PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشخصات vps برای ibsng

farbod
July 19th, 2011, 17:14
سلام
میخوام یک vps از سایت Virpus | Unmanaged VPS, Cheap VPS, VPS Hosting, Cloud Hosting, Cheapest VPS, Virtual Private Server Hosting, VPS Hosts (http://virpus.com/budget-vps/) خریداری کنم و ibsng نصب کنم
باید چه سیستم عاملی رو انتخواب کنم؟
با ram 512 که داره میتونم چند تا user داشته باشم؟
من هیچی از لینوکس نمیدونم اما میخوام با اموزش هایی که هست این کارو انجام بدم نظر شما چی هست ؟ اگر لازم شد میتونید کمک کنید؟
کسی میتونه از این سایت واسم خرید کنه؟
mohammad462
July 19th, 2011, 17:49
IBSng برای لینوکس هست.البته شنیدم با ترفند رو ویندوز نصب میکنند که جالب نیست.نظر شخصی من CentOs هست برای اینکار
اگه یوزرهاتون زیر 100تا هست با این رم مشکلی ندارین.ولی اگه بیشتر از 200تا شد باید فکری براش کنین.البته پیشنهاد بنده رم 1گیگ هست.

payaserver
July 19th, 2011, 23:21
سلام
میخوام یک vps از سایت Virpus | Unmanaged VPS, Cheap VPS, VPS Hosting, Cloud Hosting, Cheapest VPS, Virtual Private Server Hosting, VPS Hosts (http://virpus.com/budget-vps/) خریداری کنم و ibsng نصب کنم
باید چه سیستم عاملی رو انتخواب کنم؟
با ram 512 که داره میتونم چند تا user داشته باشم؟
من هیچی از لینوکس نمیدونم اما میخوام با اموزش هایی که هست این کارو انجام بدم نظر شما چی هست ؟ اگر لازم شد میتونید کمک کنید؟
کسی میتونه از این سایت واسم خرید کنه؟
در مورد وی پی اس مطمئن بشید که سرور کرنل داره
رم 512 برای یک سرور اکانتینگ کافیه
در مورد نصب اگر له مشکل خوردید خبر بدید
خرید رو میتونیم براتون انجام بدم

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

در ضمن دوست عزیز اگز از این سایت وی پی اس بگیرید
نمیتونید ibsng نصب کنید
متن چت من با ساپورت سایت به صورت زیر است

xen ? open vz ? vmware ?

Hello
It is OpenVZ

Your VPS would use the nodes kernel.
You could not use your own kernel.

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

سرور کرنل اختصاصی بهت نمیده