PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتم توی گوگل بالا نمیاد

0060
July 21st, 2011, 14:16
سلام

فقط موقعی که اسم سایت و میزنم سایت توی گوگل بالا نمیاد

مطالبی که میزارم توی گوگل جستجو میزنم سایتهایی که از سایت ما برداشتن میان بالا ولی اگه 10 صفحه میاد بالا سایت خودم توی این 10 صفحه نیست نقشه گوگل هم درست کردم حدود 4 ماهی هم میشه سایت راه اندازی شده دلیلش چی میتونه باشه باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elyas.as
July 21st, 2011, 14:25
سلام
درباره سئو چیزی می دونی؟:72:

AbiriAmir
July 21st, 2011, 14:28
ممکنه بلاک شده باشید

0060
July 21st, 2011, 14:34
درباره سئو آره میدونم در ضمن از نیوک 8.2 استفاده میکمنم

چرا باید بلاک شده باشم؟؟؟ اگه بلاک شده درست میشه یا نه همینجوری میمونه یا باید پیگیری کنم

AbiriAmir
July 21st, 2011, 14:38
منم دقیق اطلاع ندارم
ولی مثلا اگه از کوپن های google adwords استفاده بشه و پرداخت نشه سایت بلاک میشه
یا اینکه سایت اسپم باشه و از این چیزا دیگه
چه مدت هست که سایت رو ساختید؟

navibd
July 21st, 2011, 14:43
دامنه شما چی بوده ؟
11 میلیون دامنه ی .co.cc بلاک شده اند توسط گوگل

0060
July 21st, 2011, 14:49
نه سایتم سایت فیلم و موزیک اسپم نیست
حتی یک لینک خراب هم توش پیدا نمیشه
حدود 4 ماهه سایت راه اندازی شده روی سئو کار کردم نقشه گوگل ردیف کردم ولی باز همونجوریه

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

نه اصلا از دامنه co.cc استفاده نمیکنم دامنه هام org , us .in هستن

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

تنها اشتباهی که کردم ماه اول از این سایتهای افزایش رنک استفاده کردم وقتی فهمیدم کار درستی نیست دیگه انجام ندادم ولی دوستان گفتن اگه از اون هم باشه بعد یک ماه به حالت اول برمیگرده ولی 3 ما گذشته و درست نشده

javad48
July 21st, 2011, 14:53
منم یه دامنه گرفتم یه هفته روی سایتم پارک بود بلاک شد :(

0060
July 21st, 2011, 15:00
اخه من بحث یک دامنه نیست ما هفتگی یا هفته ای دو بار باید دامنه جدید ست کنیم ولی این مشکل درست بشو نیست

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

دامنه ای که استفاده میکنم
دامنه com اون یه سایت خارجی که فکر کنم سایت وبلاگدهی امکان داره چون هم اسم اون زدم گوگل بلاک کرده باشه ؟

021teh
July 21st, 2011, 16:00
عزیز سئو چیزی نیست که با نقشه ساختن درست بشه

ما الان سایت خودمون بعد از 2 ماه که صفحات عوض شده گوگل تازه هنوز صفحه اول مارو ایندکس کرده جای صفحه قبلی

بدین کسی براتون روش کار کنه

0060
July 21st, 2011, 16:14
سایتی که دو هفته است درست شده خودم مطالبشو توی گوگل جسجو زدم حاد اقل توی صفحه سوم به بعد سایتش اومده بالا قبول دارم سئوی نیوک ضعیف ولی تا این حد که اصلا سایتم بالا نمیاد
من فکر کنم یه جای کارم میلنگه این تاپیک زدم شاید بتونم مشکلمو پیدا کنم شاید دوستانی این مشکلو داشتن حل کردن

حتما یه نفر که وارد باشه میدم روی سئوی سایتم کار کنه ممنونم دوست عزیز

Ramin
July 21st, 2011, 16:58
فایل robot.txt دارید؟ تغییراتی در این فایل ایجاد نشده؟

0060
July 21st, 2011, 17:06
بله robots.txt این فایل هست نه تغییری ندادم اصلا ندیده بودم الان شما گفتید نگاه کردم دیدمش

Ramin
July 21st, 2011, 17:16
بله robots.txt این فایل هست نه تغییری ندادم اصلا ندیده بودم الان شما گفتید نگاه کردم دیدمش

این فایل مزبوط به روبوت های گوگل هستش .که تعیین میکنه در کدام قسمت های سایت دسترسی ایندکس وجود دارد و در کدام قسمت خیر.اگر تغییرات نادرست اعمال شود و یا دستورات غیر صحیح باعث مشکلات فراوانی در گوگل میشه.به همین دلیل عنوان کردم.

0060
July 21st, 2011, 17:17
این مشکل هم توی سایت هست ممکنه از این باشه؟؟؟

بیشتر وقتا سایت این ارور رو میده

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@esf-song.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

با پشتیبان هاست صحبت کردم دقیقا این جواب به من دادن

این مشکل می تواند در نتیجه ی فعالیت بیش از حد یک پلاگین یا کرونجاب در اسکریپت شما رخ دهد که با ایجاد پروسه های زیاد روی سی پی یو در ساعات مذکور محدوده ی مجاز سرویس شما را مصرف می کند که باید این مورد را بررسی نمایید.
لازم به ذکر است که در حال حاضر کاربرانی با وبسایت هایی با 100 تا 200 ویزیتور آنلاین داریم ولی بدلیل عدم وجود مشکل در اسکریپت آنها استفاده ی زیادی از منابع سرور ندارند.

حدود 2 ماه پیش 11 دامنه ازم مستقیما از طرف شرکت ثبت کننده resellerclub در حالت suspend قرار گرفت. توضیح خواستیم ازشون گفتن که یه کد مخرب توی php تون هست بررسی کردیم دادیم کسایی که واردن بررسی کردن نیوک رو از اول نصب کردیم دامنه هامون خلاصه فعال نشد

ممکن این مشکل باعث این باشه که گوگل بلاک کرده باشه؟

Ramin
July 21st, 2011, 17:21
نه .یعنی تا به حا بنده ندیده بودم به دلیل باز نشدن ادرس سایت این اتفق رخ داده باشه . مگر اینکه در مدت بسیار طولانی سایت بسته باشه که ممکنه ایندکس های سایت حذف بشن.
در مورد کد های مخرب بله میتونه.اگر گوگل در سایت ها بد افزار یا هر نوع کد مخرب شناسایی کنه ایندکس های شما را حذف میکنه و در هنگام دریافت ورودی از گوگل به کاربر هم اخطار میده که این ساین دارای بد افزار هایی هست و ممکنه باعث آسیب رسیدن به سیستم شما بشود

0060
July 21st, 2011, 17:24
باید چکار کنم این کدهای مخرب اگه وجود داره چطور باید پیدا کنم کسی میتونه کمک کنه اگه میتونه کسی اگه هزینه داره لطفا بگید ولی مشکلمو خدایی حل کنه

021teh
July 21st, 2011, 19:01
عزیز بدین دوستان براتون سئو کنن

Rezash
July 21st, 2011, 19:13
ممكنه در فايل robots.txt دسترسي ربات گوگل مسدود شده باشه ...
ممكنه آي پي گوگل از سمت شما مسدود شده باشه
ممكنه در بلك ليست گوگل باشيد
و دهها دليل ديگه.
بهترين كار اينه كه سايتتون رو در گوگل وبسمتر وريفاي كنيد و در صورتي كه پيغامي از سمت گوگل داريد به دقت به اون عمل كنيد.
اگر سايتتون مشكل نداشته باشه گوگل ليستي از كلمات كليدي مرتبط با سايتتون و صفحه اي كه سايتتون در اون نشون داده ميشه رو بهتون ميده.

0060
July 21st, 2011, 20:13
ممكنه در فايل robots.txt دسترسي ربات گوگل مسدود شده باشه ...
ممكنه آي پي گوگل از سمت شما مسدود شده باشه
ممكنه در بلك ليست گوگل باشيد
و دهها دليل ديگه.
بهترين كار اينه كه سايتتون رو در گوگل وبسمتر وريفاي كنيد و در صورتي كه پيغامي از سمت گوگل داريد به دقت به اون عمل كنيد.
اگر سايتتون مشكل نداشته باشه گوگل ليستي از كلمات كليدي مرتبط با سايتتون و صفحه اي كه سايتتون در اون نشون داده ميشه رو بهتون ميده.

کارایی که گفتید یکم سنگین بود واسم متوجه نشدم اگه واضحتر بگید یک دنیا ممنون میشم.

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

آره یادم افتاد سایت ثبت کردم و یه فایل بهم داد همون اوایل اینکارو کردم الانم چک کردم این فایل robots.txt تا 50 مطلب قبلم مال 3 روز پیش توی گوگل آبدیت کرده

AmirHosein
July 21st, 2011, 20:14
دوست منم همچین مشکلی رو داشت یه مدت پست میزد خودش خودش رو توی گوگل سرچ میکرد درست شد!

salmani
July 21st, 2011, 20:14
سلام دوست عزیز

اگر سرچ بکنی با نام ارور 403 یک تاپیک زده ام که به دلیل یک ارور کل ایندکس های من حذف می شدن بعد این که مشکل حل شد سایت من دوباره به حالت اولیه بازگشت(در گوگل)

اگر از جایی که هاست گرفتی پشتیبانیش ضعیف باشه و چیزی ندونه الکی یه چیز هایی می گند مثل من که ساپورت(singlehost.ir) که ازشون هاست داشتم گفتند گوگل تو لیست سیاه قرار داده و از این حرف ها ........

یه چیز دیگه توی گوگل وب مستر سایت اد کردی ؟ اگر آره پس برو ببین جلوی سایت مپت(اگه اضافه کردی باشی) ضربدر نکشیده ؟

Rezash
July 22nd, 2011, 00:03
کارایی که گفتید یکم سنگین بود واسم متوجه نشدم اگه واضحتر بگید یک دنیا ممنون میشم.

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 07:57 PM ----------

آره یادم افتاد سایت ثبت کردم و یه فایل بهم داد همون اوایل اینکارو کردم الانم چک کردم این فایل robots.txt تا 50 مطلب قبلم مال 3 روز پیش توی گوگل آبدیت کرده
از اينجا چك كنيد : Google Webmaster Central. Get data about crawling, indexing and search traffic. Increase traffic to your site. (http://www.google.com/webmasters/)
اگه مشكلي با گوگل داشته باشه سايتتون مشخص ميشه.
robots.txt رو هم چك كنيد.
داخل جستجوي گوگل بزنيد :
site:sitename.com
و تمام ايندكس هاي سايتتون رو ببينيد.