PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین و مناسب ترین reseller خارجی؟!!

bmppc
August 11th, 2009, 11:29
با سلام خدمت دوستان
به نظر شما بهترین سایت سرویس دهنده خارجی که با ایرانیها مشکل نداشته باشه و سرویس های نمایندگیش خوب باشه حالا از نظر قیمت و فضا و پهنا و غیره....
امکاناتش هم اینا باشه
بشه با سرویست نمایندگی هم داد sub reseller
پهنای باندش نامحدود باشه یا زیاد
امکاناتش نامحدود باشه
آپتایمش بالا باشه
بک آپ داشته باشه
و چند تا چیز دیگه

کدوم سایت هست ؟

vahid67
September 19th, 2009, 18:35
سلام دوستان من اولین پستم توی این سایت هست و میخواهم این کا رو شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید....

Sepahrad
September 19th, 2009, 21:48
باسلام
------------
دوست عزیز بهتر از همین ایران بخری چون دوستان که هاستینگ دارند رفتند جاهایی رو برگزیدند که با ایران مشکل نداشته باشه و ارتباطشون با دیتا سنتر خوب باشه که مشکل ساز نشه ! با این امکانات که شما میخواید و با ایران مشکل نداشته باشه فکر نکنم جایی باشه یا اگرم باشه ... !

موفق باشید :)

vahid67
September 19th, 2009, 23:43
ممنون از پاسخ شما اگر من از یک دیتاسنتر خارجی ریسلر بگیرم مثلاً آمریکایی چه اتفاقی امکان داره بیوفته؟

Sajad
September 19th, 2009, 23:50
ممنون از پاسخ شما اگر من از یک دیتاسنتر خارجی ریسلر بگیرم مثلاً آمریکایی چه اتفاقی امکان داره بیوفته؟

تحریم !
پس از پرداخت پول اکانت به شما تحویل میدن اما وقتی میخوای بری توش نمیره. صحبت میکنی باهاشون میگن ایران تحریمه :-ss مثال گفتم

vahid67
September 20th, 2009, 00:39
تحریم !
پس از پرداخت پول اکانت به شما تحویل میدن اما وقتی میخوای بری توش نمیره. صحبت میکنی باهاشون میگن ایران تحریمه :-ss مثال گفتم

خوب من خودم اگه با vpn بخوام واردش بشم میشه؟؟ البته فقط خودم ولی بقیه مشریانم که بهشون هاست میدم معمولی...

Sajad
September 20th, 2009, 00:50
خوب من خودم اگه با vps بخوام واردش بشم میشه؟؟ البته فقط خودم ولی بقیه مشریانم که بهشون هاست میدم معمولی...

حالا من مثال گفتم. شاید بتونید طوری رفتار کنید که 100 سال هم نفهمند ایرانی هستید.
یا بعضی هاشون هستند که برو با افتخار بگو ایرانی هستم اونا هم سرویس میدن و کاری بهت ندارن.
ایناش دیگه کار خودته که از کجا سرویس بگیری و چطور پیش بری.

Sajad
September 20th, 2009, 00:52
البته چون شما گفتید مثلا آمریکا من اینا رو توضیح دادم. کشورهای دیگه ای هم هستند که مشکل با تحریم ندارند و بدون دردسر سرویس بدن بهتون مث کانادا و انگلیس و چین و مالزی و این حرفها

vahid67
September 20th, 2009, 01:39
ممنونم از شما بخاطر پاسخگویی , یه سوال دیگه اینهمه سایت هستند که سرورشون آمریکاست آخه من یکی از پلاگینهای موزیلا رو نصب کردم که میگه سرور سایت کجاست مثلاً همین سایت هم آمریکاست حالا فرض کنیم من سرویس رو گرفتم و 50تا هم مشتری داشتم اونا با هر IP که وارد بشن ادمینشون که مشکلی براشون پیش نمیاد که مگه نه ؟ من خودمم همونطور که بالا گفنم با vpn کانکت میشم در ضمن من میخوام از hosting24 ریسلر بگیرم و بهشون اول با یه id گفتم من از ایران میخوام سرویس بگیرم گفتن مشکلی نیست بعد با id دیگه رفتم ازشون پرسیدم گفتند که امکان داره تحریم بشید!!!!

اگه میشه چندتا دیتاسنتر که ریسلرهایی یا امکانات شبیه hosting24 میدند و توی اون کشورهایی که هستند که بالا گفتید میشه معرفی کنید البته برام مهم نیست کدوم کشور باشه(بجز ایران) ممنونم...

Sajad
September 20th, 2009, 02:08
شما یه خورده بگرد تو تاپیک های سرویس دهنده های خارجی (بخش سرور اختصاصی و مجازی و اینا هم نگاه کن چون ممکنه سرویس ریسلر هم داتشه باشن)
اگه نتیجه نگرفتید بگید

vahid67
September 20th, 2009, 20:17
شما یه خورده بگرد تو تاپیک های سرویس دهنده های خارجی (بخش سرور اختصاصی و مجازی و اینا هم نگاه کن چون ممکنه سرویس ریسلر هم داتشه باشن)
اگه نتیجه نگرفتید بگید

من امروز خیلی توی این سایتهایی که معرفی شد بود گشتم شاید بالای 70 تا ولی فقط یکی توی انگلستان پیدا کردم ... این www.uk2.net اگه میشه چندتا هم شما معرفی کنید که حداقل چندتا برای مقایشه داشته باشم.... البته اگه اینی که بالا گفتم رو نظری در بارش دارید ممنون میشم بگید...:53::53::105::105:

mehdi24
September 20th, 2009, 21:14
www.hostupon.com

Sajad
September 20th, 2009, 21:41
من امروز خیلی توی این سایتهایی که معرفی شد بود گشتم شاید بالای 70 تا ولی فقط یکی توی انگلستان پیدا کردم ... این www.uk2.net اگه میشه چندتا هم شما معرفی کنید که حداقل چندتا برای مقایشه داشته باشم.... البته اگه اینی که بالا گفتم رو نظری در بارش دارید ممنون میشم بگید...:53::53::105::105:

http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=31631&postcount=2

vahid67
September 20th, 2009, 22:00
www.hostupon.com

این اولاً آمریکاست دوماً بیشترین disk space که میده 60گیگ اونم به قیمت بالایی داره میده!!!!

vahid67
September 20th, 2009, 22:10
http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=31631&postcount=2

اینا رو اکثراً دیده بودم بهترین گزینه برای من فکر میکنم همون uk2 باشه ....

دوستان تاحالا از uk2 سرویس گرفتید چطوره؟ مخصوصاً سرعتش ...

یه سوال اینجا http://www.uk2.net/reseller-hosting کلاً 3تا پلن داره من میخوام پلن reseller معمولیشو بگیرم ولی یه سری هزینه هایی داره توی پلن جلوی بعضی از موارد این هزینه ها رو نوشته آیا اینا میاد روی اون 19 پوندی که بالا نوشته؟؟؟ اگه اینجوری باشه من ریسلر پلاسشو بگیرم برام بصرفه تره درسته؟؟