلب خواهد شد
امیدوارم در کارتان موفق باشید

web-master
July 22nd, 2011, 18:37
با تشکر از همه ی دوستان ،
متاسفانه من سیستم های آدونیس و سیگما رو پیدا نکردم ، اگه لینکی از سایت رسمی اونها دارید ممکنه معرفی کنید ؟

در ضمن ، برای عوض کردن سرور حدودا باید چه کار کرد ؟
کل فایلهای مربوط به هاست کاربران رو زیپ کرد و روی یک سرور دیگه که سی-پنل نصب هستش Unzip کرد ؟

ronaldo0571
July 22nd, 2011, 19:02
سلام

این آدرس سایت سیکما
Siqma Electronic Shop :: فروشگاه الکترونیک سیکما (http://www.siqma.com/index.php?p=page-ses)

در رابطه با آدونیس سایتش رو نمیدونم چیه
البته نالش شده آدونیس تو سایت ها پخش شده
بازم یه سرچ کنی تو google پیدا میکنی
بازم هیچی مثل whmcs نمیشه
با تشکر

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

در رابطه با عوض کردن سرور اگه مدیر سرور خودتون هستید باید از اکانت ها بک آپ بگیرید یا از طریق آموزشهایی که تو همین سایت هست انتقالشون بدی
یا اگه مدیر سرور نیستی، به مدیر سرور جدید بگو تا این کار رو برات انجام بده

با تشکر

irmpmn
July 22nd, 2011, 19:02
سیستم whmcs خیلی راحت و کامله
اسکریپت مدیریت هاستینگ آدونیس Adonis (http://www.bahardl.com/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A2%D8%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3-adonis/)
اینم سیستم ادونیس که میخواستین