PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد ویرایش Apache

amirreza
July 19th, 2011, 17:40
سلام خدمت تمامی دوستان. من میخواستم طبق عکس زیر ایندکس آپاچ رو تغییر بدم که هر فایلی رو قرار دادم طبق شکل درست بشه! البته من نسخه 2.2 رو نصب کردم که شبیه به عکس هست ولی نه مثل باشه. حالا نمیدونم این عکس ماله ورژن خاصی از آپاچ هست یا نه! شاید عم تغییراتی اعمال شده که بدین شکل به نمایش بیاد.
---------------------
2- چطوری Parent دایرکتوری رو عوض کنم که وقتی کلیک شد به آدرس اولی نره! یعنی یک جوری به یک مکان خاصی ری دایرکت بشه!
--------------------
3- دسترسی دیگران رو چطوری محدود کنم؟ یعنی به طور مثال 123.456.789.000 که آدرس سرور ما است باز نشه و ری دایرکت بشه به فلان سایت و وقتی که فقط 123.456.789.000/x/y بود محتویات پوشهY که خوده Y در درونX هست رو نشون بده! یعنی اگر کسی فقط خواست پوشه X رو به تنهایی اجرا کنه نشه و آدرس ری دایرکت بشه ! و فقط همون Y داخلX رو نشون بده!
----------------
امید وارم که متوجه منظور من شده باشید.

خیلی ممنون

DeltaGostar
July 19th, 2011, 18:19
اصلا ربطی به آپاچی نداره
php است . در ضمن برای جواب گزینه 2 شما غیر ممکن است این کار

3 برای گزینه سوم میشه یه کاری کرد از داخل سی پنل یا هر پنل که دارید برای
INDEX.PHP قفل بزارید یا ریداریک کنید بره هر جا علاقه دارید

payaserver
July 20th, 2011, 07:35
با استفاده ار پرمشین ها میتونید دسترسی رو محدود کرده و یا فقط مجاز له دیدن با یوزر و پسورد کنید ( در صورتی که هیچ کنترل پنلی نصب نشده باشه - اگه سی پنل یا هر کنترل پنل دیگری نصب شده باشد که خیلی ساده هست )
در مورد سوال دوم هم یک ایدنکس منیجر نصب کنید

اصولا سوال هایی که برسیدید به اپاچی ربط نداشت