PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی نحوه بستن پرت ها در ویندوز

PENOIL
July 19th, 2011, 21:06
سلام
میحواستم بدونم جطوری میشه پورت تورنت رو داخل ویندوز 2003 بستش و همینطور یکی از کاربرا به سرورم اتک میزنه میخواستم بدونم جطوری میشه آیپیشو بلوک کرد

ممنون

amiry
July 19th, 2011, 21:47
تورنت رو متاسفانه زیاد نمی شه روش کار کرد مگر اینکه کل پورت هارو ببندین چند تا پورت هایی که نیاز دارین اونارو نگه دارین بقیه پورت ها به راحتی بر روی ویندوز قابل بسته شدن هستن در ضمن اگر شما مسئول سرور هستید بهتر هست از روتر استفاده کنید و حتی تورنت هم با راحتی فابل بسته شدن هست

reza115
July 20th, 2011, 16:25
سلام
میحواستم بدونم جطوری میشه پورت تورنت رو داخل ویندوز 2003 بستش و همینطور یکی از کاربرا به سرورم اتک میزنه میخواستم بدونم جطوری میشه آیپیشو بلوک کرد

ممنون
سلام

اگر خواستین من اینکار رو با دریافت هزینه براتون انجام میدم

TukaNet
July 20th, 2011, 19:36
تورنت از پورت خاصی استفاده نمی کنه که شما بخوای با بستن پورت جلوش رو بگیری

توصیه میکنم یک فایروال ( سخت افزاری یا نرم افزاری ) داخل شبکه قرار بدید

و به جای پورت پروتکل p2p رو بلاک کنید که خیالتون راحت بشه

PENOIL
July 23rd, 2011, 23:54
تورنت از پورت خاصی استفاده نمی کنه که شما بخوای با بستن پورت جلوش رو بگیری

توصیه میکنم یک فایروال ( سخت افزاری یا نرم افزاری ) داخل شبکه قرار بدید

و به جای پورت پروتکل p2p رو بلاک کنید که خیالتون راحت بشه

ممنون با میکروتیک بستم پورت هارو خیلی عالی جواب میده

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

سلام

اگر خواستین من اینکار رو با دریافت هزینه براتون انجام میدم

ممنون با میکروتیک انجام دادم

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

تورنت رو متاسفانه زیاد نمی شه روش کار کرد مگر اینکه کل پورت هارو ببندین چند تا پورت هایی که نیاز دارین اونارو نگه دارین بقیه پورت ها به راحتی بر روی ویندوز قابل بسته شدن هستن در ضمن اگر شما مسئول سرور هستید بهتر هست از روتر استفاده کنید و حتی تورنت هم با راحتی فابل بسته شدن هست

ممنون از راهنمایی شما با میکروتیک به راحتی انجام دادم