PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای جلوگیری از اسپمینگ

alfagig
July 20th, 2011, 21:38
سلام دوستان

من یکی از یوزرام خیلی Abuse میاد براش

وی پی اس ویندوز هستش

من هرچی پورت بود رو بستم smtp حتی پورت های ایمیل جیمیل و سایت های مشابه رو هم بستم

-----------
ممنون میشم بگین برای این کار اول چه نرم افزاری برای اکانت ها استفاده کنم (آیا تاثیری داره ؟ )
و اینکه چطوری میشه به شکل 100 % جلوی این کار رو گرفت؟

TukaNet
July 20th, 2011, 22:22
سلام دوستان

من یکی از یوزرام خیلی Abuse میاد براش

وی پی اس ویندوز هستش

من هرچی پورت بود رو بستم smtp حتی پورت های ایمیل جیمیل و سایت های مشابه رو هم بستم

-----------
ممنون میشم بگین برای این کار اول چه نرم افزاری برای اکانت ها استفاده کنم (آیا تاثیری داره ؟ )
و اینکه چطوری میشه به شکل 100 % جلوی این کار رو گرفت؟

برای چه موردی استفاده میشه ؟

اگر برای وی پـی ان هست که توصیه میکنم اصلا از ویندوز برای این مورد استفاده نکنید

اگر برای ساید موارد هست هم یک بار با آنتی ویروس چک کنیدش و در ضمن سیستم عامل رو همیشه آپدیت نگه دارید

alfagig
July 20th, 2011, 22:26
دوست عزیز برای گزینه 1 است اون کلمه رو لطفا تصحیح کنید وی ...

حالا از چه سیستم عاملی استفاده کنم بهتره و اینکه اگر تغییر بدم درست میشه ؟

alfa5xx
July 22nd, 2011, 00:29
دوست عزیز
دو حالت برای آمدن abuse از data center وجود داره .
اگر موقعیت سرورتون آمریکا یا کانادا هست که این عادی . کلا این دو کشور یارو بره ایمیلشم تو وی پی اس چک کنه اسپم حساب میکنه . شوخی کردم ولی کلا خیلی کلید هستن این دو کشور
اگه از سرور هی اروپا استفاده میکنید و از سرور برای وی چی N استفاده میکنید outbound port 25 رو ببندید مشکل حل میشه .

یه امکان دیگه دانلود فایلهای تورنت هست که بعضی از data center ها باهاش مشکل دارن که با نرم افزار peer lock میتونید جلوی تورنت را تقریبا 70 -80 در صد بگیرید.
این دو راه حل بود که میدونستم به امکان دیگه ویروسی شدن وی پی اس هست که اون دیگه خودتون باید بدونید آیا سیستمتون ویروسی شده یا نه ....

موفق یاشید

alfagig
July 22nd, 2011, 00:44
دوست عزیز تو پست اول گفتم همه پورت ها رو بستم پورت 25 هم بوده داخلشون
در ضمن abuse برای ایمیل اسپمینگ بوده

lahijsoft
July 22nd, 2011, 14:44
اگر چیز پی ان می ده برای همین است.

rn4j1m1
July 22nd, 2011, 16:57
اگه میتونید منتقل کنید به میکروتیک من 100 % میتونم جلوش رو بگیرم

PENOIL
July 22nd, 2011, 21:44
میکروتیک نصب کنید بعد وسلش کنید به ویندوز از طریق میکروتیک پورت ها رو ببندید یه اسکریپت هم من تو یکی از سایتا دیدخ بودم که فقط پورت های مفید رو باز میزاشت بقیه رو میبست

من خودم همین کارو کردم!

TukaNet
July 22nd, 2011, 22:57
روی ویندوز خیلی مشکلات هست

اولا که چون 99% از ویندوز کرک شده استفاده میشه ، در خیلی از موارد ویندوز مشکل پیدا میکنه و بدون اطلاع مشتری سرور خود به خود اسپم ارسال میکنه

در ثانی روی ویندوز هنگامی که سرویس روتینگ برای این مورد کانفیگ میشه مجبورید سرویس فایروال رو غیر فعال کنید و این خودش یک مورد خیلی بد هست

اسکریپت و برنامه هایی هم که برای این موارد تعریف شدند یا به درستی عمل نمی کنند یا مواردی که خوب هستند پولی هستند و کسی هزینه نمی کنه

در نتیجه بهترین کار استفاده از میکروتیک هست ، البته میکروتیک هم به خودی خود کاری نمیکنه ولی زمینه این رو فراهم می کنه که با یک کانفیگ

مناسب جلوی تمام این موارد رو گرفت و حتی خیلی کارها که روی ویندوز قابل انجام نیست رو به راحتی عملی کرد !