PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حجم بکاپ و ری استور

parsbin
August 11th, 2009, 12:39
سلام
من یک رسلر دارم حدود 50 تا سایت روش دارم حدود 6 گیگ حجمشونه
حالا میخوام یک سرور دیگه بگیرم
میخوام بدونم وقتی از اینا بکاپ بگیرم و اون ور ری استور کنم جحمشون تغییری نمیکنه یا کم و زیاد میشن؟
مرسی

kianonline
August 11th, 2009, 13:42
سلام
من یک رسلر دارم حدود 50 تا سایت روش دارم حدود 6 گیگ حجمشونه
حالا میخوام یک سرور دیگه بگیرم
میخوام بدونم وقتی از اینا بکاپ بگیرم و اون ور ری استور کنم جحمشون تغییری نمیکنه یا کم و زیاد میشن؟
مرسی

1- بهترین راه در انتقال سایتها: ترنسفر از طریق سرور به سرور است.

2- در مورد حجم: بله ممکن است حجم سایت شما کمتر یا بیشتر هم شود. زیرا تغییر سرور این موضوع را دارد. اما به این معنی نیست که بک آپ مشکل داشته یا... لذا این مربوط به نرم افزارها و نیز فعالیت هایی که در سرور قبلی داشتید دارد. در نتیجه حتما نباید مثل هم باشند. و در این صورت نگران نباشید. البته اینجوری نباشد که حجم در سرور قبلی 200 مگابایت باشد و در سرور جدید 3 مگایایت. خیر ! در حد چند مگابایت که همانطور که گفته شد ، مشکلی نیست و این مربوط به تغییرات سرور است و البته به کارهایی که از نظر آپلود و.. هم که در سرور قبلی انجام دارید مربوط می شود.

موفق باشید.

موفق باشید.

AfraServer
August 11th, 2009, 17:37
خودتون سرور گرفتید یا میخوایید برید به رسیلر دیگه ؟؟

حواستون باشه اگر میخوایید برید رسیلر دیگه دقت کنین انتال سایت هاتون رایگانه توسط سرور جدید!!

اگر هم که سرور خودتونه صحبت های کیان آنلاین رو تایید میکنم

موفق باشید

parsbin
August 12th, 2009, 06:48
اگر بخوام بکاپ دستی بگیرم باید از گرینه full back up گزینه home directori رو بزنم دیگه؟
در ضمن این نوع بکاپ از دیتابیس ها هم بکاپ میگیره؟ در سرور جدید با آپلود و ری استور تماما سایت با تمام دینابیس هاش برمیگرده؟
مرسی

m.nemati
August 12th, 2009, 08:10
اگر بخوام بکاپ دستی بگیرم باید از گرینه full back up گزینه home directori رو بزنم دیگه؟
در ضمن این نوع بکاپ از دیتابیس ها هم بکاپ میگیره؟ در سرور جدید با آپلود و ری استور تماما سایت با تمام دینابیس هاش برمیگرده؟
مرسی

جواب همه ، بله است.

موفق باشید.